Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Berkan Bey Merhaba,

Bankamla bugün tekrardan görüştüm. Karşı taraf ödemeyi yapmış olabilir, lakin muhasebeleştirmedi ise kartınıza ödeme olmayacaktır dedi. Halen kartıma yapılmış bir geri ödeme bulunmuyor. 1 Ayı da geçti iptal isteyeli. Gearbest tarafına da Berkan bey ile görüşmek istiyorum dememe rağmen ısrarla ödeme yapıldı diyerek otomatik mesaj atılıyor. Geri ödemem bildiğiniz havada kaldı. Bana net bir şey söyleyin en azından, bizim çalıştığımız firmanın böyle problemi var, düzenbazlığı severler, insanları dolandırırlar diyin de paranın peşinden koşmayayım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Üstat günaydın,

70mai araç kamerası gümrüğe takılır mı acaba? 22€ limit var ve o limitin üstünde fiyata denk geliyor indirimle bile.
    Bluesky B1W gümrüğe takıldı maalesef.

Gümrük Vergisi : 44.0 TL
    Damga Vergisi : 0.6 TL
    Gümrüğe Sunma Ücreti : 4.5 TL
    Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL
    TOPLAM : 49.1 TL
  • Berkan bey.. Benim Huavei saat hAla gelmedi.. ve sürekli kampanya yapılıyor şu kadar kaldı bu kadar kaldı diye..bugün de fiyata 5 Dolar daha düşmüş..
    09/11/2018 15:43:50 sipariş verdiğim tarih..
    18110900953206432603 sipariş numaram da bu..Hala stokta yok diyorlar ticket cevabında.
    Bu bugün aldıgım ekran görüntüsü.

onu iptasl edip bunu alabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitty

Berkan bey.. Benim Huavei saat hAla gelmedi.. ve sürekli kampanya yapılıyor şu kadar kaldı bu kadar kaldı diye..bugün de fiyata 5 Dolar daha düşmüş..
    09/11/2018 15:43:50 sipariş verdiğim tarih..
    18110900953206432603 sipariş numaram da bu..Hala stokta yok diyorlar ticket cevabında.
    Bu bugün aldıgım ekran görüntüsü.

onu iptasl edip bunu alabiliyormuyuz?
    Aynısı bana da Mi3 band için oldu. Güya indirimli aldığım fiyatın çok daha altına düştükten sonra ancak yeni kargoya verildi. Açıkçası hoş olmadı benim için bu durum.

• Kitty K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Dilerseniz iptal ve cüzdan iadesini talep edip, tekrardan sipariş verebilirsiniz.
  • HaydarrJr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım.

Rica etsem tekrardan sipariş numarasını bana iletir misiniz?

Bizim tarafta bir sıkıntı gözükmüyordu.

Günde belkide binlerce iade sağlıyoruz.. bir sorun olursa sistemimize düşüyor, müşterimize ulaşıyoruz ve cüzdan iadesi yapıp yapamayacağımızı soruyoruz(bazen kartı iptal olmuş oluyor) ve sonrasında işlemini sağlıyoruz.
  • dartagnan90 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bilgilendirme için teşekkürler.

Maalesef üretici/tedarikçi kaynaklı gecikme yaşıyoruz, beklettiğimiz için özür dileriz.
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Diğer büyük boyut ve kilograma sahip dronelara göre daha düşüktür.

Genelde o kadar çıkmıyor ama en fazla kart ekstresi istenip, ürün fiyatından vergi uygulanır.
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

KZ Wireless Bluetooth Module / İndirim Kodu: QzMeRQtx / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • https://m-tr.gearbest.com/smartwatch-accessories/pp_425195.html?wid=1433363

Mi band 2 kamuflaj kordon 5.35 tl

https://m-tr.gearbest.com/bike-holder/pp_679672.html?wid=1433363

Alüminyum alaşımlı bisiklet tutacağı 43.14 TL

https://m-tr.gearbest.com/led-strips/pp_644190.html?wid=1433363

5 metre uzaktan kumandalı LED şerit 22.62 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

KZ Wireless Bluetooth Module / İndirim Kodu: QzMeRQtx / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    Teşekkürler sayenizde tüm indirimli kz kulaklıklardan aldım Bluetooth modül de kaymağı oldu iyi çalışmalar.

• merhaba, şu bluetooth kulaklığı kullanan var mı? varsa önerir misiniz?

https://tr.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_436717.html
  • saniyede 2 kez sayfa yeniledim yine 10dolarlık fiyatı göremedim mi band 3 te
  • mi band 3 fiyatı düşmedi hiç. 10 dolar yalan çıktı.
  • Düştü ana ekranda ama sapıttı birşeyler oldu uru sayfasında hem düşmedi fiyatı katakulleye getirdiler.Bizim yerli sitelerden bile berbattı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

Düştü ana ekranda ama sapıttı birşeyler oldu uru sayfasında hem düşmedi fiyatı katakulleye getirdiler.Bizim yerli sitelerden bile berbattı
    sepette sürekli güncelledim, önemli olan sepette düşmesiydi. Ama düşmedi.
  • satış linkinde fiyat hiç bir zaman 53 küsura düsmedi. 53 küsuru sadece sepete daha önce eklediğim için gördüm ama ödeme alışverişi tamamlaya basınca 291 tl çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 26 Kasım 2018; 13:13:48 >
  • Türkiyeden bir Allahın kulu alsa inanacam ama sanmıyorum. Adamlar çoktan çözmüş işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Türkiyeden bir Allahın kulu alsa inanacam ama sanmıyorum. Adamlar çoktan çözmüş işi.
    İnanman için yeterli olur belki hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Kasım 2018; 13:15:56 >
  • Alfawise araç kamerası için kupon tükenmiş. Maksimum limite ulaşıldı diyor

• 
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.