Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
190
Favori
481.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlamenter

236 ya kacirma ben 310 a aldim 3 ay once fiat iyi

Peki teşekkür ederim alayım o zaman hocam sağolasınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi stick kendi kendine reset atıyor.Sorunu bu şekilde olan varmı?.sanki son yazılımdan sonra bu şekilde sorun çıkarıyor.Hard reset yapıyorum yine reset atıyor.sorun ne olabilir.Ayrıca adaptör ile kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: remzi0049

Arkadaşlar mi stick kendi kendine reset atıyor.Sorunu bu şekilde olan varmı?.sanki son yazılımdan sonra bu şekilde sorun çıkarıyor.Hard reset yapıyorum yine reset atıyor.sorun ne olabilir.Ayrıca adaptör ile kullanıyorum.

Videodaki gibi attıysanız ve sorun devam ediyorsa garantiye yollamakta fayda var.

• Cihaz harika

hatta akıllı saatlerden sonra benim gözümde en iyi buluş.

Fakat gel gör ki bu aletlerin kumandaları çok sorunlu.

Cihazı aldım sadece 2 gün kullandım sonrasında kumandası bozuldu.

Hepsiburada sitesinden almıştım hemen siteye yazdım, bana kutusu ve faturasını göndermemi istediler.

Maalesef onları attığımı söyleyince garantiniz geçersiz gibi saçma bir yorum yaptılar.

İnternetten kumanda baktım 290tl ye aldığım cihaza 140tl lik kumanda aldım yeter ki kullanabileyim diye, fakat o kumandalarda çalışmadı.

Lanet olsun

• FjardeVarlden kullanıcısına yanıt
    Bluetooth tan bağladınız mı aldığınız kumandayı
  • Nordica kumanda satmak isteyen arkadaş varsa almak istiyorum mesaj atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Bluetooth tan bağladınız mı aldığınız kumandayı

eşleştirme yapmak istedim..

fakat olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Teşekkürler alayım o zaman trendyolda kuponum var paycell ile birlestirince 236 liraya geliyor ne dersiniz fiyatta uygun mu?

Alıntıları Göster

Paycellde ne gibi bir indirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Paycellde ne gibi bir indirim var

Alıntıları Göster

100 lira hepsiburada,n11,trendyol harcamasinda 10 tl hediye doye kampanya var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: FjardeVarlden

Cihaz harika

hatta akıllı saatlerden sonra benim gözümde en iyi buluş.

Fakat gel gör ki bu aletlerin kumandaları çok sorunlu.

Cihazı aldım sadece 2 gün kullandım sonrasında kumandası bozuldu.

Hepsiburada sitesinden almıştım hemen siteye yazdım, bana kutusu ve faturasını göndermemi istediler.

Maalesef onları attığımı söyleyince garantiniz geçersiz gibi saçma bir yorum yaptılar.

İnternetten kumanda baktım 290tl ye aldığım cihaza 140tl lik kumanda aldım yeter ki kullanabileyim diye, fakat o kumandalarda çalışmadı.

Lanet olsun

Şöyle sanal bir kumanda tavsiye ederim. Mouse dahil kullanıyor.

• Aynı sorunu biz de yaşıyorduk sürekli açılıp kapanıyordu sinyal yok diyordu adaptörü değiştirince düzeldi kutu çıkan 1 amperlik yerine evde 1.55 amperlik vardı onu takınca duzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: M_Paix_U

Beyler sorunu çözdüm hdmı cec aktif ettikten sonra kapanmalar yeniden başlamalar olmuyor bu hataya alan varsa hdmı cec aktif etsin

Alıntıları Göster

Nerden yapılıyor

• Vestel televizyonuma alıp kullanmaya başladım ancak merak ettiğim bir konu var.

Bein connect web cep tablet senelik paketini alsam tv de izleyebilir miyim ?

• FjardeVarlden kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullanın hocam

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beinconnect yıllık paket aldım bein haberi açıyor bein 1 i açmıyor delireceğim.

Sistem tv olduğunu mu algılıyor diyeceğim ama öyle olsa hiç açmamalı sonuçta paketim web cep tableti kapsıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Beinconnect yıllık paket aldım bein haberi açıyor bein 1 i açmıyor delireceğim.

Sistem tv olduğunu mu algılıyor diyeceğim ama öyle olsa hiç açmamalı sonuçta paketim web cep tableti kapsıyor.

Peki ulusal kanalları açabiliyor musunuz hocam bende de bein connect 3 ekran varda mi stick yolda daha gelmedi ondan merak ettim?

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Açabiliyorum hocam.webden mobilden bein 1 açılıyor tv den acılmıyor.120 tl paket yükselterek tv paketini alabilirsiniz dediler.Dijitürk kutusu alsaydım daha mı iyi olurdu bilemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Açabiliyorum hocam.webden mobilden bein 1 açılıyor tv den acılmıyor.120 tl paket yükselterek tv paketini alabilirsiniz dediler.Dijitürk kutusu alsaydım daha mı iyi olurdu bilemedim.

Anladım. Peki hocam mi stickten memnun musunuz bende aldım da odada uydu vs yok işte tv izlemeye youtube falan takilmaya. Sizce nasıl iş görür mü ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Anladım. Peki hocam mi stickten memnun musunuz bende aldım da odada uydu vs yok işte tv izlemeye youtube falan takilmaya. Sizce nasıl iş görür mü ne dersiniz?

Alıntıları Göster

Ulusal kanalları nereden izlemek isterseniz bilmiyorum ama her türlü işinizi görür.Benim asıl amacım pc yerine tv den maç izlemekti.

• quote:

Ulusal kanalları nereden izlemek isterseniz bilmiyorum ama her türlü işinizi görür.Benim asıl amacım pc yerine tv den maç izlemekti.

Alıntıları Göster

Bende pcden bein connectten izliyordum televizyonu yeni aldim daha 1 hafta oluyor 24 inç küçük oda için laptop bağla kullan zor oluyor stick alayim işte tv+ bein inat tv gibi apk larla kullanirim dedim verdim siparişi ama yinede bir kullanana sorayim dedim ondan sordum size.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.