Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
164.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    takip bende böyle düşünüyordum uzun süredir. not: kalemle filan işim olmaz değerli yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: juba09

diğer xiaomi telefonlarda da var mı bilginiz var mı acaba? bende de g3 var lg nin tek beğendiğim yanı bu ve yakında telefon değiştireceğim.

Hepsinde yok. Kullanıcı yorumlarından diğer telefonlarda olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyata gelen kampanya var mı arkadaşlar şu an

• Arkadaşlar aksaray iletişimden aldım elime ulaştı jdi panel çıktı. Jelatini sökünce iade yok o yüzden herşeyini kontrol etmek istiyorum. Nelere bakmam lazım bana yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Arkadaşlar aksaray iletişimden aldım elime ulaştı jdi panel çıktı. Jelatini sökünce iade yok o yüzden herşeyini kontrol etmek istiyorum. Nelere bakmam lazım bana yazar mısınız?

Hocam jdi model olunca noluyo mi6da tutulan modeldi

• Mall of Istanbul 5m migrostan aldım. Siyah jdi panel çıktı. Umarım memnun kalırım. Alacak arkadaşlar var ise ellerindebbayağı bir stok var zannedersem.

• 1 sene.lumia 525, 1 sene lumia 830 kullandım ve 1 seneden beri de lumia 735 kullanıyorum. Dün miğrostan mi note 3 almıştım 1549 tlye. Telefonu biraz kullandım. Kamerası güzel ama lumia 830 un kamerası daha hoştu. Ses kaliteleri benzer. Telefon çok şık ince klas. Elde tutması lumia 735 gibi rahat değil. Bu geçiş bana çok şey katmadığı için telefonu 50 tl zararla arkadaşa sattım. Belki kullansaydım alışır mıydım bilmiyorum. Ama ısınamadım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

1 sene.lumia 525, 1 sene lumia 830 kullandım ve 1 seneden beri de lumia 735 kullanıyorum. Dün miğrostan mi note 3 almıştım 1549 tlye. Telefonu biraz kullandım. Kamerası güzel ama lumia 830 un kamerası daha hoştu. Ses kaliteleri benzer. Telefon çok şık ince klas. Elde tutması lumia 735 gibi rahat değil. Bu geçiş bana çok şey katmadığı için telefonu 50 tl zararla arkadaşa sattım. Belki kullansaydım alışır mıydım bilmiyorum. Ama ısınamadım açıkçası.

Xiaomi  Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR)

Suan mi 5 kullanıyorum, turuncu mağazadan aldığım mi note 3 elime ulaştı, mi 5in kamerası mi note 3den çok daha iyi çekiyor nedendir anlamadım. Açıkçası mi note 3 kamerası hayal kırıklığı yaşattı. Güneşe doğru ve karanlıktan ışığa doğru çekimlerde ekranda ışıklar mevcut. Acaba bendeki kameram sıkıntılı. Mi 5 te renkler çok daha canlı. 1 ve 3 resimler mi note 3

• Campolist C kullanıcısına yanıt
    Dxomarktan 90 puan aldığı için ben biraz heyecanlıydım
  • Campolist C kullanıcısına yanıt
    1 ve 3. Resimler çok kötü. Şayet note 3 kamera kalitesi böyleyse bu fiyata alternatif modellere yönelmeli almayı düşünenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

1 ve 3. Resimler çok kötü. Şayet note 3 kamera kalitesi böyleyse bu fiyata alternatif modellere yönelmeli almayı düşünenler.

Dışarda denedim güneşte aydınlıkta mi note 1 tık iyi, portre çek ımın de mi note 3 aşırı iyi. Muhtemelen 2 kamera olması burda işe yarıyor. Yinede mi5 e fark atan bir yanı yok gibi, mi 6 karanlıkta nasıl görmek denemek isterdim ama

• Arkadaşlar mi note 3ün kamerasını birşey bilmeden gömmüşsünüz yaa tebrik ediyorum hepinizi siz biliyorsunuz uluslararası otoriteler yanınızda hiçbir şey bilmiyor gerçekten... Mi note 3 sloganlarından biri profesyonel fotoğraf çekimi zaten yani mi5 miş oymuş buymuş gibi değil üzerinde bir ton ayar yaparak pro makinelerde olduğu gibi çekim yapmanı sağlıyor eğer ki standart makine ne derse onu çekeyim derseniz mi nin kendi uygulamasını değil yan uygulamaları indirin öyle çekim yapn ama ben profesyonel istiyorum diyorsanız İnternette videolar var ordan ayarlamayı öğrenin. Bu arada mi note 3 ün kamerada zayıf olan tek yanı gece çekimleri zaten 100 değil 90 puan almasının sebebi de bu. Dxomarkdaki makaleyi okursanız anlarsınız.

• Fırsat paylaşııııııın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dxomark'tan 90 alan cihazın kamerasını tartışmayın bence

adamlar affetmeden gömüyor hata görürse

mi note 3 alıcam

axess 100 ile 1470e gelir o da bana yeter

• quote:

Hocam ne tavsiye edersiniz

• Burda bir yorum yaptık diye hemen tepki gösterilmiş, doğru biz kamerayı da, fotoğraf çekmeyi de, çekilen fotoğrafın iyi olup olmadığını da bilmiyoruz. Burada bir şey soruldu, biz de yorum yaptık. Bu tip konularda sadece fırsat varsa paylaşın diyenler de ayrı bir tür, millet sana mı çalışıyor arkadaşım git kendin araştır, bulursan fırsat sen paylaş.

Bu arada @eyozgurluk hocam kendim mi6 kullanıyorum, arada bir miktar fiyat farkı olsa da tavsiye ederim..

• ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Ben lumia 735e geri döndüm. Ergonomisi şahane. Mi note 3 de gerçekten güzel tel ilerde belki yine mi note 3 alırım.

• Aga peynir ekmek gibi gidiyor telefon facebook grubunda günde en az 3 kişi paylaşıyor yeni telefonum diye yavaş olun biraz da fiyatı düşsün
  • Arkadaşlar şubat sonunda xiaomi yeni telefonlar tanıtmayacak mı? Bu ve diğer telefonların fiyatlarının düşeceğini düşünüyorum şahsen . Martı bekliyorum telefon almak için. Bence acele etmeyin.
  • quote:

Burda bir yorum yaptık diye hemen tepki gösterilmiş, doğru biz kamerayı da, fotoğraf çekmeyi de, çekilen fotoğrafın iyi olup olmadığını da bilmiyoruz. Burada bir şey soruldu, biz de yorum yaptık. Bu tip konularda sadece fırsat varsa paylaşın diyenler de ayrı bir tür, millet sana mı çalışıyor arkadaşım git kendin araştır, bulursan fırsat sen paylaş.

Bu arada @eyozgurluk hocam kendim mi6 kullanıyorum, arada bir miktar fiyat farkı olsa da tavsiye ederim..

Sayenizde konu çöp oluyor.
    Vakitsiz öten horozun diye bir laf vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.