Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
4.910
Cevap
102
Favori
261.339
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ender

3gb/64gb olanlarda Force touch özelliğinin çalıştırılması için ;

The only way I know to activate 3d touch (Force touch) is:

Step 1: Install Nova Launcher
    Step 2: Long press on empty space of home screen -> Widgets -> Nova Launcher Activities Shortcut
    Step 3: Scroll down -> Settings -> 3D Touch
    Step 4: Go to home screen where you put the icon, press it and enable it.

Done.

By the way, it doesn't work on mi launcher probably because xiaomi doesn't want 3/64 users use it BUT, MAYBE, Eu devs can enable it.

Press like if I've helped you.

Denedim ama aktif olup sonra geri kapanıyor adamda altına yazmış zaten eu geliştiricileri açsın diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ogulcankilic

quote:

Orijinalden alıntı: ender

3gb/64gb olanlarda Force touch özelliğinin çalıştırılması için ;

The only way I know to activate 3d touch (Force touch) is:

Step 1: Install Nova Launcher
    Step 2: Long press on empty space of home screen -> Widgets -> Nova Launcher Activities Shortcut
    Step 3: Scroll down -> Settings -> 3D Touch
    Step 4: Go to home screen where you put the icon, press it and enable it.

Done.

By the way, it doesn't work on mi launcher probably because xiaomi doesn't want 3/64 users use it BUT, MAYBE, Eu devs can enable it.

Press like if I've helped you.

Denedim ama aktif olup sonra geri kapanıyor adamda altına yazmış zaten eu geliştiricileri açsın diye

Install Nova Launcher kurduktan sonra mı dediğiniz oluyor ?

• Binbaşı
    1185 Mesaj

Kuruyorsun, ayarlardan aktif edince tekrardan dedektif oluyor.

|
    |
    ender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xiaomi 5 S 64 gb siyah Orkun bey den alarak adamı,a katıldım.4 yıldır İPhone 5 kullanıyorduk.Android e alışmaya çalışıyorum.Cihazı begendim.çok hızlı şarjı iyi ekran iyi.Hizli şarjı menüden kapatmanın bi yolu var mı?Opel araca Telefon görüşmesi sorun yok ama müzikler ve aracın android uygulamasına baglanmadi.cozum yolu bilen varmı arkadaşlar

Orijinalden alıntı: tariku

Xiaomi 5 S 64 gb siyah Orkun bey den alarak adamı,a katıldım.4 yıldır İPhone 5 kullanıyorduk.Android e alışmaya çalışıyorum.Cihazı begendim.çok hızlı şarjı iyi ekran iyi.Hizli şarjı menüden kapatmanın bi yolu var mı?Opel araca Telefon görüşmesi sorun yok ama müzikler ve aracın android uygulamasına baglanmadi.cozum yolu bilen varmı arkadaşlar

Hayirli olsun ne kadara aldiniz ? Birde kamerasi ve parmak izi nasil ?

|
    |

|
    |
    CyanogenMod 13 mi5s için yayınlandı. Daha önce kuramamıştım. Bugün kurmayı becerdim. Genel olarak düşüncem:
    Miui'den sonra biraz garip geliyor.. Arayüz çok farklı.
    Kamera seçenekleri(mod) daha fazla ama kalite olarak birşey diyemiyeceğim.
    Kesinlikle çok hızlı. Gerçi bizim cihazların işlemcisine farketmez.
    Bazı çince uygulamalar var.Silinmiyor.
    Playstore gibi google uygulamları yok.Google gapps yüklemk zorundasınız
    Başlangıçta bir uygulama duruyor ama çince olduğu için anlamıyorum.
    Sistem farkı olduğu için kurarken tüm sistem siliniyor. Bütün uygulama vb. yeniden kurmak gerekiyor.
    3,5 MM kulaklık performansı güzel.Eskiyen nazaran çok iyi. Audiofx içinde gömülü geliyor.
    Parmak izi performası eskine nazaran çok daha iyi.
    Batarayayı daha bilmiyorum.
    Sonuç. Boş vakniz varsa uğraşın. Yoksa hiç ellemeyin. Daha çok eksik ve bug var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 22 Aralık 2016; 15:46:56 >
    |
    |

• Binbaşı
    1147 Mesaj
    meşhur 10 saat ekran süresi alındığı söylenen rom V8.0.10.0 alttaki linkte mevcut kurmak isteyen olursa

http://mi-globe.com/index.php/rom-builder/rom-builder-features/?codename=capricorn&d_version=6.0&d_img=mi5s&realname=Mi+5s

daha önceden de rom indirip kurduğum bir site sıkıntısız eu romlar oluyor bu sürümüde indirdim ilk kurulum bitip açılınca geri tuşu ve orta tuş tepki vermedi restart yapınca düzeldi. şuan 14 ssat bekleme var 1 saatte ekran süresi ve yüzde 82 şarj.

• Yüzbaşı
    742 Mesaj

Kullanim sonucu yorumlarinizi bekliyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CEHENNEMTR1 -- 22 Aralık 2016; 17:14:19 >
    |
    |
    hako7445 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hep beraber bekliyoruz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    CEHENNEMTR1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muymut

Ben gittigidiyordan aldım, evobt garantili cuma kargolanıcak bide delta garantili satan var ama biraz baktım forumda satıcı hakkında bayağı şikayet var ve sorduğum 1-2 soruya zorla cevap alabildim.
    http://www.n11.com/magaza/pinti
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=telefonshop

Bu iki satıcı aynı, direk evobtnin mağzası, konuştuğum kadarıyla 64gbde bi miktar getiricekler, stok azaldığı için iki mağzadada ilan yok takip edersen açarlar 1-2 güne yine ilan.

hocam attığınız satıcının gittigidiyorda son yorumlarına baktım . son 2 si olumsuz ve birisi mi5s . yorum şu :
    "xiaomi mi5s sipariş etmiştim,beni 5 gün beklettiler ürünü kargolamadılar bende siparişi iptal ettim."

benim bahsettiğim satıcı ise http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5s-4-5g-5-15-ekran-32gb-4gb-ram-12mp-3200mah-pil-cep-telefonu-255893951#product-seller-info 6444 alışverişten %98 olumlu puanı var mi5s yorumlarına baktığım zaman 1 olumsuz puanı var o da adam ürünü almadan " adamın bir dediği diğerini tutmuyor güvenmeyin " şeklinde bir yorum ben sanırım bu satıcıdan almayı tercih edeceğim.

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    Arkadaşlar bir de şunu okuyun

Sar değerleri hakkında bilgi alabilir miyim ? Endişelenmem gereken bir durum var mıdır ?
    SAR değeri üzerine konuşacak olursak; SAR değeri LG, Samsung, HTC gibi diğer tüm telefonlarla ayni düzeydedir. SAR değeri Amerikan standartlarına göre ya da Avrupa standartlarına göre derecelendirilebiliyor. iPhone'da da yüksek sandığımız değer Amerikan standardına göre değerlendirildiğinden yüksek gözükmektedir. Xiaomi Mi 5 için de aynı durum geçerlidir. Xiaomi Mi5 EU (Avrupa) değerleri (Tek hatlı için SAR değeridir) Baş Head: 0.376 W/Kg ve Vücut Body: 0.798 W/Kg değerlerindedir. Xiaomi Mi 5 SAR US 0.70 W/kg (Head) - 1.42 W/kg (Body) (Çift hatlı için SAR değeridir)
    Ek olarak yukarıdaki SAR değerleri iki (Dual) hat kullanınca geçerli olan değerdir. Eğer tek hat kullanacaksanız SAR değerleri zaten bundan da düşüktür ve 1'in altındadır. Bu yüzden telefonu tek hat ile kullanacaksanız SAR değeri konusunu çok dert etmenize gerek yoktur.
    |
    |

• Yarbay
    4456 Mesaj
    Kardeş bu telefonları sadece biz değil çinliler de avrupalılar da amerikalılar da kullanıyor, bilinen markalar sonuçta. sonuçta bu ülkelerin hepsinin insanlarını bizden çok koruduğu açık.
    adamlar bile bile kendileri de yüksek sarlı telefon kullanmaz merak etme derim.
    |
    |

Gelir hocam neden gelmesin,kargoda başına birşey gelmedikten sonra Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AhMet -- 22 Aralık 2016; 21:32:30 >
    |
    |
    ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .AhMet

Gelir hocam neden gelmesin,kargoda başına birşey gelmedikten sonra

İnşallah hocam

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 22 Aralık 2016; 22:54:10 >

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Arkadaşlar fellik fellik kap ve temperli cam arayışım devam ediyor. Alıp da memnun olan arkadaşlar öneride bulunursa çok iyi olur

ben n11 den kargo dahil 11 liraya aldım gayet güzel bir ürün ama kenarlar hafif kavisli oldugu için cam tam kenarlardan oturmadı.Aslında oturdu da sanki az biraz boşluk var ve hava girecek gibi duruyor içine.Yine de iyi oldu.Eğer ince cam filmi olursa oturabilir flex özelliğinden dolayı...
    |
    |
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.