Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon şu an için halen gayet yeterli ancak ben de sizin gibi pilden yana sıkıntı yaşıyorum. Günü çok çok zor çıkarıyor. Değişim konusunda deneyimli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Telefon kendi kendine sürekli acilip kapanıyor.boyle bir sıkıntı ile karşılaşan varmı

• bekir33 kullanıcısına yanıt

Yakın zamanda kılıf değiştirdiniz mi, kılıf kullanıyor musunuz, güç tuşunu bir kontrol edin isterseniz, güç tuşuna baskı yapıyor mu diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryphos -- 29 Ocak 2021; 16:20:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryphos

Yakın zamanda kılıf değiştirdiniz mi, kılıf kullanıyor musunuz, güç tuşunu bir kontrol edin isterseniz, güç tuşuna baskı yapıyor mu diye.

Telefonu aldığımda 2 kılıf almıştım onları kullanıyordum.Onlardan olabilir.Kilifin birinden zor çıkıyordu.telefoncuya götürdüm `parça bulamadım ama temizledim` dedi 2 saat sonra gene aynı arızayı verdi.(kılıf takmadım)Son arayüz güncellemesinden sonra bunu yapmaya başladı.Aklima acaba planlı eskite olabilir mi diye geldi. En azından Tamir ettirebilirsem evde yedek telefon olarak tutmayı düşünüyorum.

• Bildirim geliyo ama gozukmuyo buga giriyo bunun çözümu var mi ?

bendede kapalı iken şarja takınca sürekli açılmaya çalışıp kapanıyor ve artık hızlı şarj olmuyor mi9t şarj aleti ile de denedim olmadı. bende Çin'den gelen eski şarj aleti ile gece takıp sabah 5 /6 saatte dolduruyor öyle kullanıyorum son güncelleme yüklü acaba neden olur.

• Merhaba,

Bootloader açmadan EU rom yükleme şansımız var mıdır. Daha önce telefona hiç işlem yapmadım, şuan şarjım 4.30-5 saat arası gidiyor. Stabil ve şarjı iyi giden bir sürüm yüklemek istiyorum ama acemiyim. Güvenli bir şekilde yükleme nasıl yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: asures

bendede kapalı iken şarja takınca sürekli açılmaya çalışıp kapanıyor ve artık hızlı şarj olmuyor mi9t şarj aleti ile de denedim olmadı. bende Çin'den gelen eski şarj aleti ile gece takıp sabah 5 /6 saatte dolduruyor öyle kullanıyorum son güncelleme yüklü acaba neden olur.

Telefonda bi sıkıntı yoktu son guncellemeden sonra açılıp kapanmaya başladı . Sarz olmuyor .bi telefoncuya götürdüm temizledim dedi gene düzen tutmadı. Başka bir yere verdim batarya ölü demiş ve power tuşu değişimine 250tl ücret istemiş. O fiyat bana biraz yüksek geldi napsam bilemedim. Bilmiyorum ama güncelleme yaramadı bana ,(bilinçli yapılan bir durum gibi geldi )

bende güncelleme eskitmesi gibi düşünüyorum birazda batarya olabilir. orijinal batarya yok mi 5 kullanırken deji marka ve başka bir batarya denedim ama çözüm değil gibi güncellemeyi kolayca geri almak için ne yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryphos

Merhaba,

Bootloader açmadan EU rom yükleme şansımız var mıdır. Daha önce telefona hiç işlem yapmadım, şuan şarjım 4.30-5 saat arası gidiyor. Stabil ve şarjı iyi giden bir sürüm yüklemek istiyorum ama acemiyim. Güvenli bir şekilde yükleme nasıl yapabilirim.

Olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asures

bende güncelleme eskitmesi gibi düşünüyorum birazda batarya olabilir. orijinal batarya yok mi 5 kullanırken deji marka ve başka bir batarya denedim ama çözüm değil gibi güncellemeyi kolayca geri almak için ne yapılabilir.

Güncellemeyi geri alma konusunda bu bilgim yok hocam .eski sürüme dönmek için bilgisi olan varsa bize yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

• Bu telefon fiyatına göre o kadar memnun etti ki beni 3 yıldır, şimdi geçecek telefon bulamıyorum resmen
  • Bataryayı değiştirip yeni bataryadan memnun olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir33

Güncellemeyi geri alma konusunda bu bilgim yok hocam .eski sürüme dönmek için bilgisi olan varsa bize yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

Alıntıları Göster

Mi flash ile yapılıyor olması lazım ama bilginiz yoksa sorun yaşayabilirsiniz. Eski romu indirip mi flash ile yükleniyor.

• jahnny J kullanıcısına yanıt

Açıkçası ben de halen değiştirmeyi düşünmüyorum. Ancak batarya olayına bir çözüm bulmam lazım. Batarya performansı bayağı azaldı.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Batarya ömrü yazılım ile ilgili ise düzeltilir. Ki 3 senelik bir telefonda batarya duzelmez bence. Diğer türlü değiştirmek şart .Facebook'ta bir grup var kime sorsam tamirciye yönlendiriyor bir kişiye reklam yapıyor. Bu iş için telefonu tamirciye vermek istemiyorum. Benim batarya degistirecek yeteneğim ve ekipmanım var. Orijinal batarya olmadığı için şu yerden aldım memnunum diyen birilerini arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iktinos -- 14 Şubat 2021; 15:17:30 >
  • Benim telefon yere düşüp kırılınca bataryayı da değiştirmek zorunda kalmıştım.

Kadıköy'de gsm iletişim adında bir yerde değiştirmişlerdi.

Fiyatı net hatırlamıyorum ama uygundu ve bir sıkıntı yaşamadım.

Ekran süresi de arttı değiştirdikten sonra.
    Anladım hocam sağol. Belki degerlendiririm.
    iktinos İ kullanıcısına yanıt

Anladım hocam ben de bir bakayım.

@iktinos hocam sağolasın yazılım bir nebze de olsa olabilir ancak 3 yıl oldu haliyle ömrünün azalması da normal. Herhalde Ali'den sipariş versen bizim buradakilerden daha garantili olur  

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Mi flash ile yapılıyor olması lazım ama bilginiz yoksa sorun yaşayabilirsiniz. Eski romu indirip mi flash ile yükleniyor.

Alıntıları Göster

Cevabınız için teşekkürler hocam. Rom hakkında hiçbir bilgim yok maalesef

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.