Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neoAyhan

kalmış hacım. gümrükten ararlar bir kaç güne

Bn de öyle düşünüyorum ama başka bir arkadaşın 26 haziranda gelmiş, aynı gün için "gümrüğe sevkedildi" uyarısı yazıyor. Ben de öyle bir şey yazmayınca umutlandım biraz. Bu "yurtdışı gönderi geliş kaydı yapıldı" yazısı gümrüğe takıldı anlamına mı geliyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu da arkadaşıma verdiğimiz siparişin durumu;

http://img546.imageshack.us/img546/5413/wrg6.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

benimki bu şekilde kalmıştı. istersen pazartesi ogleden sonra gümrüğü bir ara istiyorsan
  • quote:

quote:

quote:

benimki bu şekilde kalmıştı. istersen pazartesi ogleden sonra gümrüğü bir ara istiyorsan

Dur bakalım, yeni bilgi girişini bekleyeyim. Sizinkinde gümrüğe sevk edildi yazıyordu değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 29 Haziran 2013; 9:40:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dur bakalım, yeni bilgi girişini bekleyeyim. Sizinkinde gümrüğe sevk edildi yazıyordu değil mi?

ist pm de beklıyor yazıyordu sonra aradılaqr benı bılgı verdıler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonraki süreçte ne yaptınız hocam, ürünü nasıl geri gönderttiniz? İlk defa karşılaşıyorum da bununla.

• Sim kartı telefona taktıktan 1 hafta sonra telefon mu kapatılır arkadaş ya.Hani 1 aydı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Acar

Telefonum çalındı beyler Bundan sonraki sorunlarınızda yardımcı olamayabilirm...

Hocam çok geçmiş olsun kötü olmuş ya
    Edit:Hocam bulunduğuna çok sevindim. Nasıl bulabildin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 29 Haziran 2013; 21:34:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkan

Sim kartı telefona taktıktan 1 hafta sonra telefon mu kapatılır arkadaş ya.Hani 1 aydı bu.

Abimin mi2s ine de böyle oldu. Neyse ki pasaport bulduk.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonraki süreçte ne yaptınız hocam, ürünü nasıl geri gönderttiniz? İlk defa karşılaşıyorum da bununla.

satıcıyla gorustum urunu geri çekti. baya uğraştım ama 1 hafta falan.her gün 3 5 saat arası mailleştim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

satıcıyla gorustum urunu geri çekti. baya uğraştım ama 1 hafta falan.her gün 3 5 saat arası mailleştim.

Ürün oraya gönderildikten sonra mı satıcıyla görüştünüz?

• Telefonu kullananlara bir sorum olacak.Telefonla konuşurken, özellikle telefonu biraz uzaklaştırınca sesim karşıya kötü gidiyor. Dün arkadaş robokop gibi dedi hatta. Hoparlörün sesini biraz açınca karşıda yankı yapıyor.Sizde durum nasıl? Bunun bir ayarı, filtrelemesi falan var mı?
  • oyunbitti kullanıcısına yanıt
    beni gümrükten aradılar. daha sonra satıcıyla gorustum 1 hafta boyunca. sonra urunu geri cekti.
  • quote:

beni gümrükten aradılar. daha sonra satıcıyla gorustum 1 hafta boyunca. sonra urunu geri cekti.

Satıcı tr deki gümrükten mi çekiyor, yoksa ürünün kendi ülkesine gelmesini mi bekliyor? Çok soru sordum kusura bakmayın.

Bu arada beni hala arayan sorayan yok, telefonun üstüne mi yatacaklar ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: mirzali1973

quote:

Orijinalden alıntı: marmarisleee

Forumda bikaç arkadaş xiaomi m2 Türkçe dil desteği konusunda soru sormuş, benim istemedende sahibi olduğum ( bir arkadaş için almıştım telefonu ama bana yamuk yaptı ) xiaomi m2 ye Türkçe dil paketini yükledim ve buradan nasıl yüklediğimi kısa bir anlatım ile sizlerle paylaşmak istedim, ilk once miuiandroid.com sitesinden orjinal romu kuruyoruz

orjinal rom kurulumu ( update )

Öncelikle http:// miuiandroid.com /community/threads/3-2-22.19679/ sayfasından ingilizce ve çince olan orjinal romu bilgisayarımıza indiriyoruz,

rom' u indirdikten sonra telefonumunu bilgisayar'a bağlayarak telefon hafızasının ana dizinine indirdiğimiz romu kopyalıyoruz ve ismini update.zip olarak değiştiriyoruz,
    daha sonra telefonu recovery modda açıyoruz, bunun icin önce telefonu kapatıyoruz , ardından volume + ve power tuşuna aynı anda basıyoruz , miui logosunu gordugumuz anda iki tuşuda bırakıyoruz
    recovery modda açıldıktan sonra ingilizceyi seciyoruz, ardından wipe user daha ve wipe cashe yapıyoruz ( kullanıcı bilgileriniz siliniyor , onceden yedegini alın )
    daha sonra install update.zip to system one ı seçerek kurulumu başlatıyoruz, bu işlem bittikten sonra reboot system one ı seçiyoruz.
    ilk aşama olarak rom u kurulumu yaptık , şimdi Turkce dil paketini yükleyeceğiz,

Turkce dil paketini yukleme ( MIUI Multi Lang 3.2.22 )

oncelikle http:// miuiandroid.com/ community/threads/miui-multi-lang-3-2-22-ics-jb.19690/ sayfasından Xiaomi MI 2 icin olan dosyayı indiriyoruz
    dosyayı indirdikten sonra telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz ve daha önce kurulumu yaptığımız rom dosyası olan update.zip' siliyoruz ve indirmis oldugumuz dil paketi dosyasini yine ana dizine yukleyip ismini update.zip olarak degistiriyoruz
    bundan sonra updater uygulamasını ( miui rom icinde kurulu geliyor ) çalıştırıyoruz ve secenekler menusunden " select install pack " i seciyoruz, ardından biraz once yukledigimiz ve ismini update.zip olarak degistirdigimiz dosyayi seciyoruz ve kurulum basliyor
    yukleme bittigi zaman ekranda reboot secenegi çıkıyor, reboot diyoruz ve bu kadar
    telefonumuz kapanip açılıyor , settings>language&inpu>langage menusu altında Türkçeyi seçiyoruz...

android konusunda çok iddialı değilim , xiaomi m2 ye turkce dil paketini bu sekilde yukledim ve problemsiz calisiyor. burada ilk kez bir anlatımda bulunuyorum umarım yardımcı olabilmişimdir. Bangkok dan herkese sevgiler saygılar..

Ben yüklemeyi buradaki gibi yaptım.
    Önce miui orjinal rom yükledim.(3,5,10 versiyonu) sonra aynı versiyonun multilang versiyonunu anlattığı gibi yükledim. Üstünede direk 3,5,24 multilang versiyonu yükledim. sorunsuz çalışıyor.

Selamlar, ben de geçen hafta Çin'den bir Mi-2A aldım. Türkçeleştirmek istiyorum ve bahsettiğiniz uygulamaları yapacağım. Şu andaki mevcut ROM google play uygulamalasını ve diğer google uygulamalarını içermiyor. Acaba siz bu işlemleri yaptıktan sonra google uygulamalarını yüklemek için bir şey yaptınız mı?

• selamlar herkese ! aliexpressten sipariş ettiğim m2s 32 gb bugün elime ulaştı. kurcalamaktan gözlerim kan çanağına dönüştü. arkadaşların dediği kadar varmış. çok hoş bir cihaz yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: novaonyou

selamlar herkese ! aliexpressten sipariş ettiğim m2s 32 gb bugün elime ulaştı. kurcalamaktan gözlerim kan çanağına dönüştü. arkadaşların dediği kadar varmış. çok hoş bir cihaz yapmışlar

hayirli olsun hocam hangi saticidan nasil paketlendirdiniz birde link verirseniz seviniriz. tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: novaonyou

selamlar herkese ! aliexpressten sipariş ettiğim m2s 32 gb bugün elime ulaştı. kurcalamaktan gözlerim kan çanağına dönüştü. arkadaşların dediği kadar varmış. çok hoş bir cihaz yapmışlar

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Aynen satıcıyı buraya yazarsanız faydası çok olur, herkes yararlansın, milletin paketleri gümrüklerde takılıyor birsürü strese giriyor...
  • quote:

quote:

Satıcı tr deki gümrükten mi çekiyor, yoksa ürünün kendi ülkesine gelmesini mi bekliyor? Çok soru sordum kusura bakmayın.

Bu arada beni hala arayan sorayan yok, telefonun üstüne mi yatacaklar ne?

sen ara hocam gümrüğü. bi ürün gelcekti de kontrol etsinler. hacı ürün bizim gümrüge düştüğü anda satıcıyı ıkna edersen o kendı ulkesındekı kargo fırmasıyla gorusup urunu gerı cektırıyor. mısal dhl ile geldıyse kendı lokal dhl subesını arayıp evrak hazırlattırıp cektırıyor. sen ikna edersen satıcıyı o halleder gerısını.

• http://www.aliexpress.com/store/826072

şunu bilmenizde fayda var ben şu an afganistandayım. Türkiye gümrüğü ile ilgili bir sorunum olmadı. kusura bakmayın daha önce söylemedim sanırım
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.