Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Mİ5S PLUS kullanıcıları bakabilir mi?
    Ortalama kaç saat ekran süresi veriyor?
    Telefondan şikayetçi olduğunuz bir nokta veya sevmediğiniz bir yönü var mı?
    Malum çift kamera var, derinlik algılama modu yoktu en son? Geldi mi o özellik. Geldiyse nasıl fotolar çekiyor. P9 da harika sonuçlar almıştım,iphone 7 plus da iyiydi p9 kadar olmasada.. Acaba mi5s plus nasıl bunlara göre..
    Kamera gece çekimleri nasil tatmin ediyor mu?
    Mi5s plus ile Nubia z11 arasında kaldım. Cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden.

Arka kamerası ip7 veya p9 kadar iyi değil, ön kamerası onlarla eşit veya onlardan daha iyi. ses gücü biraz düşük.

tasarımı saymazsan geri kalan her konuda mi5s plus hepsinden iyi.
  • Xiaomi 5s Global rom

MIUI 8 Global ECRMod V8.0.17.0 for Mi 5s Capricorn
    http://en.miui.com/thread-415275-1-1.html

indirme (recovery)
    https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862682958
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Xiaomi 5s Global rom

MIUI 8 Global ECRMod V8.0.17.0 for Mi 5s Capricorn
    http://en.miui.com/thread-415275-1-1.html

indirme (recovery)
    https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862682958

Bu original yasal rom mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi philosopherx -- 21 Kasım 2016; 21:6:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mi5s kulaklık ve hoparlör den ses kalitesi nasıl şu an..telden dizi izlemeyi seven biriyim de kısık ses sorunu aşıldımı acaba
  • neronidas kullanıcısına yanıt
    h@mza H kullanıcısına yanıt
    Bu ne ki. Ecr mod ne?

Edit: Çin global rom'daki çin programları ve bazı fonksiyonlar çıkartılmış. Kararlı pürüssüz sürüm demiş. Eu rom'a bu hafta güncelleme gelmesini bekliycem. Eğer kulaklık soruna müdahel etmezlerse bu romıu deneriz artık.

Viper ve dolby'le kısmen düzeldi. Sendeki mevcut kulaklıkla ne kadar iş yapar bilemiyoruz tabi. Ama standar'ta yaklaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 21 Kasım 2016; 20:40:54 >
  • philosopherx kullanıcısına yanıt
    verdiğin link mi5 sakın haaaaaa.
    yasal değil. yazdım bi önceki mesajda
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

arkadaşlar mi5s kulaklık ve hoparlör den ses kalitesi nasıl şu an..telden dizi izlemeyi seven biriyim de kısık ses sorunu aşıldımı acaba

Kulaklık değilde hoparlör sesi tatmin etmiyor. Az. Update ile düzeltilecek deniyor ama ne kadar doğru bilemeyecegim.

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Update oldugunda ses sorunuyla ilgili son durumu yazarsanız sevinirim.
  • Abi bu cihazların ucuz olmasının nedeni birazda bu, bir yerlerden kısıyorlar işte. Daha önce mi4 kullanmıştım sırf ses sorunu yüzünden sattım, ne yaptıysam çözememiştim çünkü yazılım ile bir yere kadar düzeltirsin ondan sonra iş donanım ve malzeme kalitesi vs faktörleri giriyor devreye. Telefonda bol bol müzik dinleyen yada dizi film vs takılıyorsanız bu cihazlar üzer büyük ihtimal. Mi5s çok istiyordum aslında ama hem ekranın çevresindeki iç çerçeve berbat görünüyor, hem bant 20 olmadığı için bağlantı sorunları yaşanabiliyor hemde youtube da izlediğim bir hasar testinde adam elleriyle gofret gibi ikiye böldü cihazı direkt bitti zaten. Birde mi4 den tecrübe ettiğim ses sorunu bakıyorum hala devam ediyor. Kısaca mi5s den vazgeçtim oneplus 3t çıkıyor 1 haftaya bakalım takipteyim.

• barocker kullanıcısına yanıt
    O bolunen mi5tir.malzemesi cam oldugu icin dayaniksizdi.ama bu aluminyum o sekilde kolaylikla ikiye bolunmesi imkansiz.cerceve konusunda hemfikirim.siyahi tercih edilmeli mi5sin.plusta ise cerceve cok daha az belli.kulaklik sesi tamamen yazilimsal,sesi standart.hoparlor de keza oyle.

• Lenovo p1 kullanıyorum. Bu telefonu almak istedim performans dan dolayı. Eşim nexus 4 kullanıyor. Xiaomi yi kendime alıp p1 i eşime verecektim ama ekran süresi olarak sanırım lenovo yu aratır. Mi5s i eşime versem kullanabilir mi? Yoksa sürekli güncelleme ile falan uğraşması mı lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal rom değil. Kurdum performans olarak biraz fark var ilk göze çarpan parmak izi kararlı çalışıyor. Ses konusunda ise kulaklık performansı eşimin g4'ü ile aynı gibi tabi öyle çok kaliteden falan anlamam. Hoparlörde eskiye göre gelişme var gibi G4 ile kıyaslanamaz tabi

@philosopherx @cenedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Yasal rom değil. Kurdum performans olarak biraz fark var ilk göze çarpan parmak izi kararlı çalışıyor. Ses konusunda ise kulaklık performansı eşimin g4'ü ile aynı gibi tabi öyle çok kaliteden falan anlamam. Hoparlörde eskiye göre gelişme var gibi G4 ile kıyaslanamaz tabi

@philosopherx @cenedi

üstde paylaştığınız rommu ? çin romunun kırpılmış hali sanırım doğrumu anladım ? otadan güncelleme alırmı bu rom peki.

birde parmak izinde problem gitmişmi gerçekden ek olarak ekran süreniz ne alemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Lenovo p1 kullanıyorum. Bu telefonu almak istedim performans dan dolayı. Eşim nexus 4 kullanıyor. Xiaomi yi kendime alıp p1 i eşime verecektim ama ekran süresi olarak sanırım lenovo yu aratır. Mi5s i eşime versem kullanabilir mi? Yoksa sürekli güncelleme ile falan uğraşması mı lazım?

Hocam hangi telefonu alirsaniz alın p1 ı aratır batarya olarak 5000 lik batarya dan bahsediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    aynen denildiği gibi çin rom un modifiyeli hali eskisine nazaran daha performanslı gibi parmak izinde dediğim gibi belirgin bir fark var. ekran süresi yeni kurduğum için test edemedim oto güncelleme almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

1.5 seneden beri mi4w kullaniyorum. degisim vakti geldi.
    mi5s almak istiyorum ama sagda solda yazilanlar can sikiyor.

cift hat kullanacagim, turkcell ve vodadone. Vodafone ile 4g sorunu oldugu dogru mudur?

hem turkcell hem vodafone ayni anda 4g den bagli olabilir mi?

Benim sorum sanıyorum arada kaynamış.

Mi5S - Vodafone ve 4G konularında yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGM Barut

Güncellemeyi ve flash olayını cenedi hocamın dediği gibi yaptım çok başarılı bir şekilde gerçekleşti buradan kendisine tekrar çok teşekkür ederim.
    bilgi @cenedi★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Hocam aynısını ben de yaptım ama error veriyor. Sen de oldu mu böyle bir şey?
    ★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebahce -- 22 Kasım 2016; 10:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

arkadaşlar mi5s kulaklık ve hoparlör den ses kalitesi nasıl şu an..telden dizi izlemeyi seven biriyim de kısık ses sorunu aşıldımı acaba

Hocam nasıl kurdunuz. Ben kuruyorum twrp ile açılışta hata veriyor. Sıfır rom kurulur gibi yapmadım mevcut beta rom üzerine kurdum. Twrp ile sıfırlamam mı gerekiyor.

• Parmak izi için arkadaşlar en çok kullandığınız parmağı bir kaç defa farklı farklı kaydedin yeni parmak olarak. Çok fark ettiğini göreceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.