Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
190
Favori
481.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi stick güncelleme sonrası ciddi kapanıp tekrar açılma sorunu veriyor çözen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ne zaman geldi yeni güncelleme mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 10 Kasım 2020; 16:45:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay evvel yaptım bilemiyorum ama eksesur eklediğin zaman oluyor diyen var ısınmadan diyen var ama ciddi can sıkıcı bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Rw8QMAul9Vk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalex1907 -- 10 Kasım 2020; 22:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

Chromecast üzerinden bağlayamaz mıyız laptobu?

Laptopta and. ya da IOS işletim sistemi olması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Bu tv nin ve mi stick in cozunurluk ayarları bir biri ie uyumlu mu olayını biraz açıklar mısınız

Çok ayrıntılı bir konu.

Basit olarak bir panel 60 Hz de çalıyor, akış cihazı 50 Hz de çalışıyor ise görüntüde sorun yaşanır.

Ya da tam tersi olursa cihaz 60 Hz ye tv 50 Hz ye ayarlı ise ekrana görüntü gelir fakat hemen kapanır.

Aynı şekilde 720p gösteren bir tv ye 1080p görüntü gönderilirse sorun yaşanır.

Görüntülerdeki takılmalar, titreşimler genel olarak bu uyumsuzluktan kaynaklanır.

Tv nin modeline , görüntü ayarlarının menüsüne göre cihaz için en uygun ayarlar seçildiğinde

görüntü kalitesi ve performansı artar.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl yani? Windows 10 laptoptan sticke kablosuz görüntü yansıtıp dizi, film izleyemez miyim?

• mi tv stick 168 liraya alındı trenyoldan

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    İki ay kadar önce 350 ye almıştım ama pişman değilim hakkını veriyor evde uydu cihazını açmaz olduk. :)

• quote:

İki ay kadar önce 350 ye almıştım ama pişman değilim hakkını veriyor evde uydu cihazını açmaz olduk. :)

Tek isteiğim mutfağa bedava ulusal kanal ip tvsi kurmak

• Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Ya ikide bir gözüme sokmayin şunu 350 ye aldım ben bunu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

prime video platformu sıkıntı var. Tam olarak oturtamadılar.

Yine de Tv nin ve Stick in çözünülürlük ayarları uyumlu diye bir bakın.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Sayenizde sorunu hallettim. Dediğiniz gibi mi tv stick'te görüntü ayarlarında 1080p 60 hz seçiliymiş, bu seçeneği 1080p 50 hz yapınca sorun halloldu. Açıkçası blu tv, puhu tv, netflix hiçbirisinde sorun yaşamıyordum ama prime video o kadar çok kasılıyor ve donuyordu ki tam çileden çıkaracak kadar. Şimdi bu şekilde bir ayar prime video'da ki sorunu bitirmiş oldu. Buna benzer bir sorun yaşayan arkadaşlar için bilgi vermek istedim.

• Dün n11 de 260 tl ye geliyordu ve kullandığım sanal kart %5de iade yapıyordu. 245 tl falana geliyordu.

Hocam hiç düşünmeyin bu 1 günlük böyle olur, kasım bitsin anında 350 liralara fırlayacak.

Ayrıca geçen sene sürgülü dolap almıştım 480 tl ye aradan 1 seneden biraz fazla zaman geçti bugün 360 tl ye satılıyordu n11 de 😅 geçen sene belki de kasım ayında 300-330 liralara satılmıştır. 150-180 tl zarar ettim.

Acın acımdır 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 11 Kasım 2020; 23:41:42 >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Tam da konsepte uyuyor Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU] .

Ne oldu mibox S alacaktın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaeger62

Hocam nasıl yani? Windows 10 laptoptan sticke kablosuz görüntü yansıtıp dizi, film izleyemez miyim?

Çok farklı laptop var. İşletim sistemleri farklı . Bazılarında dual işletim sistemi var, bazılarında BT yok.

Yukarıdaki mesajda Win 8 ya da 10 dan ekrana nasıl görüntü aktarılacağı bilgileri var.

And. yüklü cihazlarda ekran yansıtma daha kolay oluyor.

Choremecast çipi varsa tek tuşla android den yansıtma yapılabiliyor.

• quote:

Ya ikide bir gözüme sokmayin şunu 350 ye aldım ben bunu:)

Normalde bir cihaz çıktıktan sonra fiyatı yükselir, stick te tam tersi oldu.

Döviz de geri geldi bunun da etkisi olabilir.

Bir de Xiaomi nin %5 karla ürün satabildiğini biliyoruz.

Distribütörler ilk gelen cihazların fiyatlarını yüksek tutmuş olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekorender

Teşekkür ederim. Sayenizde sorunu hallettim. Dediğiniz gibi mi tv stick'te görüntü ayarlarında 1080p 60 hz seçiliymiş, bu seçeneği 1080p 50 hz yapınca sorun halloldu. Açıkçası blu tv, puhu tv, netflix hiçbirisinde sorun yaşamıyordum ama prime video o kadar çok kasılıyor ve donuyordu ki tam çileden çıkaracak kadar. Şimdi bu şekilde bir ayar prime video'da ki sorunu bitirmiş oldu. Buna benzer bir sorun yaşayan arkadaşlar için bilgi vermek istedim.

Alıntıları Göster

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU] .

• Kupon ile 285 e almıştım daha altını görünce biraz koydu 😄 iade edip alasım geldi. Şaka bir yana ben buna Google ı kuramıyorum nedense.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.