Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erchsv

S.a arkadaşlar.. tema indirme başarısız hatası alıyorum bide çince yazılar var miui9 yüklendikten sonra böyle oldu sebebi ne ola ki

aynı durum bende mevcut sanırım geliştirici rom yüzünden stabile geçmeyede üşeniyorum, açıkcası bir sürü uygulamayı baştan yüklemem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Zaten Turkcell kullaniyorum..

Türkcell'de çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Ben şuan hem Türkcell hem Vodafone kullanıyorum, Türkcell'den memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba mi5s ile kamera açısından hangisi iyi?

Mi6 ile arada 700 TL oynuyor alacağım yerde değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta, haftalık güncelleme yapan var mı arkadaşlar nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Merhaba mi5s ile kamera açısından hangisi iyi?

Mi5s'te kullanılan kamera sensörü, Mi5s Plus'a göre daha yeni bir sensör. Kullanıcıların yanıtlarına göre mi5s kamera açısından daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Mi5s'te kullanılan kamera sensörü, Mi5s Plus'a göre daha yeni bir sensör. Kullanıcıların yanıtlarına göre mi5s kamera açısından daha iyi.

Huawei p9 lite 2017 den geçmeyi düşünüyorum hocam mi5s kullandım cihaz güzeldi arayüz ve kamera çok iyiydi acaba onun bir tık altı falan mi. Siz memnun musunuz? Aklımda mi6 var ama 1350 TL ye satıyor bı telefoncu sifirini. Arada mı 6 ile 650 TL fark var.

Özellikle çift kamera olması ilgimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 1 Aralık 2017; 20:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Huawei p9 lite 2017 den geçmeyi düşünüyorum hocam mi5s kullandım cihaz güzeldi arayüz ve kamera çok iyiydi acaba onun bir tık altı falan mi. Siz memnun musunuz? Aklımda mi6 var ama 1350 TL ye satıyor bı telefoncu sifirini. Arada mı 6 ile 650 TL fark var.

Özellikle çift kamera olması ilgimi çekti.

Benim de çift kamera olması ilgimi çekmişti ve almama sebep unsurlardan biriydi. Fakat gördüm ki, ikinci kamera sadece ticari kaygılar için konulmuş.

Mi5s kullanmadım, bundan kaç tık üsttedir kıyaslama yapamayacağım. Ben cihazdan kamera harici memnunum.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    miu 9 Android 7 gelince evde bile 3 g ye zor baglanan cihaz Vodafone da 4 g ye baglanir oldu

• Slm lar Turkcell den Turk Telekoma gecis yaptim. Surekli bu uyariyi vermeye basladi. Uzerine tikladigimda tekrar dene diyor. Ne yapmak istiyor burada tam anlamis degilim..

• Arkadaşlar redmi note 4 64gb (snapdragon) ile mi 5s plus arasında 500 Tl gibi bir fiyat var,sizce 500 Tl gibi bir fiyat için mi5s plus almaya değermi?
  • Arkadaşlar, Mi Max 2'den Mi 5 Plus'a geçiş yapan ya da ikisini de kullanan var mı?Aralarında performans açısından, hız, donma, kasma gibi belirgin farklılıklar var mı acaba?

• dulger1 kullanıcısına yanıt
    Ben AllCast uygulaması ile aktarmıştım Samsung TV ye.
    Play stor da bulabilirsiniz. Ben para verip aldım ama reklamlarına katlanırsanız parasıza da iş görür.
    Eğer TV niz LG TV ler gibi Miracast destekliyorsa 3. taraf bir yazılıma gerek kalmadan aktarabilirsiniz.
    Her iki durumda TV ve Telefon aynı Wi-fi ağında bağlı olmalı.
  • Selamlar,
    Arkadaşıma Mi 5s Plus 64 GB Koyu Gri olan ürünü Gezegengsm dükkanından aldım. Cihaz şimdi elime geçti. Size birkaç sorum olacak;
    1-Cihazın arka kapaktaki altta bulunan Xiaomi Mi 5S PLUS CE kod yazıları sonradan eklendiği için biraz ilginç geldi. Sizde de parmak sürdüğünüzde sanki taşlanma var gibi can sıkıcı bir his veriyor mu ? Tahta sıraya kalemle yazı yazılmış gibi :) (Zaten kılıf kullanılacak ama biraz değişik geldi bu durum)
    2-Ekran panel bilgisine bakıp Sharp bilgisi gören var mı? :) LG ve JDI biliyordum ama bunu yeni duydum.
    3-Miui 8.5.3.0 Kararlı güncellemesi geldi geçeyim mi 8.5.2.0 da kalayım mı ?
    4-Test etmemi önereceğiniz kronik bir sorun var mı ?

(Cihazı arkadaşa teslim etmeden önce kısa bir vaktim var ondan dolayı sayfaları okuyamadım. Burada paylaşılmış konulardır muhtemelen hakkınızı helal edin.)

Teşekkürler şimdiden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0607

Hocam benimde düne kadar 8,5 kararlı sürümdü. Dün faceten bir arkadaşın oldukça basit anlattımıyla miui 9 7.9.7 beta yüklü ve çok memnunum. miui 9 olduğunda android te 7 oldu.

Karşılaştığınız herhangi bir sorun var mı ?
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Kararlı 8 den iyi mi durum ? Tavsiye eder misiniz yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali.Cevik -- 6 Aralık 2017; 15:55:30 >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Vodafone kullanan arkadaşlar hat sıkıntısı çekiyor mu? Konuşma, internet, sms ?
  • Arkadaşlar bir sorum olacakti.Normalde kaç saatte şarj ediyorsunuz? Ve ne kadar süre şarj yetiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lykia34

Arkadaşlar bir sorum olacakti.Normalde kaç saatte şarj ediyorsunuz? Ve ne kadar süre şarj yetiyor?

100/110 dakika arasında şarj olmakta.

Genelde %10/20 arasında kaldığı zaman şarja takarım.

Ortalama kullanım süresinde 5/6 saat ekran açık kalma süresi alıyorum.

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam aldım ben de sonunda telefonu merak ettim

• Merhaba arkadaşlar. Bu telefonun delta garantilisi şu an nette 1480 1500 civarında. kart puanı ile 1430-1450 bandına iniyor. Almayı düşünüyorum ama telefonun fiyatı makul mu sizce? Daha aşağılara kısa vadede iner mi çeşitli kampanyalar ile? Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.