Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.639
Cevap
191
Favori
482.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi bayramlar dilerim öncelikle. Mi stickin ip adresine bilgisayardan ulaşamıyorum. Aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğundan eminim. Daha önce bağlanıyordum şu an bağlanamıyorum. Konu hakkında bilgisi olan?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • google play storedan

• Uyguladım (1, 2, 5 ve 10 ile restart ettim) pek bir şey farketmedi, Netflix kaldırma (n) seçtim ama yine de Netflix ve hatta YouTube'u kilitledi, neyse ki etkinleştirdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22.12.2020 tarihinde Güncel Dijital garanti belgesine sahip 1 adet Xiaomi TV Stick-73658 ürününü amazon.com.tr üzerinden satın aldım. Ürünüm arızalandığı için ürünü Güncel Dijital firmasına garanti kapsamında gönderdim. Ancak firma, ürünümün seri numarası olmadığını öne sürerek ürünümün onarımını gerçekleştirmiyor. Halbuki, Güncel Dijital garanti belgesi de mevcut ürünümde. Faturamda mevcut. Ancak firma, yardımcı olmuyor. Kesinlikle bu firmayı tercih etmeyin. Ürün arızalanırsa türlü türlü bahaneler uydurularak ürününüzü garanti kapsamında tamir etmiyorlar, sizi mağdur ediyorlar. Güncel Dijital firması ile kesinlikle çalışmayın.

• İyi günler geçmiş bayramınız mübarek olsun bu cihazda disney plus lisansı varmı 1080 p desteklermi? Teşekkürler

• Külyutmaz kullanıcısına yanıt
    Amazona yaz hocam yardımcı olurlar ama 250-300e almissindir iade yaparlarsa şimdiki fiyatların yarısı anca oluyor. Ellerinde stok varsa aradaki farkı da iade edebilirler tekrar satın alırsanız.

Ben de amazondan almıştım o tarihlerde bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaşlar x96 Air TV box wifi açınca nete bağlayınca kablosuz TV box sürekli açılıp kapanıyor işlem yaptırmıyor.kablo ile nete bağlayınca hiç bir sorun yok sebebi ned olabilir şimdidn herkese teşekkür ederim.

• Son güncellemeyi çıkaranın da onaylayanın da dağıtanında allah belasını versin.

Böyle bi yavaşlama böyle bi saçmalık yok!

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda paylaşılan videodakileri yapın arayuz-uygulama geçişleri baya hızlanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Gördüm hocam indirdim dosyaları. Yapıcam birazdan.

Bu arada mevcut uygulamaları silme gibi bişey yapmaz dimi?

iptv vs var. Sadece amazon ve netflix uçursa kafi benim için.

Cihazı formatlama gibi bişey olursa zıçarım :)

Yok hicbirsey silinmiyor 1 hafta önce falan yaptım bende. Yorumlarda wifi ayarlarini resetlemekte hızlandırıyor yazmislar onu da yapmıştım videodakilere ek olarak. Uygulamanın içindeki seçeneklerden biri o da (kayıtlı wifi siliniyor bunu yapınca tekrar bağlamak gerekir yani. Birde uygulama bağlantısı kopuyor stick wifiden çıkacağı için. Önce videodakileri yapıp cihaza reset attıktan sonra yapabilirsiniz wifi olayını yani)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Birazdan yaparım. Teşekkürler.

• Cihaz hızlandı ama youtube açılmıyor.

• Uzun süredir yatan bir stick vardı elimde, geçen gün çalıştırmak istedim ama boot ekranında kalıyor. Hard reset de yemedi. Fikri olan var mı?

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

• Youtube açılmamasının çözümünü bilen var mı?

• Diğer uygulamalarda sorun yokken, Netflix kasıyor. Benzer sıkıntı yaşayan, çözümü bilen var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Benim de başıma geldi yukarıda yazdım Google Play'de indirecek gibi açıp etkinleştiriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 8 Mayıs 2022; 11:51:45 >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Güncelleme den önce gayet iyi çalışıyordu, geçen gün yaptım aşırı yavaşladı, bugün kumandayı görmüyor hiçbir şekilde, prizden takip cikariyorum cihaz restart oluyor yine görmüyor kumandayı, çaresini bilen yada karşılaşan var mıdır? Nette de çözüm bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.