Şimdi Ara

Xiaomi mi pad 3 /// 204$ - sadece Türk müşterilere özel: son 9 stok var (yanıyor!!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+++Gearbest yetkilisi arkadaş mesaj attı, ısrarları üzerine sadeece Türk müşterilere özel ve "son 9 stoklu olduğunu söylüyor". İhtiyacı olan varsa baksın derim.

Konudaki mesajın linki :https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128140945

bu tarayıcı:http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_621635.html
    bu da mobil ürün linki:http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_621635.html

MIPad3TR
    kupon koduyla 204$ oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasiTR -- 5 Ağustos 2017; 14:3:3 >

• Merhabalar,

Paylaşım için teşekkür ederiz. 10 stok tükenmişti, isteklerimiz doğrultusunda sadece Türk müşterilere özel tekrardan 15 stok eklendi. Dilerseniz sıcak fırsat için konu başlığını güncelleyebilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Xiaomi mi pad 3 /// 204$ - sadece Türk müşterilere özel: son 9 stok var (yanıyor!!!)

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece foruma özel "10 adet stokla sınırlı" [ MIPad3TR ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

-> Kupon kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    tamam, güncelledim
  • Vergiyi kim ödüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

*Gümrüğe takılma durumunda tarafınıza ihtarname gönderilir ve sizden ürünün fiyatını belirlemek, vergi uygulamak üzere kredi kart ekstrenizi ve kimlik fotokopinizi verilen e-posta adresine göndermeniz ya da gümrük yakınsa götürmeniz istenir. Sonra ürün fiyatının %18'ini(örneğin 180$->%18:32,34$) PTT kuryeye ödemeniz karşılığında ürünü teslim alabileceğiniz söylenir. Daha sonra, az önce de dediğim gibi gümrük yakınsa gider ürünü teslim alırsınız, değilse tarafınıza gönderilir ve PTT kuryesince teslim edilir, parayı da kuryeye ödersiniz.

Vergiye takılmadan da tarafınıza ulaşabilir tabii ki.
  • Gümrük vergisi AB için %18, diğer ülkeler için %20 olarak uygulanıyor. Ayrıca ufak da bir damga pulu alınıyor.

Tabii bu şans işi ama kötüyü düşünmekte fayda var. Yaklaşık bir ay önce farklı bir siteden arkadaşıma aldık ve gümrüğe takılmadan teslim edildi.

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz. GearBest'ten aldığım ürünlerde genelde Netherlands Post(Hollanda Postasını) tercih ettiğim için böyle bir bilgilendirme yaptım. Dediğiniz gibi Çin için %20 vergi öderken, bu kargolar için %18 vergi ödedim. Muhtemelen kargo şirketine göre hareket ediyorlar.. ya da bana öyle denk geldi, bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Bilgilendirme için teşekkür ederiz. GearBest'ten aldığım ürünlerde genelde Netherlands Post(Hollanda Postasını) tercih ettiğim için böyle bir bilgilendirme yaptım. Dediğiniz gibi Çin için %20 vergi öderken, bu kargolar için %18 vergi ödedim. Muhtemelen kargo şirketine göre hareket ediyorlar.. ya da bana öyle denk geldi, bilemiyorum.

Ürünleri Çin'den Hollanda'ya ayrı bir lojistik yöntemi ile topluca gönderip sonrasında Hollanda'dan Türkiye'ye posta yolu ile gönderiyorlar. Postanın gönderim yeri AB üyesi olan Hollanda olduğundan vergiyi %18 hesaplamaları gerekiyor.

Postanın iade adresi de Hollanda adresi görünüyor.
  • ETA E kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

• Mevcut Stok: 10 adettir.

Dilerseniz başlığı güncelleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece Türk müşterilere özel, "son 10 adet stokla sınırlı" [ MIPad3TR ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    güncelledim
  • 26.07.2017 - 18.09 / güncel

Gearbest yetkilisi arkadaş paylaşmış, sadeece Türk müşterilere özel ve "son 10 stoklu olduğunu söylüyor". İhtiyacı olan varsa baksın derim.

Konudaki mesajın linki :https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127899080

bu tarayıcı:http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_621635.html
    bu da mobil ürün linki:http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_621635.html

MIPad3TR
    kupon koduyla 204$ oluyormuş

• Mi pad 3 pro gelecek o yüzden düştü

• Tablet için ne dersiniz arkadaşlar. Donanım olarak oldukça sağlam görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Mi Pad 3 PRO ile ilgili detaylı bilgi sahibi değilim ancak şu an flaş indirimli fiyattan bile daha düşük ve rakipsiz fiyata satış yapmaktayız. 10+15 stoktan, sadece son 5 stok kaldı.
  • flintstones F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İnceleme ürünlerini izleyerek daha fazla ve tatminkar bilgi sahibi olabilirsiniz.

An itibariyle sadece son 5 adet stok kaldı

• 28 Temmuz 2017 / 10.47

Mevcut Stok: "Son 5 Adet"

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece Türk müşterilere özel, "son 10 adet stokla sınırlı" [ MIPad3TR ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 28 Temmuz 2017; 10:48:38 >

• başlığı güncelledim
  • 29 Temmuz 2017 - 08.43

Son stoklar, kaç adet kaldı bilmiyorum.. en son 5 adet vardı, belki son stoklardır

[CENTER][B]

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece Türk müşterilere özel, "son 10 adet stokla sınırlı" [ [COLOR="Red"]MIPad3TR[/COLOR] ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

[COLOR="Blue"][U][Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız][/U][/COLOR] [COLOR="Cyan"]/[/COLOR] [COLOR="Blue"][U][Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız][/U][/COLOR]

https://www.youtube.com/watch?v=6UZemcwcHW0

[COLOR="Green"][U]Daha Fazla Flaş İndirim İçin Buraya Tıklayınız[/U][/COLOR]

[/B][/CENTER]

• 29 Temmuz 2017 - 08.43

En son 5 adet stok vardı, belki son stoklardır

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece Türk müşterilere özel, "son 5 adet stokla sınırlı" [ MIPad3TR ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 29 Temmuz 2017; 8:45:29 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.