Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir bilgi daha vereyim ; geliştirici ayarlarından arka plandaki uygulamalar çalışmasın diye kullanıcı ayrıldığında etkinliği sonlandır diyorduk , o ayarı iptal edin kapatın yani. Böyle yapınca nedense cihaz daha akıcı oldu. Ayriyetten cec ayarlarının hepsini kapatın Buda çok fark ettirdi. Yine daha önce yazdım elektriği muhakkak fiş den alın tv USB sinden değil bu da internet hızını ne hikmetse arttırdı. Ayların deneyimidir kafadan atma değil bunlar. Bu android sistemi gerçekten ilginç
  • 40 mbps alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam olarak nasıl yapacağız hangi menü?

arka plan işlem sınırı mı?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Tvn 4k mis miboxs al
    4 k hdr içeriklerin keyfini cikar
  • holden_ H kullanıcısına yanıt
    Seyirturk
    Mkvod
    Kalite. APK larina bak bulucagin yer
    Telegram
  • diegobuonanotte D kullanıcısına yanıt
    Hız testi yap kaç hız alıyorsun stickte
    Cihaz Play'de okla test var
    Görüntü çözünürlük 1080p olucak
    Kontrol et
  • foe44 F kullanıcısına yanıt
    Gücü adaptorden alıyon degilmi
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    8mbps 4 k ya yetmez.
    Miboxs al demiştim ama internetin zayıf
    Stick alsan tven 4 k 4k TV de 1080 izleyecek. İnternet hızını arttırmak lazım.
    8 mbps ile stickte sorun olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Ustad herseyden önce bırak kumandayı internetin seni üzer. Netflixde YouTube’da pek sorun yaşamazsın o hızda ama iptv olsun yükleyeceğin apklar olsun sana problem olur şimdiden söyleyim. Önce internet paketini arttır. Kumanda olayına gelince stick deki cec ayarını Acar isen stick kumandası ile tv yi kapatabilirsin başka da bir fonksiyonu olmaz. Stickin ilacı internet hızı

Kırsalda olduğum için en fazla 8 mbit geliyor ama randımanlı en azından PC'de 2K video izleyebiliyorum donmadan. IPTV kullanmayı düşünmüyorum -illegal olanlardan- onun dışında S Sport Plus canlı yayınları donmazsa yeterli benim için. Açıp kapatabilmek de önemli çünkü bazen sadece youtube izleyip kapattığım oluyor TV'yi. Neyse indirim kovalayacağız artık karar verdim.

• Çiçek sepetinde 269 TL reklam geçiyordu bu aksam
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Görüntü çözünürlüğü 1080p 60hz ve 1080 50 hz denedim pek bir fark olmadı internet hızınıda 55mb alıyor cihaz yapmam gereken başka bir ayar var mı hdmi cec de acık

• selamlar 5 gün önce Çiçeksepetinden Xiaomi Mi TV Stick Anroid Media Player satın aldım ve HDMI ile televizyonuma bağlayıp sorunsuz izliyorum, Ancak;

örneğin netflix'De çizgi film versiyonu olmayan "THE GRINCH" Filmini açtığımda 4-5 saniye sonra "Bu içerik şu anda oynatılamıyor......." şeklinde başlayan ve devam eden bir uyarı alıyorum. Diğer filmleri sonuna kadar sorunsuz izliyorum, ve youtubeda da sorun yok.

Arkadaşlara sorduk, onların da aynı Xiaomi Media player var , açıp izleyebildiklerini söylediler, hatta sonuna kadar izledik dediler.

Bendeki problem nedir? HDCP desteği olan ve olmayan şeklinde piyasada 2 farklı tip XIAOMİ media playerlar mı var? LÜTFEN YARDIMCI OLUN

• Arkadaslar Dosya yoneticisicne onerirsini ne onerirsiniz bir sey bulamadim ?

Hdmı farklı girişe tak
  • Ayarlarda ypbc vs seçenekler var bunları
    Tek tek değiştirip dene
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Tamam öylede deneyeyim başka yapmam gereken ayarlar var mı?

• Nibelungen27 kullanıcısına yanıt

MX player kullanıyorsan donanım hızlandırıcıyı değil de yazılım hızlandırıcıyı kullan. Sorun kalmaz

• Purple tv çalışan link var mı
  • Bu cihaz ucuz ve lisanslı oöduğundan alınır. Yoksa bir espirisi yok. Çok hantal donuyor kasıyor falan.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.