Şimdi Ara

Xiaomi Mi5s 296 USD Yanıyorrrr Banggood (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
17
Favori
11.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen mi5s bulamadık çok yokmuş. Dediğiniz gibi mi5 getirtiyorum ama fiyatlar gerçekten avantajlu değil çok faxla ama yine burda 1300 liraya satanlardan ucuz geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    1050 ye 64 gb aldırdım.faturalı, orda garantisi geçiyor mu peki?

• eediz kullanıcısına yanıt
    Çok vermişsin. 850 tl normalde

• quote:

Orijinalden alıntı: krokodil06

Çok vermişsin. 850 tl normalde

nerde 850 tl? 64 gb siyah?
  • Dubai de ben arada ordanda alırım 1050 diyosunda araştır demek ki bu konuda iyi değilsin dün biriyle konuştuk sohbet ettik bana dedi ki zaten bi urün hakkında 16 euroymus ya dedi peki neden 260 tl ye satıyorlar dedim bu kadar kar olabilir mi ? Nakliye zaten bahsi geçen üründe 25 dolar ve gümrük vergisi ayrıca her ürün öyle eskisi gibi kolay gelmiyor tel getirecek arkadaşlar Türkiye ye getirince götelim

• Ustalar le pro 3 almayı düşünüyorum sizce banggood mu aliexpress mi?

• quote:

Dubai de ben arada ordanda alırım 1050 diyosunda araştır demek ki bu konuda iyi değilsin dün biriyle konuştuk sohbet ettik bana dedi ki zaten bi urün hakkında 16 euroymus ya dedi peki neden 260 tl ye satıyorlar dedim bu kadar kar olabilir mi ? Nakliye zaten bahsi geçen üründe 25 dolar ve gümrük vergisi ayrıca her ürün öyle eskisi gibi kolay gelmiyor tel getirecek arkadaşlar Türkiye ye getirince götelim

ne dediğinizi anlamadım cidden. Arkadaşım dubai de deil. Rusyada. Orda en uygun fiyat bu. TÜrkiyede aynı cihazı 1400 e satıyorlar getirenler. Onlardan 350 lira daha ucuz. dubai de 850 ise ne ala ordan gelenler bol bol alsın tandıklarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Dubai de ben arada ordanda alırım 1050 diyosunda araştır demek ki bu konuda iyi değilsin dün biriyle konuştuk sohbet ettik bana dedi ki zaten bi urün hakkında 16 euroymus ya dedi peki neden 260 tl ye satıyorlar dedim bu kadar kar olabilir mi ? Nakliye zaten bahsi geçen üründe 25 dolar ve gümrük vergisi ayrıca her ürün öyle eskisi gibi kolay gelmiyor tel getirecek arkadaşlar Türkiye ye getirince götelim

ne dediğinizi anlamadım cidden. Arkadaşım dubai de deil. Rusyada. Orda en uygun fiyat bu. TÜrkiyede aynı cihazı 1400 e satıyorlar getirenler. Onlardan 350 lira daha ucuz. dubai de 850 ise ne ala ordan gelenler bol bol alsın tandıklarına.

Telefonu nereye Türkiye ye mi bu fiyata getirmeyi düşünüyosunuz telefonu getirenler tabikide babasının hayrına getirmiyo 300 400 tl karla satacak sonuçta bi emek masraf ediliyo türkiye dışında bir ülkeye adress gösteriliyor getirenede para ödeniyor böyle düşün kardeşim tabikide kar payı olacak serbest piyasa ama 250 ama 350 ha ben getirtir aynı fiyata veririm dersen bana 2 tane getir madem o fiyata

• Dostlar yurtdışında (Almanya) ' da ayağabeyim var ürünü alıp ona kargolasam bir sıkıntı çıkar mı almanyanın gümrük kanunları nasıl bu konuda bir fikriniz varmı kendisi kasım sonu gibi tr ye gelecek eğer yetişir ise yardımcı olmaya çalışırım almak isteyen arkadaş varsa.
  • Yok sıkıntı olmaz.siparişi abinin adresine yap.oda.gelirken alsin gelsin telefonu . Bizim akrabalar olmayınca UMREYE gidecekleri bekliyoruz.dubaide ucuz ama çinden daha kotu orası çakma orjinal mevzusunda.var mi yurt dışı aitleriz en sipariş edip telefon eline gecen

• abbet kullanıcısına yanıt
    Geldi mi?
  • Yok hocam. Henüz gelmedi. Kargo hareketleri ayın 9 u itibariyle başladı. Yüzde 95 gümrüğe takilacagini dusunuyorum. Umarım yuzde 5 lik şansım beni yalnız bırakmaz....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abbet kullanıcısına yanıt
    Gelip gelmediği konusunda bizi bilgilendirin lütfen. Dönerse iadeyi filan nasıl yaptığınızı. Gelirse ben de şansımı deneyeceğim yadaolmadı Almanya'da akrabaya göndereceğim onlar getirecek gelirken. 950 TL nedir yahu bu telefon için hiçbişey
  • Merhaba arkadaşlar. Banggood sitesinden bir ürün aldım. Sipariş durumu "back order" gözükmekte, sanırım bu stokta olmadığı anlamına geliyor. Fakat aynı ürün satış linkinde stokta gözüküyor. Bu durumda ne yapabilirim?

• Dr. Hannibal Lecter kullanıcısına yanıt
    Bekleyin. Süre uzarsa iletişime geçin.

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin hocam. Tüm detayları paylaşacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Konusu değil biliyorum ancak ekstra konu açmaya çalıştığım zaman hata alıyorum o yüzden buradan sormak istiyorum banggood dan kulaklık getirtsem diye kaydoldum ziraat bankkartım var oradan öderim diye düşündüm ödeme sayfasına kadar geldim kart numarasını felan girdim ama daha sonra ödeme yapa tıklamadım endişe ettim daha evvel yerli internet sitelerinden hepsi burada dan felan alışveriş yaptım ancak kapıda ödeme ile yaptım ödeme sayfasında kart numarasını girdikten sonra emin olamadım ve iptale tıkladım daha sonra da alışveriş sepetinden de sildim bilmiyorum belki komik gelicek ama insan çekiniyor şimdi bu kartın bilgilerini site elde etmişmidir? İznim dışında çekim yapabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar
  • MustaaBaşkan M kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarında ekstra bir virüs yoksa elde etmez ayrıca banggood güvenilir bir sitedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustaaBaşkan

Merhaba arkadaşlar,
    Konusu değil biliyorum ancak ekstra konu açmaya çalıştığım zaman hata alıyorum o yüzden buradan sormak istiyorum banggood dan kulaklık getirtsem diye kaydoldum ziraat bankkartım var oradan öderim diye düşündüm ödeme sayfasına kadar geldim kart numarasını felan girdim ama daha sonra ödeme yapa tıklamadım endişe ettim daha evvel yerli internet sitelerinden hepsi burada dan felan alışveriş yaptım ancak kapıda ödeme ile yaptım ödeme sayfasında kart numarasını girdikten sonra emin olamadım ve iptale tıkladım daha sonra da alışveriş sepetinden de sildim bilmiyorum belki komik gelicek ama insan çekiniyor şimdi bu kartın bilgilerini site elde etmişmidir? İznim dışında çekim yapabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

hemen iptal ettir kartı hepsini çekerler valla bu çinlilerden korkulur kardeşim.

• MustaaBaşkan M kullanıcısına yanıt
    Hayır asla... Yani olabilir tabi her türlü sitenin güvenlik açıkları var, bir hacker girip o bilgileri sitenin veritabanından çalabilir ancak sitenin bilerek ve isteyerek böyle bir şey yapması ihtimal dahilinde değil. Arkadaşın da dediği gibi banggood güvenilir bir sitedir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.