Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milleti keklemek için ayak yapıyorlar, 1 saniye 10 dolar oldu, kimse alamaz. Eğer dikkat etmeyen olduysa 50 dolardan kitlediler. Şerefsizlik böyle bişey aliexpress le alışverişe devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alavere dalavere indirim filan yok 10 saniyede 200 tane mi satıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfayı saniyede 2 kere yeniliyorum asla fiyat düşüşü görmedi. sadece 8 tane eklenen mi box S i almıştım 8 kişi arasından ama bunun fiyatı hiç düşmedi inandırıcı gelmedi niyese.
  • Tam saatinde baktim mi band 3 icin o fiyattan goremedim dahi. Hemen aldi herkes makine olmus sanirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyal -- 25 Kasım 2018; 13:7:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

spetteki ürün saat 13.00 da 53 dolar oldu saniyesinde . Bravo çok yanlış reklam. Gearbest kaliteisni gösterdi.
    Iste olay da bu zaten yuksekten karttan cekiyor eger farketmessen ve ne kadar baglanursan kinjsursan konus musteei hizmetleriyle urun paketlendi diyorlar oyle rezil bir firma gecen indirimde de boyle oldu Allahtan urunler gelmedi de parami zor kurtardim 1 ayda. Kimsenin basi yanmasin diye tekrar yazdim bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

Milleti keklemek için ayak yapıyorlar, 1 saniye 10 dolar oldu, kimse alamaz. Eğer dikkat etmeyen olduysa 50 dolardan kitlediler. Şerefsizlik böyle bişey aliexpress le alışverişe devam.
    Gecen sefer benim dustugum olay iste bu yine birileri dusmustur malesef ve iadesini de kargoladik diye iptal etmiyorlar tam dolandirici firma

• Atıp ettiniz hiç 10$ görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolandırıcı olmuş bunlar 54 tl ye miband 3 yazıyor ama satın almaya gelince 290 tl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Yine yalan yanlış konuşanlar var. Berkan sana destek amaçlı bu ss'i paylaşıyorum beni de az çok tanıyorsun zaten. Hakkını yiyenleri Allah'a havale ediyorum.
    Tebrikler

Sepete ekledikten sonra indirim yazıyor. Biz sepete ekledik bekledik. Bize söylenen oydu

• 200 tane saati kim aldi. aciklayin. bizi salak yerine koymayin.

• sadece bir kaç stok koyup eli neti makine olan kaptı ama bu sitenin herkes alıcakmış gibi duyurup o saatte raklam yapması herzamanki gibi beni soğutuyor bari aliexpressde hızlı olan kapar diyip gerçekçiler insanları yanıltmıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Kasım 2018; 13:16:4 >
  • 13.00 ile 13.05 e kadar ürün hep 23$ olarak göründü. Bir ara 5$ olarak gördüm ama giriş yapınca 23$ ödeme çıktı hep. 13.06 da ürün bitti. Dalga mı geçiyorlar anlamadım.

• Arkadaşlar, saat 14.00 da tekrar 200 stok yapmazsa Gearbest'e boykot uygulayalim. alisveris yapmayalim. fiyat düşmedi. kimse alamadi. 1 kac trolden baska.

• Her şeye cevap veriyorsun buna da cevap versene indirim yapmadık diye.
  • berkan bey nasıl kaçtı ama scam'i görünce fdşgsdgşsdgşisşdg
  • Gecen sene yine birkac urunde firsat yakalamak icin gunlerce saatini kovaladim.

Isin kotu tarafi dahs saat bile fogru muydh kesinlestirememistik.

Simdi yine bu 200adet zirvasu. Yapacaksaniz milleti ko.ek yerine koyarak degil adam gibi kampanya yapin.

Sizin gunluk kodlariniz olamasa gearbeste afim atmam.

Puan verir kullandirtmaz.

Kupon verir sistem karisir kullandirtmaz.

Yorum yaptiri puan vermez.

Urun alirsin kargo adamasinda urunu degistirirler.

Kampanya yapar saatlik, ne hikmetse saniyesinde tukenir.

Admin arkadasta sahit. 3 gundur ugrasiyorum. Hem ticket dan hemde discordtan admine yaziyorum.

Mi box S aldik gecen 11.11 de. Bircok arkadas yine kuponun anjnda tukenmesindan yakindi. Sonra yakinmalarimiz ve admin kardesimizin ugraslari sonucu flas indirime soktular. Aldik.

Gunlerce kargolanamadi. Gecen kargolanma asamasina gecti bu seferde urunu degistirdiler mi box 4k ya cevirdiler. Dakika dakika ekran goruntum var. Hala umurlarinda olmadan cozumsuzluk icin ugrasiyorlar. Kendi gorevlilerine dahi donus yapmiyorlar. Birazdan tum resimlerle ayi paylasicam. 300liramla rezil oldum...

• Değerli forum üyeleri/müşterilerimiz,

Bugün ve yarın için 200 + 200 adet stok vardı. Global indirim olduğu için, müşteri/bekleyen sayısı /(bölü) 200 olarak hesapladığınızda, satın almanız/fiyatı görmeniz çok düşük bir ihtimaldir.

Ben alınabilecek yöntemi(sepete ekleyip, tam saniyesini/saatini bekleme ve satın alma) anlattım, uygulayıp alan oldu mu bilemiyorum.. çünkü daha önce hep bu yöntemi tavsiye ettim ve uygulattım.

Sepete ürün sayfasından ekleme, aratıp da bulma vb. bir durum veya kandırmaca söz konusu değildir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yarın yine 13.00'da 10$'dan 200 adet satılacaktır, bilginize.

Saygı ve selamlarımla
  • m@rslan kullanıcısına yanıt
    valla saol şimdi daha da emin oldum. başka yerde bulunmayan bi projektör var gearbestte onu alacaktım herşeyi göze alıp ama artık vazgeçtim aliexpressden alayımda nolursa olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Değerli forum üyeleri/müşterilerimiz,

Bugün ve yarın için 200 + 200 adet stok vardı. Global indirim olduğu için, müşteri/bekleyen sayısı /(bölü) 200 olarak hesapladığınızda, satın almanız/fiyatı görmeniz çok düşük bir ihtimaldir.

Ben alınabilecek yöntemi(sepete ekleyip, tam saniyesini/saatini bekleme ve satın alma) anlattım, uygulayıp alan oldu mu bilemiyorum.. çünkü daha önce hep bu yöntemi tavsiye ettim ve uygulattım.

Sepete ürün sayfasından ekleme, aratıp da bulma vb. bir durum veya kandırmaca söz konusu değildir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yarın yine 13.00'da 10$'dan 200 adet satılacaktır, bilginize.

Saygı ve selamlarımla
    bu kadar kişiden 1 i de mi görmedi kardeşim? saniye başı yeniledim sayfayı 12:58 den 13:08 e kadar. Adam kandırmayın.

• Nereye veya neden kaçayım?
  • 
Sayfa: önceki 22782279228022812282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.