Şimdi Ara

Xiaomi mi note pro kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi mi note pro kullanan varmı nasıl bir telefon ısınma varmı 810 da Turkiyede 3g çalışıyorumu ve nerden alabilirim kayıtlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha102010 -- 31 Temmuz 2015; 11:02:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• anca sahibinden vb sitelerden alabilirsin.
    kullanmadım ama testlerde sarjı az gidiyor gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki dün geld. Pil ömrü konusunda yorum yapmak için çok erken ancak performans ve ekran kalitesi bakımından gerçekten iyi iş çıkarmışlar. Isınma yoğun işlemci kullanımında var ancak rahatsız edecek seviyede değil. Zaten Xiaom'nin bu ürünü biraz daha bekleyerek çıkarmasının nedeni de ısınmayla ilgili bir takım modifikasyonlar yapmasıydı. Hız testi yapmadım ama 3G çalışıyor, bir sıkıntı yok.

Sahibinden.com da satan kişiler var ancak rakamlar 1800 civarı genelde, Çin'deki fiyatı kabaca 1300 Tl ye denk geliyor.
  • xioami kalitesi hangi ünlü markalara yakındır, samsung lg vs.?
  • hocam bende yeni aldım performans ve ısınma sorunlarını ölçtükten sonra buradan paylaşırım.öncelikle birsey sormak istiyorum telefon çift hatlı lakin tek imei var,pasaport kaydı tek imei üzerinen yapmak mecburi ileride ikinci hat kapanma riskinden bahsedenler var bu konu ile ilgili bilginiz veya çözümünüz var mı acaba?
  • Samsung ve lg'den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Yalnız samsung'un metal telefonları da fena değil sanırım.
    Mi4 kullanıyorum paslanmaz çelik kasa sağlamlık hissini çok yükseğe çekiyor.

• ibribr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevabınız için.
  • Ön kamerası nasl cihazın

• imei durumlari nasil, degistirilebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divide By Zero

Benimki dün geld. Pil ömrü konusunda yorum yapmak için çok erken ancak performans ve ekran kalitesi bakımından gerçekten iyi iş çıkarmışlar. Isınma yoğun işlemci kullanımında var ancak rahatsız edecek seviyede değil. Zaten Xiaom'nin bu ürünü biraz daha bekleyerek çıkarmasının nedeni de ısınmayla ilgili bir takım modifikasyonlar yapmasıydı. Hız testi yapmadım ama 3G çalışıyor, bir sıkıntı yok.

Sahibinden.com da satan kişiler var ancak rakamlar 1800 civarı genelde, Çin'deki fiyatı kabaca 1300 Tl ye denk geliyor.

sorması ayıptır bu cihazı getire bilecek biri varmı
  • quote:

Benimki dün geld. Pil ömrü konusunda yorum yapmak için çok erken ancak performans ve ekran kalitesi bakımından gerçekten iyi iş çıkarmışlar. Isınma yoğun işlemci kullanımında var ancak rahatsız edecek seviyede değil. Zaten Xiaom'nin bu ürünü biraz daha bekleyerek çıkarmasının nedeni de ısınmayla ilgili bir takım modifikasyonlar yapmasıydı. Hız testi yapmadım ama 3G çalışıyor, bir sıkıntı yok.

@Divide By Zero

aldigin tarihte ne fiyatti, uzun bir sure gecmis performansi konusunda 2 cumle yazabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

@Divide By Zero

aldigin tarihte ne fiyatti, uzun bir sure gecmis performansi konusunda 2 cumle yazabilirmisin ?

Merhaba,

Açıkçası oradaki iş ortağımız yanında getirdi ve tüm israrlarıma rağmen ödemeyi kabul etmedi dolayısıyla hediye olarak geldiğini söyleyebiliriz. Çin'deki satış fiyatı 3000RMB, kabaca 480 Amerikan Doları gibi bir rakama denk geliyor.

Performansından çok memnunum, gerçekten hızlı bir telefon. İş gereği envai çeşit android tabanlı cihaz ve soc ile uğraştığımız için bunu çok net söyleyebiliyorum. Isınma problemi yaşamadım, öyle çok fazla oyun da oynamıyorum ancak 300 küsür uygulamanın kurulu olduğu düşünülecek olursa arka planda çalışan bol miktarda process günlük kullanımda herhangi bir darboğaz oluşturmadı.

Pil ömrü bakımından bir günü rahat tamamlıyor, gün ortasında şarj etme ihtiyacı da duymadım şu ana kadar. Oldukça yeterli gözüküyor.

Kozmetik olarak ön ve arka paneller herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Çizik vb sorunlar da yok. Tek derdim çerçevesi ile, burada kullanılan malzemeden dolayı keskin noktalarda ufak tefek boya dökülmeleri mevcut. Öyle göze batan bir hali yok ancak ben biraz simetri delisi olduğum için bunlar gözüme battı.

Genel anlamda iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Özellikle fiyat/performans bakımından rakipsiz duruyor. Bence kötü bir seçim olmayacaktır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

@Divide By Zero

Merhaba,

Açıkçası oradaki iş ortağımız yanında getirdi ve tüm israrlarıma rağmen ödemeyi kabul etmedi dolayısıyla hediye olarak geldiğini söyleyebiliriz. Çin'deki satış fiyatı 3000RMB, kabaca 480 Amerikan Doları gibi bir rakama denk geliyor.

Performansından çok memnunum, gerçekten hızlı bir telefon. İş gereği envai çeşit android tabanlı cihaz ve soc ile uğraştığımız için bunu çok net söyleyebiliyorum. Isınma problemi yaşamadım, öyle çok fazla oyun da oynamıyorum ancak 300 küsür uygulamanın kurulu olduğu düşünülecek olursa arka planda çalışan bol miktarda process günlük kullanımda herhangi bir darboğaz oluşturmadı.

Pil ömrü bakımından bir günü rahat tamamlıyor, gün ortasında şarj etme ihtiyacı da duymadım şu ana kadar. Oldukça yeterli gözüküyor.

Kozmetik olarak ön ve arka paneller herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Çizik vb sorunlar da yok. Tek derdim çerçevesi ile, burada kullanılan malzemeden dolayı keskin noktalarda ufak tefek boya dökülmeleri mevcut. Öyle göze batan bir hali yok ancak ben biraz simetri delisi olduğum için bunlar gözüme battı.

Genel anlamda iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Özellikle fiyat/performans bakımından rakipsiz duruyor. Bence kötü bir seçim olmayacaktır.

Peki miui ın çalışmasında bir şikayetiniz ya da mutsuzluğunuz oldu mu? Yoksa piayasadaki diğer android cihazlarının arayüzleri gibi mi? Bir nexus akıcılığı var mı? Miui 7 gelmiş olması lazım. 6 ya gôre xiaominin iddiaa ettiği kadar gelişim var mı?

• miui ne ?
  • Cihazı kullanan kişilere sormak istediğim İngilizcemi kullanıyorlar? Türkçe rom kurulabiliyormu?
    Birde bug vs varmı? Nasıl kullanımı.
  • Cevap gelmedi ama ben cihazdan temin ettim.
    Cihazı Türkçeye çevirdim ve gayet güzel bir biçimde kullanıyorum.
    Şarjo kamerası ve akıcılığı çok başarılı.
    Bildiğin amiral gemi yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalm

Cevap gelmedi ama ben cihazdan temin ettim.
    Cihazı Türkçeye çevirdim ve gayet güzel bir biçimde kullanıyorum.
    Şarjo kamerası ve akıcılığı çok başarılı.
    Bildiğin amiral gemi yapmışlar.

zaten amiral gemisiyd yahu cihazın eksierj parmak izi olmaması bana göre birde arka kamera imx 214 yerine imx 240 olaydı tadından yenmezdi :)

• Elimde bi tane var oyle duruyor türkçe imeileri kayitli

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

Elimde bi tane var oyle duruyor türkçe imeileri kayitli

fiyat ?

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    aklımda bir fiyat yok hocam en iyi teklifi verene verebilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.