Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 64gb 1949 - 128gb 2049 - seramik 2049 MİGROS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
6
Favori
29.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankamall migrosta sadece 64gb olanı var. Seramik bulursam internet sitesi veya bir yerde alacağım ben ama personel bulamazsın abi dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet sitesinden aldım dağıtımda yazıyor. bazı arkadaşların iptal olmuştu bi önceki kampanya da tekrar müşteri hizmetlerini aradım takip no istedim interglobal kargoya vermişler . çıkış yeri beylikdüzü migros ve ayrıca migros personel ve müşteri hizmetleri olarak en iyi firma daha önce de alışverişim olmuştu o zaman da çok yardımcı oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykus54

internet sitesinden aldım dağıtımda yazıyor. bazı arkadaşların iptal olmuştu bi önceki kampanya da tekrar müşteri hizmetlerini aradım takip no istedim interglobal kargoya vermişler . çıkış yeri beylikdüzü migros ve ayrıca migros personel ve müşteri hizmetleri olarak en iyi firma daha önce de alışverişim olmuştu o zaman da çok yardımcı oldular.

128 seramik mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt
    sitede seramik model satışta onu sormadım gelince yazarım .
  • Çine gidecek tanıdığım. Aşağı yukarı aynı fiyata geliyor bi önerisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 128gb modelini aldım dün. Seramik benim bildiğim kadarıyla migrosa hiç gelmedi, kim 2050 tl bilgisini verdi ki? Alan eden görmedim hiç, katologda da yok.

• Bu fiyatı bu telefonu halen küçümseyen varsa yuh artık. Garantisi yok diyenler olmuş. Garanti bir nevi Migros. Yönetici olarak çalışıyorum Migros'ta eğer tablet, telefon garantisinde bir sıkıntı olunca firmaya mail atıyoruz ve çözülüyor ki bugüne kadar garantiye bir çok cihaz göndermişizdir. Migros aracılığı olduğu için firma zaten kendisi bir sıkıntı çıkartmıyor. Yapıp yolluyor. 2-3 tablette sıkıntı oldu onda da firmanın suçu yok kargo şirketi getirirken ekranını kırılıyor ve yine de biz firmaya mail attığımızda ekranı yapıp yolluyorlar. Hatta bir tablet garantiye geldi, gönderdik geldiğinde kırık gelmişti firmaya mail atarak geri gönderdik. Firma ekranı yapmış ve tekrar gönderdi. Bu sefer de ekranın başka yeri kırılmıştı kargo yüzünden tabletin iadesini aldık. Migrostan elektronik alırken korkmayın garantisi yok diye bir şey yok. Keşke ben burada çalışmadan önce bunları bilseydim de elektroniğin ucuzunu alsaydım. Telefona ihtiyacınız varsa, bir "telefona" fazla para ödemek istemiyorsanız ama çok iyi donanıma sahip olsun diyorsanız, garanti istiyorsanız bu fiyat gerçekten çok iyi. Eğer şimdilik idare edebiliyorsanız benim gibi Mİ7 yi bekleyin....

• Bugün Viaoport kipadan 2050 TL'ye 128liği satın aldım. Ellerinde daha var ama yinede stok sorun arayıp. Seramik yok, mavisi yok. Sadece siyah 64 ve 128.
    İlk 6 ay arıza yaparsa getirin biz göndeririz, iade içinse servis raporu şart dedi görevli arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzerov -- 20 Ekim 2017; 23:59:43 >
  • terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt
    arızalanan elektronik ürünlerin muhattabı direk ithalatçımı oluyor yoksa ürün migrosa getirilip migros tarafındanmı ithalatçıya teslim ediliyor tamiri için??
  • stalyosa S kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı olursa migrosa götürüyorsunuz migros gönderiyor telefonu, tableti. Küçük ev aletleri olsun televizyon olsun onunla siz ilgileniyorsunuz

• hepsiburada'da geçerli 1700 tl lik çeki 1650 tl ye satıyorum hb den telefon alacak arkadaşlar ekstra 50 lira indirimle alabilirsiniz
  • arkadaslar mıgrostan mı almak mantıklı yoksa ıstanbul bılısımden mı ?
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    tüketici hakem heyeti kararları ilamlı icra takibi ile işleme konur.İcra takibi yaparsınız.ödediğiniz pul parası ve masrafları ve faizle tahsil edersiniz.Biraz ironi yapalım Koskoca migros iflas mı edecek borca batıp alacaklı takibinden mi kaçacak
    THH kararları ilamlı icra takibine nasıl konur.icra müdürlüğüne gittiğinizde matbu formlar mevcut.
    http://kararara.com/forum/viewtopic.php?t=16219
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    tartışmasız migros isatanbul bilş. ilk zamanlarda çok şikayetler vardı.
  • Istanbul Anadolu yakasinda hangi migroslarda bulabiliriz?

• Telefonumu yeni almis olmasaydim mi6 tercih edebilirdim.

• mavi olaydı iyiydi
  • OnePlus 5 128 GB 8 GB ram icinde kampanya isteriz

• Migros 365 avm Ankara da 2069tl gördüm mi6 2 adet vardı ama 64gb bu fiyat çok yüksek. N11 de bile 1930tl satılıyor 75tl kupon var haftasonu+ 75 de bonus veriyor. Migros çöp oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

hepsiburada'da geçerli 1700 tl lik çeki 1650 tl ye satıyorum hb den telefon alacak arkadaşlar ekstra 50 lira indirimle alabilirsiniz

Hocam ne kadar comert ve zengin gonullusun. Bravo..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.