Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum nasıl eksiği varmı televizyonum eski 1080plerden 4k değilse bundan alın yeterli demişler televizyonda wifi yok ama genede kurulur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt

Televizyonunuzun HDMI girişi olması yeterli. Benim kullandığım televizyon 2007 model 720p. olmasına rağmen keyifle kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum nasıl eksiği varmı televizyonum eski 1080plerden 4k değilse bundan alın yeterli demişler televizyonda wifi yok ama genede kurulur mu?

Tv de WiFi olmasına gerek yok. Gerekli kabloları alırsanız tüplü tv ye bile takılır. İnternete bağlanan tv değil mi box dır. Siz hdmı dan tv ye takıyorsunuz sadece.

• Mouse Toggle uygulaması Mi Stick ile uyumsuz, çalışmıyor. 4pda sitesinde biri modlayıp çalışır hale getirmiş. Uygulamayı yükleyip, erişilebilirlik altından izin verdikten sonra, klavyeden uygulama düğmesine iki defa hızlıca basınca aktif oluyor. Daha sonra tekrar eski haline dönmek için de O yuvarlak ev düğmesine basmak gerekiyor.

Dosyanın virüstotal sonucu https://www.virustotal.com/gui/file/942fd9223beb11722a4e85d8fa946fe0e178e06cad6f56e89fa58c78bc56f66b/detection

Dosyanın kendisi

https://drop.download/wzlirpnfxa

https://mega.nz/file/YBog3axb#VDnsvGYSuZBzknvmfjPBiDuYOwd46muICepCb9jZtJE

alternatif yerlere yüklemek isteyen yükleyebilir.

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad33p -- 5 Kasım 2020; 19:24:41 >

• Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

Çin fiyatı 60 usd , Mi Box 4S Pro ,HDMI 2.1 ,16GB hafıza seçenekli , 2GB of RAM, 8K destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 5 Kasım 2020; 19:44:37 >
  • Henüz global versiyonu çıkmadı.

• Watched Full Sürümhttps://www.youtube.com/watch?v=QhxfYcLIhFc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalex1907 -- 6 Kasım 2020; 8:6:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Güzel paylaşım teşekkürler

• ad33p kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, çalışıyor.

• İyi ki Mi Stick 4K'yı beklemeyip Mi Box S almışım ucuzken. Xiaomi yaptı yine yapacağını Mi Stick 4K yalan oldu, artık böyle bir versiyonun esamesi geçmiyor kendi sitelerinde bile :D

• Arkadaşlar Mi TV Stick'te arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatıyoruz?
    Veya kapatmanın bir yolu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Arkadaşlar Mi TV Stick'te arka planda çalışan uygulamaları nasıl kapatıyoruz?
    Veya kapatmanın bir yolu var mı?

Ayarlardan uygulamalar kısmına gelip kapatmak istediğiniz uygulamayı seçip zorla durdur yapabilirsiniz.

• granma79 kullanıcısına yanıt

https://play.google.com/store/apps/details?id=zank.remote&hl=tr&gl=US

telefona bunu yükle açık uygulamaları göstermesi için buton var ona basıp kapatabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalex1907

Watched Full Sürümhttps://www.youtube.com/watch?v=QhxfYcLIhFc&feature=youtu.be

Şifre mine113 ( Bizim bildiğimiz mine değil ingilizce mine Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU] .)

Modlu apk yı kurmadan önce;

İlk yüklediğiniz uygulama ücret istiyor ise uygulamalardan önbellleğini ve verileri silip tekrar bundle

olarak HUHU.TO yazın ve otomatik güncellemeyi kapatın.

Bu şekilde çalışmaz ise mod lu apk yı kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 7 Kasım 2020; 21:10:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

İyi ki Mi Stick 4K'yı beklemeyip Mi Box S almışım ucuzken. Xiaomi yaptı yine yapacağını Mi Stick 4K yalan oldu, artık böyle bir versiyonun esamesi geçmiyor kendi sitelerinde bile :D

Mi Stick in FHD modeli bu kadar işgörüyorsa UHD modeli şahane olur.

Engelleme mi var belli değil fakat rakipleriyle kategorize olacak şekilde bir 4K modeli çıkarırlar.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Mi stick sahibiyim şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım 1gb ram ile nasıl beceriyor bende anlamıyorum :)

• Çipsetinin 1 Gb lik ram ile yapabildikleri oldukça şaşırtıcı.

Kullanmayı, bakımını yapmayı bildikten sonra beklentileri karşılıyor.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Tek yaptığım Gelistirici ayarlarından arka plan işlemlerini kapatmak böyle yapınca arka plan uygulamalarını falan teker teker kapatmaya gerek de kalmıyor. Birde gereksiz Program falan kurmuyorum

• Arka plan işlemlerini kapatmak cihazın performansını artırır.

8 Gb lik depolama kapsitesinin 3 Gb sini sistem kullanıyor, geriye 5 Gb kalıyor.

Kullanılmayan uygulamaları kaldırmak mantıklı.

• Merhaba arkadaşlar evde bulunan son derece akılsız televizyonumuz için tv box tarzı bir şey düşünüyorum.

Asıl amacım ise windows10 bilgisayarımdan kablo kullanmadan ekran yansıtma yapabilmek.

İkinci isteğim ise iptv veya vodafonetv uygulamasını indirebileceğim bir cihaz olursa harika olur çünkü; direk tek kumandadan yönetmek ve başka bir televizyon sinyal sağlayıcı firma ile uğraşmadan günlük televizyon izleme rutinimizi devam ettirmek istiyorum.

Mi stick ve Case4u Tanix TX6 cihazlarını gördüm ve açıkcası çok bilgim olmadığı için hemen kafama göre satın almak istemiyorum. 4k olması çok önemli değil çünkü evdeki televizyon yaklaşık 50piksel civarı...

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.