Şimdi Ara

Xiaomi Mi Pad 3 ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tablet pazarı eskisi kadar hareketli değil ve bir daralma yaşandığı gerçek. Üreticiler artık daha az model piyasaya sürmeye ve ağırlığını akıllı telefon pazarına vermeye başladı. Bu bakımdan çok sık tablet lansmanları göremiyoruz.

iPad’e benziyor

Tablet pazarında yıllardır faaliyet gösteren Xiaomi, fiyat olarak giriş seviyesine yakın bir yere konumlandırdığı Mi Pad 3 modelini duyurdu. Mi Pad serisi Çin’de beğeni topluyor ve en son 2015 yılında ikinci nesli piyasaya sürülmüştü.

Xiaomi Mi Pad 3 modeli tatmin edici bir performansla karşımıza çıkıyor. MediaTek MT8176 yonga setinde 3 adet Cortex-A72 ve 3 adet Cortex-A53 çekirdeği yer alıyor. RAM tarafında ise 4GB kapasite kullanılmış. Depolama kapasitesi ise 64GB.

7.9 inçlik ekranında 2048x1535 piksel çözünürlük sunan modelin tasarımı biraz iPad serisini andırmıyor değil. 6000mAh kapasiteli batarya ile 10 saat üzeri kullanıma imza atan model arka kısmında 13MP çözünürlüğünde f/2.2 aralıklı bir kamera barındırıyor.

Ayrıca Bkz.WhatsApp uçtan uca para transferi sistemini Hindistan’da faaliyete sokuyor

Yine iPad Pro modelindeki True Tone özelliğini hatırlatan ışık şartlarına göre ekranı optimize etme ve mavi rengi azaltarak gözlerin yorulmasını engelleme teknolojileri de yeni tablette yerini almış. Xiaomi Mi Pad 3 için belirlenen fiyat 220$ civarında. 

Xiaomi Mi Pad 3 ile tanışın 

• Türkiye'ye gelmeyecek bir tablet daha.

• Başlığı eksik yazmışsın Ekrem

• iPad'e benziyor yazısını gördüğüm an yazıyı kimin yazdığını anladım.. Yazarı boşverip ürün hakkında bir şey demek gerekirse işlemcinin biraz eski olduğudur ama bu fiyata ancak bu kadar oluyor olsa gerek

• Gpu kısmı çok önemli. Gpu yine çöp olmasın

• mediatek olduğu için alınmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneMinuteTR

iPad'e benziyor yazısını gördüğüm an yazıyı kimin yazdığını anladım.. Yazarı boşverip ürün hakkında bir şey demek gerekirse işlemcinin biraz eski olduğudur ama bu fiyata ancak bu kadar oluyor olsa gerek

Sanki yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMinuteTR

iPad'e benziyor yazısını gördüğüm an yazıyı kimin yazdığını anladım.. Yazarı boşverip ürün hakkında bir şey demek gerekirse işlemcinin biraz eski olduğudur ama bu fiyata ancak bu kadar oluyor olsa gerek

yazari bosverince ipad'e benzemeyen, ozgun tasarimli bir urun olarak gorundu mu? : )
  • Ama benziyor kardesim adam yalan mı söylesin yani 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 4Gb ram, 64Gb hafıza ile geliyor.

Özellikleri bir de tam yazsanız, ipad 'e benziyor yazacağınıza.

• Ipad de kafa tutarmı applecılar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • googplay ve android oyunlarını destekiyor mu? Yurt dışı ve kendi stesinde bununla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

googplay ve android oyunlarını destekiyor mu? Yurt dışı ve kendi stesinde bununla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım

Google play yüklü gelmese bile illaki yüklenir. xiaomi nin yeni telefonunda shiftdelete nasıl yüklenir göstermişti youtubeda bulabilirsiniz.

330 dolar fiyatı makul şunları ülkemize getiren bir distribütör olsa keşkede garantili alabilsek. Ekranı kırılsa bulucam diye göbeği çatlar insanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.