Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone tvde bazı kanallar 480p. TRT Belgesel, 360 denk geldiklerim. gerisi 1080p.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, aynı ağa bağlı masaüstü bilgisayarımdaki filmleri mi stick üzerinden nasıl izleyebilirim en kolay şekilde?

• Merhaba herkese,
    Yaklaşık 6 aydır mi stick kullanıyorum. Son 2 haftadır netflix içeriklerinde hata almaya başladım. Bazı içerikleri hiç bir şekilde açamıyorum. “Bu içerik şu anda oynatılamıyor. Kütfen daha sonra tekrar deneyin veya farklı bir içerik seçin” şeklinde bir uyarı veriyor. Ablamla aynı kullanıcı üzerinden giriyoruz onda açılıyor bende açılmıyor aynı kullanıcı ile telefondan da izleyebiliyorum ama mi stick bağlı olan tv de asla açamıyorum bazı içerikleri. Öncesinde hiç bişey açamıyordum güncellemeleri geri aldım netflixten çıkış yaptım tekrar girdim şuanda her içerikte değil ama bazı içeriklerde yine aynı şekilde hata alıyorum ve çözemiyorum. Bu şekilde hata uyarısı alan var mıdır? Yada yardımcı olabilecek kimse?
    Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

• selam arkadaşlar,

otg hub ile usb çıkış sayısını arttırıp usb klavye deneyen oldu mu?

https://www.desteksegment.com/urun/s-link-sl-u90-usb-micro-5pin-m-to-4-port-otg-hup

• vaneyck V kullanıcısına yanıt
    Hub'u stick'e taksanız stick'e enerjiyi nereden vereceksiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kelebekxax K kullanıcısına yanıt

hub un üzerindeki usb portlarının 1 tanesini enerji, diğerini klavye/mouse için kullanamaz mıyız?

edit: mesela şöyle 1 ürün varmış

https://urun.n11.com/switch-ve-hub/amazon-fire-tv-stick-icin-usb-otg-hub-P438781476

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaneyck -- 3 Haziran 2021; 23:49:22 >
  • Hub dan çoğaltmayı denedim, başarısız oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

Hub dan çoğaltmayı denedim, başarısız oldu.

kötü olmuş, likteki üründen ümitliydim aslında

• Guncelleme gelmis sticke

• Arkadaslar bugün cihazı açtığımda içinde uygulamalar filan var ama kısayolları vardı gitmiş. Sıfırlamak zorunda kaldım. Neden olmuş olabilir, tekrar olursa sıfırlamaya gerek kalmadan nasıl düzelir?

• Güncelleme yaptıktan sonra 5dk bakabildim fakat takılmaya başladı. Netflixe girdiğimde bayağı dondu vs. Akşam hard reset deneyeceğim.

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt

Hala açılmaya devam ediyor mu? Çünkü bende de açılmıştı, şimdi açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaneyck -- 6 Haziran 2021; 8:46:3 >
  • vaneyck V kullanıcısına yanıt

bende de açılmıyor, TV Plusa geçtim

• Ya 1 tane adam akıllı tarayıcı yok mu fırefox kurdum dona dona bır hal oldu kırmadan kapattım varmı kulandıgınız fılm ızlerken donmayan tarayıcı

• kara57 K kullanıcısına yanıt

bu aleti tarayıcı çalıştıracağı düşünülerek tasarlamadılar. boşuna kızmayın alete. Web video caster gibi uygulamalara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bu aleti tarayıcı çalıştıracağı düşünülerek tasarlamadılar. boşuna kızmayın alete. Web video caster gibi uygulamalara bakın.

ole dıyosunuz da o zaman ne ıse yarar bu fılm dızı ızlenmedıkten snr tv ye bostan ınternet versın dıye de kullanmıyoruz he bunun gucu bu kadarsa bısı de dıyemem

Film dizi icin uygulamalar kullanmaya calisin hocam.

Tarayici da verim alamazsiniz

• Sume kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz varmi netflix harici çünkü aradim filmler orda yoklar babam için kullanıyorum çok eski filmler izlediği için bulunmuyo orada

evet malesef gücü bu kadar. netflix, YouTube, Spotify, amazon video, tv plus, twitch gibi stream uygulamalarını sorunsuz açıyor amacı da bu zaten.

web video caster uygulamasını telefona kuruyorsun, sticke de kuruyorsun. bağlantıyı sağlıyorsun. telefondan filmini açıyorsun, uygulama filmin kaynak linkini sticke yolluyor, stick de filmi gösteriyor. Bu durumda stick web sayfasıyla uğraşmıyor sadece video linkini açıyor, kasma donma yaşanmıyor böylece.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam bende biliyorum onu da ailemle yaşamadığım için en kolay bu şekilde oluyo neyse yapacak bisi yok olmuyosada

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.