Şimdi Ara

Xiaomi, Mi Notebook Air serisini yükseltti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
7.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi'nin MIX cihazını aldığımda kutudan cihaza kadar kalite ve ciddi bir arge'lerinin olduğunu anladım kullanmaktan keyif aldım. Bu şekilde bir cihazı apple veya samsung yapsaydı kaç liralardan satışa çıkardı dersiniz. Kimse ben sıfır çerçeve yaptım demesin adamlar ahizesiz cihaz yapmışlar..
  • Xiaomi adamdır adam!

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Bu oyun ve grafik tasarim icin idealmi acaba ekran karti ve islemcisi?? Yoksa sadece internete gir cik sorf icin mi film izleme fln

MX150 ile çatır çatır oynayamayacağın oyun yok şu anda , 720p'de yüksek ayarlarda istediğin oyunu oyna...ancak şöyle bir durum var , uzun süre oynayamazsın yani ben 3-4 saat oynayayım yok , çünkü , laptop bunun için tasarlanmamış ,ısı tahliyesi oyun laptopları gibi değil. İncecik bir şey pili gömülü içindeki fan da ufak tefek bir şey ,ancak diyelim ki 1 saat falan molada istediğini aç oyna...Grafik tasarım programlarını üst üste aç çalış ...
  • Güvenerek nereden satın alacağız kardesler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Alanlar kkasa metaryallernden memnun ilgimi cekti ihtiyacmda var

O zaman bu alet hafif osn şık olsun gittigm yere goturuyum ama cokta dandk olmasin ufakta olsa oyun yukleyince calistirsin diyen icin bana is icin lazm ama oyunda oynarm sklnca acaba giyati ne olur bunun 3 bin varmidir sence

• Nerden alıyoruz bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A380 kullanıcısına yanıt
    piyasayı düşürür, alternatif ürün sunar vs ama apple'ı nokia'a benzetmek ne bileyim olmamış.. bir tarafta teknolojiyi geliştiren, hatta abartı olmasın ama iyi veya kötü şekilde yön veren bir şirket var.. diğer tarafta o şirketin ürettiği ürünlere ucuz alternatifler üreten bir şirket var.. o iş biraz zor yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobesahin

piyasayı düşürür, alternatif ürün sunar vs ama apple'ı nokia'a benzetmek ne bileyim olmamış.. bir tarafta teknolojiyi geliştiren, hatta abartı olmasın ama iyi veya kötü şekilde yön veren bir şirket var.. diğer tarafta o şirketin ürettiği ürünlere ucuz alternatifler üreten bir şirket var.. o iş biraz zor yani..

apple hangi teknolojiyi geliştirmiş. sanal gerçeklik desen samsung icat etti. appleın işlemcisi desen samsung yapıyor. xiaomi mi6da bulunan özelliklerin çoğu iphone 7 de yok.

apple androidde olmayan neyi geliştirniş? örnek verirmisin?

ios11 ile üst menüye mobil ağ kapatma kısayolu koydular diye apple fanboyları seviniyorlar.

apple tam tersine androidden esinleniyor ve geçte olsa androidin yaptıklarını yapıyor.

hala iphone telefonlarda hızlı şarj yok. geniş ekran yok. kalın çerçeveli ekran var.

• Apple da marka guvencesi var. Bi zatı muhterem resmi distr. alsa iyi olacak. Kime tamir ettireceksiniz...

Bi alt versiyonunun sifiri ile 2. El 2 3 yillik macbook air ayni fiyata denk geliyordu. Siz mi air alabilirsiniz ama genel tuketici apple alır bu durumda.

Umarim.biri bu sorunu cozer.

Nasil alirsiniz, internet siparisi+gumruk vergisi ile alabilirsinjz. Detaylar googlede mevcur.

• Mi5s garantisiz telefon aldım ocakta bu forumdan 6 aydır kullanıyorum kafamda böyle bir notebook var yazın çalışıp inşallah alicam 700 dolar fiyat etiketi var ülkemize girişi 2800 olur muhtemelen kesinlikle alınır

• Hocam zaten yeni Macbook air fiyatı ortada bence uygun gibi Apple kullanıcıları piyasayı yüksek tutuyor iPhone olduğu gibi teknoloji şans isi diyorlar ama ben zannetmiyorum öyle olduğunu ben 6 yıldız Dell bilgisayar kullanıyorum halen taş gibi akıyor 525m var hemde üstünde 2. Nesil i5 işlemci 1 defa tamirciye garantiye danismadim

• Merakla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herşey iyi hoşta 1 tane usb girişi varmış sanırım beni orada kaybetti.

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: kobesahin

apple hangi teknolojiyi geliştirmiş. sanal gerçeklik desen samsung icat etti. appleın işlemcisi desen samsung yapıyor. xiaomi mi6da bulunan özelliklerin çoğu iphone 7 de yok.

apple androidde olmayan neyi geliştirniş? örnek verirmisin?

ios11 ile üst menüye mobil ağ kapatma kısayolu koydular diye apple fanboyları seviniyorlar.

apple tam tersine androidden esinleniyor ve geçte olsa androidin yaptıklarını yapıyor.

hala iphone telefonlarda hızlı şarj yok. geniş ekran yok. kalın çerçeveli ekran var.

Bu mesajızından sadece fan olarak taraflı yorum yaptığını çıkarabiliyorum. Apple delidolu birçok icat yapmamıştır. Ama bu icatları geliştirerek başka şeylerle birleştirip ticari olarak insanlara sunmuştur. Şuanki her akıllı telefon tasarımını iphone'a borçlu, bunun aksini söyleyebilir misiniz? iphone alanında ilk değil mi? iphone'dan önceki telefonlara bakıp karşılaştırabilirsiniz. grafiksel arayüzü kullanan ilk kişisel bilgisayarları insanların kullanımına sunan apple'dır. mouse'da devrim yapan apple'dır. ilk kablosuz baz istasyonunu insanların kullanımına sunan apple'dır. klavyenin tasarımını yapan apple'dır. laptopların şuanki tasarımlarını ilk kullanan apple'dır. usb kullanımını pc'lerde yaygınlaştıran apple'dır. bunlar çok önemli şeyler ve daha apple'ın yaptığı şeylerin bazıları. apple teknolojinin gelişmesine çok fazla katkı yapmıştır. bunları nasıl göz ardı edebilirsiniz?

• quote:

xiaomi telefon olsun laptop olsun her sektörde hızla yükseliyor. bu gidişle xiaomi apple'ın sonunu getirecek. tıpkı nokia gibi olacak.

İyi tamam da o kadar fanboy var. Onlar ne olacak?
  • Bir sonraki dizüstü bilgisayarim xiaomi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

quote:

xiaomi telefon olsun laptop olsun her sektörde hızla yükseliyor. bu gidişle xiaomi apple'ın sonunu getirecek. tıpkı nokia gibi olacak.

İyi tamam da o kadar fanboy var. Onlar ne olacak?

fanboyların canı cehenneme

• Xiaomi Mi notebook air çok başarılı bir cihaz.Yakın zamanda notebook air 13'3 kullanma şansım oldu.Artılarını duyuyoruz.Yalnız gördüğüm eksileri klavye ışıklı olmaması,ekran çözürlüğü daha yüksek olması gerekiyor,USB 3.0 olmaması dikkatimi çekenlerdi.Bence en önemlisi herkesin beğendiği kasa dizanynı fakat kendine özgü çizgileri olmalı.

Arkadaşlar görsellerdeki video editleme programını bilen var mı?:)

• Ah bir de Türkiye'de satılmaya başlansa..
  • Türkiye de niye satmaz bu adamlar bu ürünleri? Garip..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.