Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanidiktan kumandasi olmadan cihazı aldım ve telefon üzerinden Bluetooth kumanda uygulamalarının hicbiriyle eşleştirme yapamadım çünkü pin eşleştirme ekranı geliyor, cihaz üzerinde kontrolum olmadıgi icin eşleştir onayını veremiyorum telefonda eşleştir desemde olmuyor. Birde aynı wi-fi ağı yoluyla kumanda uygulamalari eslesiyormus ama cihazı kontrol edemediğim icin evdeki wi-fi ağına baglayamiyorum, çözüm yolu varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• comako C kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza mi tv srick remote kurun oradan bağlayın
  • Hdmi cec ayarlarını açmak mi boxu hızlandırıyor ama gece elektrik gidip gelirse tv yi acıyor ve tv sabaha kadar açık kalıyor. Bunun bir çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Hdmi cec ayarlarını açmak mi boxu hızlandırıyor ama gece elektrik gidip gelirse tv yi acıyor ve tv sabaha kadar açık kalıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Tum seceneklerimi acmak yoksa sadece 1. Siradakini acmak hizlandiriyor

• Olmuyor hocam zaten nedenini söyledim tekrar soyliyeyim eşleştirme esnasında TV ye pin onay ekranı geliyor ve kumanda olmadığı için onay veremedigimden eşleşme olmuyor tek yolu Bluetooth pin onayını sormadan direk bağlanması gibi gözüküyor bunu nasıl yaparım veya başka çözümü yokmu?

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler şimdi oldu
  • Arkadaşlar bir süredir mi stick 5ghz wifi yi görmüyor neden olabilir acaba benzer bir durumla karşılaşan oldu mu ? 5ghz ile bağlanıp kulanıyordum gitti kendi kendie.. evdeki diğer cihazlar hatta tv ye bağlı olan mibox görüyor.. stick projeksiyona bağlı ve görmüyor..

• rueta R kullanıcısına yanıt
    Modemden kanal değiştirmeyi deneyin. Bu arada arkadaşlar bende çok cektim stickin Wi-Fi çekiminden dolayı. Gittim mi box 4K aldım ethernetten kablo ile bağlandım ancak boxun zevkini aldım. Eğer imkanınız varsa satın boxa geçin. Wi-Fi ile iskence oluyor. Tabi bir 5ghz modeminiz varsa ve sticke en fazla uzaklığı 2m varsa arada duvar da yoksa stick sorun vermez o ayrı bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 24 Ocak 2021; 11:37:39 >
  • 28 ocak da a101 e mi stick geliyormuş.

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

• Merhaba.Stick te 5.1 ses almanin bir yolu var mi?Tv nin optik ses cikisi var.Ozellikle Netflix'te.5.1 dil secenegi cikiyor ama ses gelmiyor.
  • Cuma gunu A101 den aldim.299 TL.Taksitle 311 TL oluyor.
  • Arkadaşlar merhaba, ben de mi stick aldım netflix ve prime kullanıyorım çok memnumum. Yalnız bir sorum olucak bundan önce tv izlemek için bir uydu alıcısı kullanıyordum. Tvde tek hdmi girişi olduğundan tv için stick’i söküp takmak zorunda kalıyorum sürekli. Bunun için öneriniz nedir? Hdmi çoklayıcı alsam ya da miboxta tv özelliği var mıdır onunla değiştirsem? Ne tavsiye edersiniz

• dagankul kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamadıysam mi box ta anten kablosu var mı diye merak ediyorsunuz yok ama mi tv stick ile de televizyon izlenebiliyor.
  • Evet hocam onu merak ettim. Stickle nasıl izleyebiliriz program mı kurmak gerekiyor?

• dagankul kullanıcısına yanıt
    Hdmı coklayici lazım.yoksa sök tak
    Hdmı portu bozarsin
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.