Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilmiyorum ki. Yani ilk defa parmak izi okuyuuculu bir telefon kullanıyorum. Belki de ben yanılıyorumdur. Kesin bir iddeam yok. Ama çok da kötü değil bana göre. Tutuş açısıyla yada tanıtımla alakalı bir sorun olabilr diye düşündüm. Aynı parmağı birden fazla şekilde tanıttığımız zaman sorun sıfır olur bence.
    Masanın üzerindeyken farklı bir açı, elimdeyken farklı bir açıyla dokunuyorum. O yüzden iki ayrı şekilde tanıttım paramağımı. Yani aynı parmağı(sağ baş) bir yandaan bir dikey şekilde tanıtım. Bu sayede bende bi problem yok.
    Haliyle bu bir problem mi yada kötü mü bilemiyorum. Bu samsung yada iphone'da nasıl onu da bilmiyorum.
    Not: Mi5s Eu rom kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 18 Kasım 2016; 10:6:39 >
  • ya konu çok yavaş ilerliyo tın tın tın.. hala çok muallak var
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Konunun hızlanması için ürün alan sayısının artması ve global romun 5s içinde çıkması vede cihazların kaynak kodlarının açılıp custom rom çeşitliğinin artması lazım xda ki konuda hiç tık yok bu yine iyi :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduham

merhaba arkadaşlar,mi5s - mi5s pro Türkiye de hepsiburada da veya başka bir alışveriş sitesinde garantili olarak satılacak mı?Bilgisi olan var mı?Teşekkürler.

yokmu kimsenin bilgisi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla çoğu kişi ultrasonik parmak izi okuyucu dan şikayetçi bildiğim kadarıyla mi5s Plus ta ultrasonik parmak izi okuyucu yok ben şu an kullanıyorum hiç problem yaşamadım s Plus almanızı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eduham E kullanıcısına yanıt
    N11 de tekrardan satışa çıkmış 1599 tl 5s 64gb. 2 yıl evobt garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Konunun hızlanması için ürün alan sayısının artması ve global romun 5s içinde çıkması vede cihazların kaynak kodlarının açılıp custom rom çeşitliğinin artması lazım xda ki konuda hiç tık yok bu yine iyi :-)

Bilmediğimden soruyorum.
    Global romun çıkması neyi değştirir, çıkmamasının zararı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

N11 de tekrardan satışa çıkmış 1599 tl 5s 64gb. 2 yıl evobt garantili

teşekkürler ama ben göremedim n11 de

• eduham E kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/xiaomi-mi-5s-64gb-3gb-cep-telefonu-P144278347

Bu linke bakın 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Bilmediğimden soruyorum.
    Global romun çıkması neyi değştirir, çıkmamasının zararı nedir?

Hocam bir cihazın tüm özellik ve fonksiyonlarını en iyi yapan firma bilir. Bu da Xiaomi. O yüzden global rom Çin'in dışındaki kullanıcıların tümünü kapsadığı için ve arkasında da firma olduğu için daha güvenli. Orijinal yazılım her zaman daha stabildir ufak tefek hatalaar olsada. Xiaomi.eu romları modifiye olup Çin resmi romunu kullanıyor. Çin alt yapılı romun üzerine bir çok ekleme ve çıkarma oluyor. Dil ilave ediliyor ve salataya dönüyor, yanılmıyorsam belirli bir topluluk yapıyor.

Bu şuna benziyor Merseces almışsınız arkasında Murat 124 yazıyor. şöyle de bir durum var Mi5s için global çıkmazsa en iyi rom eu romu, kötünün iyisi misali.

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Şu anda Çin geliştirici romu üzerinde değişiklik yapılarak dil eklenerek yayımlanıyor, global rom çıkınca xiaomi şirketindeki kişiler tarafından yayımlanacak. Kullanım için pek fark olmayabilir ama orijinal rom kullanmak isteyen insanlar var, bir de xiaomi eu romunu yüklemek için bootloader kilidini açmanız lazım. Bu işlem de telefonu garanti dışına çıkartıyor, garantiyi saymazsak normal kullanıcılar bootloader açma twrp yükleme ordan rom atmakta uğraşmak istemiyor yada nasıl yapacağını bilmiyor. Global rom olduğu zaman güncellemeler otomatik gelecek ve hiçbir şey ile uğraşmak zorunda kalmayacak insanlar👍

Yukarıda yazdıklarım benim için geçerli değil ama genel kanı yukarıdaki gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 18 Kasım 2016; 14:52:19 >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    xiaomi.eu 8.0 8.0.10.0

Android 6.0.1 MXB48T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 18 Kasım 2016; 16:4:40 >

• Bir kısmı saçma salak karşılaştırmalar olsa da 2 kat fiyata satılan dünyanın en pahalı amiral gemilerini tokatlamış 5S Plus.

• Arkadaşlar kişileri toplu olarak silme veya aktarma işini nasıl yapıyoruz ben bulamadımda:))

• quote:

Orijinalden alıntı: limonlusoda

Arkadaşlar kişileri toplu olarak silme veya aktarma işini nasıl yapıyoruz ben bulamadımda:))

Biraz saçma bir yerde.

Ayarlar - sistem uygulamaları - kişiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eCCo kullanıcısına yanıt
    ertanx kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler.
    11.11 n11 indiriminden mi5si (1330 lira)sipariş etmiştim. Daha kargolamadı. Global rom çıkmayacaksa siparişi iptal edeyim diyorum.

• arkadaşlar cihazda global rom var , root ve twrp mevcut. bootloader açık.

imei atan varmı aranızda ? illa developer rommu olması gerekiyor ?
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    1330 güzel fiyat n11 deki ilanda 25.11 de kargoya vereceklerini belirtmişlerdi. Ben olsam geri göndermezdim xiaomi eu rom ile orijinal mi rom u arasında kullanım açısından bir fark olmayacaktır 👍👍 size gönderilen büyük ihtimalle xiaomi eu romu ile geleceği için dil vs sorunları da olmaz ve orijinal imei kaydı olan telefonu her zaman tercih ederim 👍👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Orijinalden alıntı: limonlusoda

Arkadaşlar kişileri toplu olarak silme veya aktarma işini nasıl yapıyoruz ben bulamadımda:))

Biraz saçma bir yerde.

Ayarlar - sistem uygulamaları - kişiler.

İlginize teşekkür ederim ben başka yerlerde arıyormusum meğer

• quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

1330 güzel fiyat n11 deki ilanda 25.11 de kargoya vereceklerini belirtmişlerdi. Ben olsam geri göndermezdim xiaomi eu rom ile orijinal mi rom u arasında kullanım açısından bir fark olmayacaktır 👍👍 size gönderilen büyük ihtimalle xiaomi eu romu ile geleceği için dil vs sorunları da olmaz ve orijinal imei kaydı olan telefonu her zaman tercih ederim 👍👍

Bende n11 den sipariş vermiştim biraz geç göndereceklerini söylediler bende iptal etmiştim siparişi. Bekleme yönünden sıkıntınız yoksa bence iptal etmeyin harika bi telefon.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.