Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
164.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cepport sharp panel çıktı, kendim mi6 kullandığım için midir nedir eşime aldığım telefon pek sevemedim. Çift tık ile ekran uyandırma yok, g3den geçecek, çift tık olayını çok arayacak gibime geliyor, aradaki farkı verip mi6 alınması taraftarıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

Cepport sharp panel çıktı, kendim mi6 kullandığım için midir nedir eşime aldığım telefon pek sevemedim. Çift tık ile ekran uyandırma yok, g3den geçecek, çift tık olayını çok arayacak gibime geliyor, aradaki farkı verip mi6 alınması taraftarıyım.

Arkadaşlar hepsiburada cepporttan mavi rengini alarak katıldım aranıza. Sharp panel geldi.

Çift tık ekran uyandırma var. Çift tık ekran kapatma yok. 9.1.4 kararlı sürüm kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DooMSTime01 -- 15 Şubat 2018; 21:2:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DooMSTime01

quote:

Cepport sharp panel çıktı, kendim mi6 kullandığım için midir nedir eşime aldığım telefon pek sevemedim. Çift tık ile ekran uyandırma yok, g3den geçecek, çift tık olayını çok arayacak gibime geliyor, aradaki farkı verip mi6 alınması taraftarıyım.

Arkadaşlar hepsiburada cepporttan mavi rengini alarak katıldım aranıza. Sharp panel geldi.

Çift tık ekran uyandırma var. Çift tık ekran kapatma yok. 9.1.4 kararlı sürüm kullanıyorum.

hocam note 3 te cift tık ekran uyandırma varsa cidden hosuma gitti bak
  • Hangi panel olduğunu nasıl anlıyoruz ?
  • Çift tık ekran uyandırma var ve kapatmayı dert ediyorsanız screen lock uygulamasini yükleyip halledebilirsiniz o işinizi de

• quote:

Düzeltiyorum çift tık uyandırma VAR, ayarlardan açmayı unutmuşum

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Çift tık ekran uyandırma var ve kapatmayı dert ediyorsanız screen lock uygulamasini yükleyip halledebilirsiniz o işinizi de

o sekil uygulamalar cok sarj yiyor hocam
  • DooMSTime01 kullanıcısına yanıt
    diğer xiaomi telefonlarda da var mı bilginiz var mı acaba? bende de g3 var lg nin tek beğendiğim yanı bu ve yakında telefon değiştireceğim.
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda ki tel.imde olmazsa olmazım bu program ekran uyandırma yok sadece kilit tuşuna basmamak için kurmuştum halen de rom felan değiştirince ilk kurduğum programdır. Şarj konusunu ise hiç takip etmedim. Doğrudur :) bu arada n11 de aksaray iletişimden kupon ile 1504 e alinabailecek telefon birden zam gelmiş ve 1521 felan oluyor. Telefon ciddi prim yaptı :) migrostan bu akşam alacaktım tabi kaldiysa ama acil bir işimden dolayi yarına kaldı. Bakalım nasipse alacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Çift tık ekran uyandırma var ve kapatmayı dert ediyorsanız screen lock uygulamasini yükleyip halledebilirsiniz o işinizi de

Tek tıkla kapatmada var arkadaşlar sakın harici uygulama indirmeyin hemen göstereyim.

Xiaomi  Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR)

Xiaomi  Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR)

Kilitleyi masa üzerine taşıyın bu kadar basit

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam ben bilmediğim için böyle bir öneri sunmuştum aldığım zaman hemen uygulayacağım :)

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok keyifli bir telefon özellikle mavisi

• pannekamp P kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa önce var, tam hatırlayamadım *#*# ile başlayan bir kod

• Beyler bu netten ithalatci garantili aldiginiz telefonlar nasil geliyor? Tamamen kapali kutu mu? Yoksa işlem falan yapip da mi yolluyorlar?

• quote:

*#*#6484#*#*

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

quote:

*#*#6484#*#*

jdi çıktı nasıldır ?
  • Birkaç sorum olacak. Şarj nasıl gidiyor? Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz? Oreo güncellemesi gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pannekamp

quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

quote:

*#*#6484#*#*

jdi çıktı nasıldır ?

Sharp jdı sorunsuz paneller içiniz rahat olsun, güle güle kullanın

• Arkadaşlar yanlış anlamayın ama burası sıcak fırsatlar konusu. Telefonla ilgili bilgi paylaşımını kendi konusundan yaparsanız daha faydalı olur diye düşünüyorum.
  • Yanılmıyorsam erişebilirlikte ya da ek ayarlarda ekranı kapatmak için geri tuşu orta tuş yada menü tuşuna uzun basma ile ekran kapanması da yapabiliyorsunuz geri tuşu bu iş için ideal widget a gerek yok biraz kurcalayın ayarları ;)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.