Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

Arkadaşlar benim tel ne hikmetse uygulamalardan atıyor, daha önce de yazmıştım ama, banka uygulamasında işlem yaparken olduğu zaman çok sıkıntı. Bu durum nedir bilen var mıdır?

ben de yeni aldım telefonu. 1 günde 3 defa uygulamalardan attı otomatik olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnburak

quote:

Arkadaşlar benim tel ne hikmetse uygulamalardan atıyor, daha önce de yazmıştım ama, banka uygulamasında işlem yaparken olduğu zaman çok sıkıntı. Bu durum nedir bilen var mıdır?

ben de yeni aldım telefonu. 1 günde 3 defa uygulamalardan attı otomatik olarak.

Bende haftalık güncelleme alan rom yüklü, sizde ne var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Temiz kurulum yapın.

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Sıfırladık ama çözüm olmadı, sıfır kurulum için ne yapabilirim kardeş yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, pil modunu, performans hale nasıl getirebiliriz, apk mı gerekli

• çok sıkıntı derken hiç mi çekmiyor? internet harici çekim gücü nasıl?

cevaplar için teşekkürler
  • Dostum kurduğun programın izinlerine bir bak, orda kırmızı çarpı işareti var ise hepsini yeşil yap, bu yüzden atıyor olabilir.

Ayarlar>izinler>diğer izinler ve hangi program atıyorsa ona tıkla

• İlk sayfada MiFlash nasıl yapılır anlatılıyor.

• B3N3T0 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz eper pil tasarrufu modunda değilse uygulamadan uygulamaya performansı değişecektir. Örneğin whatsapp kullanırken işlemci 4 çekirdek çalışmaz ama real racing 3 oynarken aktif hale gelirler. Yine de performans düzenleyici rootlu ve rootsuz çalışan uygulamalar var. Play Store'da bulabilirsiniz.

(Yanlış bilmiyorsam MIUI9 ile gelecek bir uygulama da var.)

• quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

Telefonunuz eper pil tasarrufu modunda değilse uygulamadan uygulamaya performansı değişecektir. Örneğin whatsapp kullanırken işlemci 4 çekirdek çalışmaz ama real racing 3 oynarken aktif hale gelirler. Yine de performans düzenleyici rootlu ve rootsuz çalışan uygulamalar var. Play Store'da bulabilirsiniz.

(Yanlış bilmiyorsam MIUI9 ile gelecek bir uygulama da var.)

Teşekkürler
  • Kararlı sürüme güncelleme geldi arkadaşlar. 128 mb güncelledim herhangi bir değişiklik yok gibi. Açıklamada fixed bugs yazıyor. 8.5.3 oldu

• Teşekürler. Umarım kısa zamanda nougat güncellemeside gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler selamın aleyküm cümleten. telefon yere düştü ve sadece ön camı kırıldı dokunmatikte sorun yok. sadece ön cam değişim yapılır mı? ali ekspress'te ürünü buldum. tavsiyelerinize ve servis önerinize ihtiyacım var. Acil yardım lütfen!!!
  • Android 7 + Miui 9 , kasım ortalarında global stabil olarak gelicek diye söylenti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 26 Ekim 2017; 16:6:13 >
  • Umarım oyunlardan atma düzeltilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

beyler selamın aleyküm cümleten. telefon yere düştü ve sadece ön camı kırıldı dokunmatikte sorun yok. sadece ön cam değişim yapılır mı? ali ekspress'te ürünü buldum. tavsiyelerinize ve servis önerinize ihtiyacım var. Acil yardım lütfen!!!

geçmiş olsun..

buraya bi bak istersen

https://forum.miuiturkiye.net/konu/ekran-degisimi-yapilir-teknik-servis-ve-yedek-parca.13093/

• quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

beyler selamın aleyküm cümleten. telefon yere düştü ve sadece ön camı kırıldı dokunmatikte sorun yok. sadece ön cam değişim yapılır mı? ali ekspress'te ürünü buldum. tavsiyelerinize ve servis önerinize ihtiyacım var. Acil yardım lütfen!!!

geçmiş olsun..

buraya bi bak istersen

https://forum.miuiturkiye.net/konu/ekran-degisimi-yapilir-teknik-servis-ve-yedek-parca.13093/

çok teşekkür ederim alakanız için

• alikara86 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fredoo43 F kullanıcısına yanıt
    Kasım başı

• arkadaşlar telefonu yeni aldım, karşı tarafın sesini ve hoparlör sesini çok kısık alıyorum.stable global rom kullanıyorum.problem yazılımsal mı acaba çözümü var mı?
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.