Şimdi Ara

Xiaomi Mi5s 296 USD Yanıyorrrr Banggood (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
17
Favori
11.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam S6 Edge+ ile karşılaştırması;https://www.youtube.com/watch?v=Su6ldDSR47o
    S7 ile karşılaştırması;https://www.youtube.com/watch?v=QSChbOYOVkQ

S6 edge+ ile kafa kafaya diyebilirim. Bazı noktalarda daha iyi bazı noktalarda daha kötü. Ancak S7'den de daha iyi olduğu noktalar var ancak genele vurduğumuzda S7'nin kamerası 1 gömlek üst bir kamera. Ancak atla deve yok arada dediğim gibi. 4k'da biraz geri kalıyor ancak 4k video kaydı yapıyorsanız bir zahmet profesyonel bir kamera alın

• arkadaşımın mekkede ofisi var. daha önce arabistana çinden telefon gönderen var mı? ya da gümrükte sorun olur mu olmaz mı bilen var mı?
  • Banggood ile görüştüm. Son verdiği cevap bu şekilde oldu "yes,we can write MP4 player,but as our experience,Turkey customs will return it back, so we don't suggest you to buy it online"

Genel olarak ürünün kutusuna MP4 yazabiliceklerini fakat onların tecrübesine dayalı olarak Türkiye gümrüğünden geçmediğinden dolayı almamızı önermediklerini söylediler."
  • dincher D kullanıcısına yanıt
    Birkaç yerde okuduğuma göre Suudi Arabistan çok rahat. Arkadaşına istediğin elektronik ürünü yollayabilirsin.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim
  • arkadaslar bangoodta ındırım kodu ekledıgınızde casu ıle odeme yapmanız gerekıyor yoksa credır kart ıle ındırımlı alamıyoruz , bu sorunun aşılması gerek konu açılacaksa

edit: geçmişi çerezleri silince kredi kartı seçme alanı geri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 16 Ekim 2016; 13:17:52 >
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir şey yok. Preorder tuşuna basıp sağa kupon kısmına "mi5s20" yazıyorsunuz. apply tuşuna basıyorsunuz. Credit Card/Debit Card seçiyorsun. En alttan checkout with credit card'a basıyorsunuz. Ödemenizi yapıyorsunuz iş bitiyor.
  • Valla gozumu karartip yapıştırdım. Dua edin gençler. 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abbet

Valla gozumu karartip yapıştırdım. Dua edin gençler. 😃

iletişimde olalım gelince foto paylaşırsanız seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abbet kullanıcısına yanıt
    Ilwtisimde ne yazilmasini istediniz

• Arkadaşlar bu telefonu yunanistanda oturan tanıdığımın adresine sipariş vermeyi düşünüyorum ,bu cihaz için EU Warehouse sistemi var mı , yani telefon çinden değil de avrupadaki depodan yine avrupa birliği ülkesi yunanistana gelicek şekilde lazım , sanırım çinden yunanistana telefon getirince avrupa birliği kurallarına göre %19dan başlayan gümrük vergisi ödüyormuşuk, bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Ben de Yunanistana gönderme düşüncesinde olduğum için durumu araştırdım. Yunanistan'a 100 Euro'ya kadar gümrük değeri deklare edilen ve üzerine hediye yazılan bütün ürünler geçiyormuş. Yunan bir kişi Reddit'te Çin'den 100+ parça alışveriş yaptığını ve hiçbirinin gümrüğe takılmadığını belirtmiş.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Hocam banggood kurumsal bir site olduğu için üzerine farklı fiyat yazdırma şansımız yok sanırım , ya aliexpress gibi bireysel satıcılardan alıcaz yada mecbur vergi ödemek durumunda kalıcaz sanırım
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Ben banggood'dan tablet dahil birçok elektronik eşya aldım ve hepsi için bizim gümrük sınırımız olan 75 euro'dan daha düşük bir değer deklare ettiler. Hiçbir ürüne de gümrük ödemedim. Rica edin 1 Dolar bile yazarlar.
  • Bende belçikadaki akrabama göndermek istiyorum,sonra ondan alacağım bir sorun olur mu?gümrük şartları nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    Hocam AB'de bütün ülkelerde gümrük işleri aynı. 100 Euro altı bir değer yazılır ve hediye olarak gönderilirse büyük ihtimal bir şey ödemezsiniz. Ancak vergi talep etmeleri durumunda 15-20 Euro vergi çıkabilir.
  • Sağol verdiğin bilgi için kaynak bulamamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erasmusla Italyadayım bir kaç ay. Versem gelir mi acaba
  • Banggoodta iki kupon birden uygulaniyor mu bilen var mi

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    31 Ekim'de kargolanacak. En geç 20 kasım gibi eline ulaşır. Sen biilirsin hocam.

@bitlikarınca İki kupon uygulanmıyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.