Şimdi Ara

Xiaomi Mi Pad 4 64/4 Tablet Kullanan varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
9.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, Bende mi pad 4 8 tableti kullanıyorum, orjinalinde türkçe var.
    Benim sormak istediğim konu bu tablette samsunglar gibi güncelleme diye bir seçenek yok. android 8.1.0 yüklü yeni bir sürüm varmı diye kontrol etmeye çalışıyorum malesef böyle bir seçenekte yok. internette bakıyorum bulamıyorum. Rom dan bahsediyorlar buda pek anladığım birşey değil.
    sonuç olarak bu tabletti nasıl güncelleyebilirim bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim. şimdiden tşk
  • amoresalvatore kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun, çözüme kavuşturursaniz yazın lutfen !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben custom rom kullanıyorum bu yüzden mi ui'da ota update kontrol nasıl yapılıyor tam olarak hatırlamıyorum ama android cihazlarda ayarlar - cihaz hakkında kısmında güncellemeyi kontrol et seçeneği olması lazım.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    ÖYLE BİR SEÇENEK YOK MALESEF..
  • amoresalvatore kullanıcısına yanıt
    Ayarların bir ekran görüntüsünü atar mısın?
    Tablet hakkında da olabilir ismi.
  • merhaba,, mi pad4 ekranım karadı ve bu ekranı türkiyede bulamıyorum nasıl temin edeceğimi bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim
  • BU ARADA EKRANI TAHTAKALEDE BULDUM.. AYNI SORUNU YAŞAYAN OLURSA BANA MESAJ ATSIN YARDIMCI OLAYIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: amoresalvatore

BU ARADA EKRANI TAHTAKALEDE BULDUM.. AYNI SORUNU YAŞAYAN OLURSA BANA MESAJ ATSIN YARDIMCI OLAYIM

merhaba aliexpresste bu ürün şu an 2300 tl. sizce de uygun değil mi ? yanlış bir ürüne mi bakıyorum yoksa?

https://tr.aliexpress.com/item/4001197668808.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.7b3f20eaj5UR0Z&mp=1

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.