Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
190
Favori
481.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stremio'yu sorunsuz kullanan var mı? 1080p video açıyorum 20dkda kendini kapatıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turbetfurzey T kullanıcısına yanıt

siyirtürk bende birkaç dakika sonra donuyor nedeni ne olabilir

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir sorun olmuyor. İnternet hızınız kaç? Birde seyirturk adminleri son günlerde güncelleme üzerinde çalıştıklarını bazı donmalarin geçici olarak olabileceğini yazdılar

• Yedaself kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz izliyorum

Fikm izlerken sorun yok film listelerine bakarken donuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sume kullanıcısına yanıt

Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

• guitarman kullanıcısına yanıt

seed4me bu magazada mevcut.

• Arkadaşlar bazı YouTube videoları Türkiye de engelli. Konumu değiştirip izlemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt

vpn denediniz mi?

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Yok denemedim. Ücretsiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt

inf vpn kullanıyordum daha önceleri ama son zamanlarda nedir durum bilmiyorum.

• Arkadaşlar merhaba, cihazı yeni aldık, tarih ayarını yaptık, görünümden düzeltme sağladık, adaptörü kontrol ettik, iki TV de de denedik, adaptör e takmadan sanırım çalışmıyor zaten cihaz değil mi ? Yani hem adaptör e takılı hem hdmı kablosu ile TV ye bağlı şekilde denedik, hem sadece USB şeklinde takmayı denedik ancak şu yeşil ekran, birdenbire resetleme olayını çözemedik yardım edebilir misiniz ?

• Arkadaşşlar merhaba

Yaklaşık bir at kadar önce Mi tv stick aldım. Geçen haftasonu menüler arasında dolaşırken kumanda çalışmaz oldu. Ne denediysem başaramadım. telefondan kumanda ederek kumandayı sildim. Bluetooth menüsünden tekrar tanıtmayı denedim ama kumandayıgörmüyor. Arama yaparken kumandanın gerekli tuşlarına basılı tutarak bekliyorum ama stck kumandayı görmüyor. Sanırım kumandadan kaynaklı bir sorun var. Benzer sorun yaşayan oldu mu? :özüm yolu var mı? Servise götürmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

• Telefondan nasıl kumanda ediyoruz ? ( Xiaomi MI 9 SE kullanıyorum)

• mahferer kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=zank.remote

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir uygulama fakat bu uygulama yüzünden ısbankasindan arandim silin diye tutturdular. Ne eft yapabildim ne bir şey. Şifremi değiştirdim ısbankasi ile bir kaç kez telde görüştükten sonra zar zor mobil bankacılığı kullandım uygulamayı silmek zorunda kaldım. Ne iş anlamadım

Hocam İş Bankası yaklaşık 20 yıldır çalıştığım tek banka ve ben bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Sizin yaşadığınız sorunun sebebi neydi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinokkyo

Hocam İş Bankası yaklaşık 20 yıldır çalıştığım tek banka ve ben bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Sizin yaşadığınız sorunun sebebi neydi acaba?

Aynı şey Yapı Kredi mobil kullanırken başıma geldi.Hesabım geçici süre bloke oldu.Zank Remote çok güzel program ama ne yazık ki Bankalar zararlı yazılım olarak görüyor ve bloke koyuyor.Eğer mobil bankacılık kullanıyorsanız bu programı yüklemeyin.Onun yerine Android Remote adlı Google uygulamasını yükleyin.Onda sorun yok.

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Problem isbankasinda değil. Açıkladım ne olduğunu. Zank remoteyi zararlı yazılım olarak görüyor

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.