Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: safadereli

Güncellemeyi yaptım. 4 çekirdeğin aktif olduğunu görünce PUBG açtım. Muazzam bir akıcılık vardı. Bu sabah telefonu kapatıp açtım ve yine 2 çekirdekle çalıştığını gördüm 😞
    Bende MIUI eu romdayim hep 4 çekirdek açık bende oyunla işim olmadığı için 2 çekirdek istiyorum esasında kapanmiyor hiç şarj da 1-1.5 gün civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da geldi fakat yuklemedim. Onceden miui 10 beta yuklediydim on kamera hata verip acmamaya, cihaz isinmaya, sarj suresi azalmaya basladi hemen miui9 kararliya geri donduydum. Acaba bu sikintilar duzeldi mi? Ogrenmeden de gecmeyecegim.

• Güncellemeyi yaptım fakat hala Android 7 görünüyor. Android 8 e yükselmeyecek mi bu cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduham -- 1 Aralık 2018; 17:2:51 >
  • Bugün güncellemeyi yaptım. 4 çekirdek aktif gözüküyor. Standart tema kullanıyorum. İkonlar küçülmüş. İlk 2 saat kullanimima göre biraz yavaşladı gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guncelleme geldi yukledim.on camera portre modu eklendi on numara oldu. arka kamera da bulamadim. arka kamera da portre modu yok mu ?

• Güncelleme aldim. Galerideki fotoğraflar çok geç açılıyor. 10/15 sn bekliyorum her seferinde.

• Bu tarz sürüm ve miui yükseltme güncellemelerinde Hard reset atmanızı tavsiye ederim. Tabi mi cloud şifrenizi ve google hesap şifrenizi biliyorsanız atın formatı telefon hem daha stabil çalışır hem de gereksiz sistem artıklarından kurtulursunuz.

• Güncellemeden sonra sesi daha mı az çıkıyor bana mı öyle geliyor acaba?

• Son güncellemeden sonra NFC'yi pos cihazında kullanamıyorum arkadaşlar.Var mı aynı sorunu yaşayan acaba?

Ayarlar bu şekilde hiçbir değişiklik yapmamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.ereneren

Son güncellemeden sonra NFC'yi pos cihazında kullanamıyorum arkadaşlar.Var mı aynı sorunu yaşayan acaba?

Ayarlar bu şekilde hiçbir değişiklik yapmamıştım.

hce seçili olsun

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.HCE seçiliydi.Bugün tekrar denerim, belki kart ile ilgili bir sorundu.

• Benim telefonumun hotspotu düzgün çalışmıyor. Arkadaşlarım benim hotspotuma bağlanıyor ama internete giremiyorlar. Aç, kapat yaptım her şeyi düzelmiyor. Sebebi nedir?

• safadereli kullanıcısına yanıt
    Hattınız vodafone ise ondan kaynaklanıyor. Apn ayarları ile alakalı bir durum

• dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    Evet vodafone. İnternette önerilen bir APN ayarı yaptım. Onu deneyeceğim. Teşekkürler

• Cpu z ve Aida64 ile baktığımda işlemci hızı 2.19 ghz görünüyor ama 2.35 ghz olması gerekmiyor mu? Neden böyle?

• ProgreSsive aTTacK kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle. 2 çekirdek çalışırken öyle gözüküyor. Ara sıra 4 çekirdek çalışınca 2.35 ghz olarak gözüküyor.

• Bugün ekranda hafif sararma başladı sol üst tarafta

Ekran Sharp display 3. Telefonum bu bundada başladı maalesef oyun falan da oynamıyorum nasıl bı sanssizliktir

• Global Stabil'e Oreo güncellemesi gelmiş arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Global Stabil'e Oreo güncellemesi gelmiş arkadaşlar.
    Az önce bana da geldi ama yapmadım.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.