Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet 200$ / Xiaomi Mi Pad 3 Tablet 200$

78
Cevap
0
Favori
9.690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Xiaomi Mi Pad 4 Tablet 200$ / Xiaomi Mi Pad 3 Tablet 200$
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      898 Mesaj
      10 Kasım 2018 00:19:20
      İlginiz için teşekkür ederim, bugün Max 3 alıp tabletten vaz geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

maksat paylaşım olsun...
    • Yarbay
      2934 Mesaj
      10 Kasım 2018 00:53:29 Konu Sahibi

Rica ederim, tamamdır.
      |
      |
      ONALTIKIRKALTI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2934 Mesaj
      16 Kasım 2018 16:22:53 Konu Sahibi

Merhabalar,

Ürün çinden geleceği için Türkiye gümrük kuralları gereğince; 22 euro üzerindeki ürünlere yüzde 20 vergi uygulanmaktadır(bu oran diğer ülkeler için %18'dir). Ürün fiyatı baz alındığında da 150-200 TL civarında gümrük masrafı çıkar. Vergi haricinde de başka bir ödeme yapmazsınız.

Kargo firmaları arasında benim de tavsiye ettiğim: TR line(gönderim method 1) seçeneği de yer alıyor. Çok az bir gönderim bedeli mevcut. Bu kargo ile sipariş verirseniz; ürün Lbex group gümrüklemeye teslim edildiğinde, gümrük görevlisi Doğan Bey'den bir mesaj alırsınız. Ve mesajı aldıktan sonra, havale veya eft ile gümrük ücretini gönderdiğinizde, Yurt içi kargo tarafından birkaç gün içinde teslimat sağlanacaktır.

Bu arada gümrüğe takılma söz konusu olduğu gibi doğrudan geçme olasılığı da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: EnemyHunter

• Er
      6 Mesaj
      22 Kasım 2018 21:55:36

Bir gearbest yetkilisi beni bilgilendirebilir mi ? Bu tableti ile ilgili sorumlarım varhttps://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_009638760441.html?wid=1433363
      * Tablet ile ilgili bir yorum yapılmamaış sizce bir android tablet için nasıldır bana özellikler iyi gibi geldi.
      * Bu tablette Türkçe dil mevcut mudur ve google playı sorunsuzca kullanabilir miyim ?
      * Tableti almak istesem hangi kargo seçilecek ve gümrük ile ilgili vergi süreci ne kadara mal olur ve nasıl işleyecek ?
      * Yeni bir hesap açarak indirimli bir şekilde alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipknot_28 -- 22 Kasım 2018; 22:15:33 >
      |
      |
      Bahsedilenler: gearbst

• Yarbay
      2934 Mesaj
      22 Kasım 2018 22:23:22 Konu Sahibi

Merhaba,

Bilgisayara geçince dönüş yapacağım.

|
      |
      slipknot_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2934 Mesaj
      23 Kasım 2018 01:29:02 Konu Sahibi

Tekrar merhaba,

- Donanım ve fiyat/performans olarak tercih edilebilir düzeyde özellik barındırıyor. Yalnız malzeme kalitesi, soğutma, kronik vb. sorun var mıdır, bilmiyorum. Bunu kullanıcı incelemelerinden araştırırsanız seçim yapmanız adına daha yararlı olacaktır.

- Dil seçenekleri belirtilmemiş ama çoklu dil desteği sunulmuş olabilir. Yine de net bir bilgiye sahip olmadığım için yanlış yönlendirmek istemem. Eğer gearbest hesabınız varsa, bilet/ticket açarsanız müşteri destek kısmı gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

- Ürün çinden geleceği için Türkiye gümrük kuralları gereğince; 22 euro üzerindeki ürünlere yüzde 20 vergi uygulanır(bu oran diğer ülkeler için %18'dir). Ürün fiyatı baz alındığında ise; 100 TL civarında gümrük masrafı çıkar. Tabi nakliye firmasına göre değişiklik gösterebilir. Daha az meblağ da ödeyebilirsiniz. Doğrudan ulaşım da sağlanabilir.

Kargo firmaları arasında benim de tavsiye ettiğim: TR line(kargo) seçeneği de yer alıyor. Çok az bir gönderim bedeli mevcut. Bu kargo ile sipariş verirseniz; ürün Lbex group gümrüklemeye teslim edildiğinde, gümrük görevlisi Doğan Bey'den bir mesaj alırsınız. Ve mesajı aldıktan sonra, havale veya eft ile gümrük ücretini gönderdiğinizde, Yurt içi kargo tarafından birkaç gün içinde teslimat sağlanacaktır. Hava takipli nl post kullanırsanız(bu da tercih edilebilir) ptt ile ulaştırılır.

- Cihaz hem flaş indirimli satılıyor hem de tanımlanmış herhangi bir kupon bulunmuyor maalesef. Yeni hesap açmanız bir şey değiştirmeyecektir bu yüzden. Yalnız Cuma indirimlerinde fiyatı biraz daha aşağı çekilebilir. Ayrıca halihazırda hesabınız varsa yeni bir hesap açmanızı önermem.

Bir de bütçeniz müsaitse xiaomi mi pad 3 serisine de göz atmanızı tavsiye ederim.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      24 Kasım 2018 00:11:14

İlginiz için teşekkürler sayın gearbst, biraz daha araştırayım. Xiaomi markasını çok seviyorum ancak ancak tableti okuma ve internette gezinme amaçlı kullanacağım için çok fazla bir bütçe ayırmak istemiyorum. Teclast p80 pro gibi bir modelde de var aklımda ancak aliexpress te fiyatı yaklaşık 430 civari iken gearbestte indirimle 489 a geliyor şuan. Aliexpreste de post nl şeçeneği mevcut. Bu gümrük konusunda hani dediniz ya iki şekilde alabilirsiniz
      "Kargo firmaları arasında benim de tavsiye ettiğim: TR line(kargo) seçeneği de yer alıyor. Çok az bir gönderim bedeli mevcut. Bu kargo ile sipariş verirseniz; ürün Lbex group gümrüklemeye teslim edildiğinde, gümrük görevlisi Doğan Bey'den bir mesaj alırsınız. Ve mesajı aldıktan sonra, havale veya eft ile gümrük ücretini gönderdiğinizde, Yurt içi kargo tarafından birkaç gün içinde teslimat sağlanacaktır. Hava takipli nl post kullanırsanız(bu da tercih edilebilir) ptt ile ulaştırılır"
      Burada merak ettiğim satın almak istesem, bir yerde okumuştum nüfus cüzdanı fotokopisi ve ne kadar tutar çekildiğini beyan etmek gerekiyor mu gümrük ücretini ödemek için yoksa sadece gümrük ücretini havale etmek yeterli mi birinci seçenekte, ptt ise nasıl oluyor yine nüfus cüzdanı fotokopisi vs. gerekiyor mu yoksa kapıda mı ödüyorum. Bir de örneğin paket üzerine tutarı düşük yazdırdık diyelim bu tutarda olduğuna inanmadıkları takdirde ne oluyor ? Gümrük konusunda sorun çıkıyor mu ? Sorularım biraz fazla oldu sanırım :) şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipknot_28 -- 24 Kasım 2018; 0:13:1 >
      |
      |
      Bahsedilenler: gearbst

• Yarbay
      2934 Mesaj
      24 Kasım 2018 00:24:04 Konu Sahibi

Rica ederim, p80 pro serisinde indirim olursa haberdar ederim.

- TR kargo seçtiğinizde sadece havale yapmanız yeterli, firma sizin adınıza gümrük işlemlerini yürütecektir. Diğer kargolarda paket fiyatı baz alınmadığı takdirde; ödeme ekranı, kredi kartı ekstresi vb. dokümanlar istenebiliyor. :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      02 Aralık 2018 19:24:19
      Lenovo Tab3 8 Plus fiyatı 119 diyor anasayfada ama güncel midir? link çalışmadı bence.

• Yarbay
      2934 Mesaj
      02 Aralık 2018 23:32:27 Konu Sahibi

Merhabalar,

Stok bitti maalesef. Bütçeniz müsaitse mi pad 3 serisini de düşünebilirsiniz.

|
      |
      tany3450 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      41 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:23:00
      quote:

Orijinalden alıntı: gearbst

Merhabalar,

Stok bitti maalesef. Bütçeniz müsaitse mi pad 3 serisini de düşünebilirsiniz.
      gearbest web sayfasinda Türkiye deposundan dogrudan kargoda gibi birşey okudum. Tablet almak istiyorum. Türkiye deponuz gercekten var mi? varsa hemen kargo yapilabilecek tabletler hangileridir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2934 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:29:35 Konu Sahibi

Merhabalar,

TR depo faaliyette tabii ki. Ancak 3d yazıcı, temizlik robotu gibi ürünler bulunduruluyor şu an. Yurt dışından düşünme misiniz?

|
      |
      killer83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      41 Mesaj
      04 Aralık 2018 20:28:09
      quote:

Orijinalden alıntı: gearbst

Merhabalar,

TR depo faaliyette tabii ki. Ancak 3d yazıcı, temizlik robotu gibi ürünler bulunduruluyor şu an. Yurt dışından düşünme misiniz?
      9incten daha büyük en son android güncellemesine sahip en ucuz hangi tableti tavsiye edersiniz? kargo kac gunde gelir? sitede gordugumuz fiyatlar gumruk vergisi dahil fiyatlar mi? tesekkurler

• Yarbay
      2934 Mesaj
      05 Aralık 2018 18:35:46 Konu Sahibi

Ulaştırma süresi kargo seçeneğine göre değişiklik gösterebilir. 7-20 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Fiyatlara vergi dahil değil maalesef. Yalnız 9 inç üzeri ve en son android güncellemesine sahip ürün bulmanız biraz zor. Bütçeniz nedir?

|
      |
      killer83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1071 Mesaj
      06 Aralık 2018 22:56:35
      Xaomi mi pad 3 veya 4 te gps varmı?

Tableti aracımda multimedya sistemi gibi kullanmak istiyorum. Spotify, yandex, youtube vb. kullanmak için. Tabi navigasyon kullanmak için gps olması şart.
      Daha öcenden geçen sene A101 den satın almış olduğun alcatel tableti gps özelliği olmadığı için tekrar sattım. Mi pad 3 veya 4 te varsa bu gps satın almak istiyorum.

• Yarbay
      2934 Mesaj
      07 Aralık 2018 05:46:30 Konu Sahibi

Merhabalar,

Eski nesilde(mi pad 3) gps desteği yok ama mi pad 4 sürümünde gps özelliği sunulmuş. F/p olarak mi pad 3 daha uygun bir seçenek. Ancak gps/navigasyon için mi pad 4 serisini sipariş vermeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gearbst -- 7 Aralık 2018; 5:48:25 >
      |
      |
      amanhem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      6 Mesaj

merhabalar sayın gearbest teclast tabletin https://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_009799152192.html?wid=1433363 fiyatı düşmüş ancak bu seferde ekpress kargonun (Anladığım kadarıyla sizin önerdiğniniz kargo) fiyatı artmış yine aynı hesaba geliyor. Bu durumda ne yapmak daha mantıklı olur. Türkiye'ye geldiğinde kimlik fotokopisi, kart tan çekilen tutar gibi şeyler göndermek istemiyorum gümrük vergisi ödeceyeğim kuruma. Bu durumda öneriniz nedir. Yani burada benim çekincem gümrük öderken nüfus cüzdanı fotokopisi veya taranmış belge vs. isterler diye korkuyorum dolandırıcılık açısından. Post NL'yi tercih etsem kapıda ptt çalışanına ücreti ödeyebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipknot_28 -- 12 Aralık 2018; 2:11:19 >
      |
      |
      Bahsedilenler: GearBest.com , gearbst

• Yarbay
      2934 Mesaj
      Bugün 02:45:05 Konu Sahibi

Merhabalar,

Hesap bilgileri, ödeme ekranı veya kimlik fotokopisi gibi belgeler, eğer gerek duyulursa gümrük memurları tarafından istenir. Dolandırıcılık vb. gibi olumsuz bir durum söz konusu değil. Eğer bu şekilde işleme alınırsa benimle iletişime geçmeniz yeterli. Gerekli yönlendirmeyi yaparım, merak etmeyin.

Bu arada post nl ile sipariş geçerseniz PTT kargoyla ulaşım sağlanır. Herhangi bir aksilik çıkmazsa kapıda ödemeyle teslim alabilirsiniz.

Bir de siparişi şimdi mi vereceksiniz?
      |
      |

Reklamlar
SEO
Paykasa
millenicom;internet;servis
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,224
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.