Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick, Türkiye’de satışa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyatı 250 civarına düşerse 1gb ram'e rağmen alınabilir diye düşünüyorum.

• Xiaomi TV box vs. yerine Amazon stickler öneriliyor. Bu cihazın şuan pekte şansı yok.

• Bunlar ürünü satıp hiç update etmiyorlar. Bu zihniyetle oldukları yerde sayarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım ama yine de bunun yerine mi box s tercih edilir.

• 1 gb ne be

• Dün nuhtan kalma bir cihaz test ettim sadece iptv için.
    Cihaz 1gb reme sahipti. Gayet hızlı çalışıyordu'du.
    Yeni mi stick mutlaka daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 435 4 kullanıcısına yanıt

Neye dayanarak update gelmedigini söylüyorsun. Mi box s kullanıyorum 1 yıl içinde 3 kez güncelleme geldi. Senin beklentin ne tam olarak?

• realblade R kullanıcısına yanıt

Arkadaş kullanmıyor herhalde. Böyle yorumlara ayar oluyorum. :) Cihazı bu yıl içerisinde aldım, yanlış hatırlamıyorsam en az 3 kez güncelleme geldi. Android 10'da mutlaka gelecektir. Şahsen gerek görmüyorum. Şu anda 9 üzerinde gayet stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 435

Bunlar ürünü satıp hiç update etmiyorlar. Bu zihniyetle oldukları yerde sayarlar.

vay arkadaş ya, yıl içinde 3 güncelleme -ki sonuncusunu geçen ay aldı- alan cihaz için güncelleme almayan ürün diyor.

böyle kişilere denk geldiğimde ister istemez "gerçekse çok komik, şakaysa hiç komik değil" diyorum.

• Arkadaş almıştı mi tv hiç memnun değildi sanırım

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Kodi tam bir işkence

• Çok kullanışsız de yeterli uygulama yok de kabulüm de güncelleme gelmiyor demek net bir şekilde bilmeden sallamaktır!!! Bilmiyorsan yorum yapma kardeşim mecbur değilsin. İnsanları yanlış yönlendirme. Cidden böyleleri hasta ediyor insanı.

• realblade R kullanıcısına yanıt

duvara dayanarak.

özellikle bu model için söylemedim, chromecast diye bir alet vardı bende. 2 yıl içerisinde 1 update aldı. bir sürü program hatalı çalışıyordu. alanlar hala sövüyor.

• 435 4 kullanıcısına yanıt

Kardeşim banane senin Chromecast aletinden. Konu Xiaomi TV stick (Android TV cihazı ekran paylaşım cihazı değil ) ve marka Xiaomi. Elmaya bakarak armut kötü diyorsun. Önce neyin ne olduğunu iyi oku sonra yorum yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: realblade

Kardeşim banane senin Chromecast aletinden. Konu Xiaomi TV stick (Android TV cihazı ekran paylaşım cihazı değil ) ve marka Xiaomi. Elmaya bakarak armut kötü diyorsun. Önce neyin ne olduğunu iyi oku sonra yorum yap.

kahvede arkadaşınla konuşmuyorsun, seni tanımam etmem öncelikle terbiyeni takın. 45 üstü değilsen kardeşin sayabileceğin yaşta da değilim.

Neyi nereye yazdığımın gayet farkındayım, öncelikle sana hitaben yorum yazmadım. Sen gelip benim yorumuma cevap yazdın, dolayısıyla bana ne diyemezsin. Bununla birlikte okuduğunu anlamayı becerebilseydin yazımın bir genelleme olduğunu anlardın. Spesifik bir cihazdan bahsetmediğim gayet açık, genelleme içinde senin malın da var diye namus meselesi yapmana gerek yok.

• Güzel gibi duruyor alan varmı buradan veya deneyimleme şansı bulan

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.