Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bı sistem güncellemesi gelmiş ama kurulum yaparken uyarı veriyor. Daha önce olmamıştı hiç bı uyarı. Verilerin silinecegine dair bir uyarı geliyor . System launcher güncellemesi. Denk gelen var mı nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonun orijinal şarj aletinin kullandığı akım nedir?
    Bir de bu telefona yeni bir dışarıdan hızlı şarj kablosu alsak orjinalinden kötü mü olur acaba yani daha doğrusu orjinali gibi kablo performansı alınabiliyor mu herhangi bir kablodan? Yedek kablo almayı düşünüyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 6 Haziran 2020; 19:16:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Arkadaşlar bu telefonun orijinal şarj aletinin kullandığı akım nedir?
    Bir de bu telefona yeni bir dışarıdan hızlı şarj kablosu alsak orjinalinden kötü mü olur acaba yani daha doğrusu orjinali gibi kablo performansı alınabiliyor mu herhangi bir kablodan? Yedek kablo almayı düşünüyorum da.
    Amazon da baseus 3A kablo var hocam 17.90 kaçırmayın 50 üzerine kargo ücretsiz ben birde Gm 3A hızlı şarj aleti aldım 33 dğ şu an 43 olmuş.
    Henüz kargoda gelince performansına bakacağım ama forumda çok övülen bir ikili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Amazon da baseus 3A kablo var hocam 17.90 kaçırmayın 50 üzerine kargo ücretsiz ben birde Gm 3A hızlı şarj aleti aldım 33 dğ şu an 43 olmuş.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam not aldım.

• mr07 M kullanıcısına yanıt
    Yok mu bilen ???

• Mi note 3'ümün üstüne gül koklayıp samsung a71 aldım ama halen eski sevgili gibi kendisini özletiyor özellikle kamera konusunda. Kamera sensörleri gerçekten iyi yeni telefonlara taş çıkartır, inanın şu telefonun ön kamerası a71'inkinden daha detaylı çekiyor, keza arka kamera da öyle. Zoom yapınca fark ediliyor zaten ama gcam yüklemek şartıyla. Tek sıkıntım band 20 problemiydi, kırsal bölgede yaşadığım için 4g çekmiyor ve çekse bile indirme hızı düşük telefonda, internet bazen çok yavaşlıyordu. Mecburen değiştim. Yine de kafamı karıştırmıyor değil, evde duruyor bir köşede.

• Dostlar sırd gcam için root attım. Ama hem xdaya baktım hem miui Türkiye forumuna, bir türlü olmadı. Miui 11 kullanıyorum. Birinse portre çalışmıyor birinde ön kamera çalışmıyor.

Nedir bu işin sırrı.

• Merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık 2.5 yıldır severek kullandığım Mi Note 3 ümü değişmeyi düşünüyorum. Takas yaparak aklımdaki cihazlardan birini almak istiyorum. 1 aylık temiz 128 GB Mi 9T var. Arkadaş 700 TL fark istedi 650 TL ye tamam dedi. Benim cihaza 1700 TL yazmıştım. Sizce bu takas mantıklı mı? Ne dersiniz bu farkı verip Mi 9T ye geçmeye değer mi?

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    IMEI çakılı değilse bence gayet güzel. Tr cihazı değilse bir şey diyemem hocam

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen yurtdışı cihazı hocam. Benim cihaz da imei çakılı zaten. Sorunsuz bir cihaz ise değişirim büyük ihtimalle.

• mr07 M kullanıcısına yanıt
    Güncel ! Yardım rica

• Xiaomi.eu miui 12 stabil sürümünü deneyimleyen var mı ?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki yok. Çünkü henüz MIUI 12 stabil sürüm yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Alıntıları Göster
    Hocam bakabildiniz mi performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam bakabildiniz mi performansı nasıl?

Alıntıları Göster
    Hocam ben yazmayı unutmuşum, ürün geldi ancak sorunlu çıktı, hızlı şarj yapmadı bende iade ettim. Sorun yaşama ihtimaliniz yüksek o yüzden başka ürünlere bakın.

• Merhaba. Harici mikrofon kullanan var mi telefonda? Ben boya by1 diye bi model denedim. Yaka mikrofonu olarak geçiyor. Ama çalışmadı. Sonra kulaklık çıkışını mikrofon ayrı kulaklığı ayrı çıkışa bölen bi aparat da kullandım yine olmadı. Open camera diye bir uygulamadan harici mikrofon özelliği kullanarak denedim olmadı. 2-3 ses kaydetme uygulaması denedim gene olmadı.

Bluetooth gibi Kablosuz bağlanan mikrofon var mı bildiğiniz? Yada gitar kaydı icin vidyo esnasında sesi daha kaliteli nasıl kaydederim?

• tarasbulba kullanıcısına yanıt
    Xiaomi.eu miui 12 stabil sayfasında cihaz listesi kısmında vardı indirme linkinden kontrol etmemiştim. Şimdi kontrol ettim sadece belli başlı cihazlar için varmış dediğiniz gibi. Teşekkür ediyorum
  • Merhaba,

Rom yükledikten sonra ara sıra kilit açma tuşu ve ses kısma tuşu zaman zaman çalışmamaya başladı. Arıza sürekli olmadığından yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Telefon ile konuşurken mesela ses kısma tuşuna sürekli basılı gibi en kısığa getiriyor. Yaklaşık 1_2 dakika sonra düzeliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bilen var mı?

• Merhaba 2018 nisan ayından beri severek kullandığım cihaz dün durduk yere reset attı bununla karşılaşan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catv4

Merhaba 2018 nisan ayından beri severek kullandığım cihaz dün durduk yere reset attı bununla karşılaşan var mı acaba ?
    Benimde son birkaç haftadır şarjda takılıyken özellikle reset atıyor veya kapanıyor

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.