Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    android sistemi rami mümkün olduğunca dolu tutmaya çalışır bu negatif bir şey degil zaten , ki bende de durum aynı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    ben de geçen hafta lg g2'den geçiş yaptım hocam :) onu 3.5 yıl kullandım, siz de muhtemelen epeydir kullanıyorsunuz. sizinle aynı düşünceleri paylaşarak araştırdım ve mi note 3'te karar kıldım.. ekran da biraz daha büyük olsun istiyordum, bu da seçimimde önemli etkenlerden biri oldu.. aradaki fiyat farkını vermeye değecek bir durum görememiştim..
  • Arkadaşlar aranıza yeni katıldım mavi renk ile. Telefon alırken jelatin almadım bu telefona uyumlu alternatif varmı telefonculardan alabileceğim. Ve ekranın jdi veya sharp olduğunu nasıl anlarım arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memryy -- 14 Şubat 2018; 14:25:6 >
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    Ses sınırını deneyiniz mi acaba çözüm oldumu

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bendeki bu kararsızlıkla mi note 4'üde görürüm mi 7'yide Artık son bi karar vermiştim güya, mi note 3 olarak, diğer konuda arkadaşlar gpu'sunun mi6'ya göre 2-3 kat daha kötü olduğunu yazdılar.Cpu biliyordum bide gpu çıktı 2 telefonuda görüp ekran boyutu arasındaki farka göre bir karara varacağım sanırım. Sizde memnun muydunuz g2'den :) Bende ekranı biraz daha büyük olsun istiyorum
  • Memryy kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz.. Yanılmıyorsam bir iki önceki sayfalarda arkadaşlar birkaç tane ekran filmi ve kılıf linki paylaşmıştı.. Ben idareten samsung j7 pro filmi taktırdım, kısa vadede iş görecek durumda, daha iyisini bulana kadar. Başka bir arkadaş da j7 pronun filmini taktırmış ama olmadığını söylemiş önceki sayfada. İdareten bir şey arıyorsanız telefoncuda deneyerek bakın.. 2 veya 3 sayfa önce bir arkadaş gittigidiyordan kılıf+ekran filmi aldığını ve memnun kaldığını yazmıştı.. Bir de spigen'in likit ürünü var, ona da göz atın..

Diğer sorunuzun cevabına şu linkteki mesajdan bakabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130871240
    g2'den memnundum, aldığımdan itibaren keyifle de kullandım.. custom romlarla da epey yaşattım.. lg'nin pik yaptığı, efsane bir telefon oldu g2.. belki telefon ölene kadar da kullanırdım ama artık emekli olma vaktinin geldiğini hissedince, biraz bütçe de ayırabilince sözleşmeyi karşılıklı olarak feshettik :) ama her zaman yeri başka olacak..

biraz daha araştırın bakalım, umarım memnun olabileceğiniz bir karar verebilirsiniz
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ekstradan rom değiştirmedim ben. en.miui global official rom var bende rom yapmayı adam akıllı anlatan da bulamadım, o yüzden pek yanaşmadım ama bu ses seviyesi mevzusu yüzünden deneyeceğim sanırım. var mı güzelce adım adım anlatan bir link?
    Cevabınız için teşekkür ederim. Telefonculara gidip bir kendi gözümle göreyim ozaman idare etsin yeter.

• telefonu vodafone ile kullananlarda durum nedir bant sıkıntısı var bildiğim kadar.
  • Dün mavi ile ben de aranıza katıldım. Çok merak ettiğim bir konu var ama internette tatmin edecek bir cevap bulamadım. iOS'da arkada çalışan uygulamaları kapatmak zorunda değilsiniz, kendisi bir süre sonra arkada deaktif oluyor. Hatta kapatmayıp daha sonra lazım olan uygulamaya öyle girince daha iyi batarya için. Android'de durum nedir ? Alışkanlık olduğundan dolayı arkada 10-15 uygulamayı açık unutuyorum yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5510gokhan

telefonu vodafone ile kullananlarda durum nedir bant sıkıntısı var bildiğim kadar.

Ben Vodafone kullanıyorum 4,5G ve 3G sıkıntısız çalışıyor.
    Gerçekten yeri başka bu telefonun =) Çok teşekkür ediyorum hocam yardımınız için.
    Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

telefonu vodafone ile kullananlarda durum nedir bant sıkıntısı var bildiğim kadar.

teşekkürler cevap için sırf bu yüzden telefonu eledim, çok teknik bilmiyorum ama vodafone 800 mhz da en iyi kanala sahip bu telefonda 800 mhz yok 850 olan bunun muadili mi acaba? , 4.5 g de hız nasıl asıl önemli olan bu memnun musunuz.

LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

quote:

teşekkürler cevap için sırf bu yüzden telefonu eledim, çok teknik bilmiyorum ama vodafone 800 mhz da en iyi kanala sahip bu telefonda 800 mhz yok 850 olan bunun muadili mi acaba? , 4.5 g de hız nasıl asıl önemli olan bu memnun musunuz.

LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

Ben dün kullanmaya başladım bu telefonu. 4 senedir de iPhone 6+ kullanıyordum ve 1,5 sene oldu Vodafone kullanalı. Ne yalan söyleyeyim İstanbul'un gözde bir yerinde oturuyorum fakat Vodafone'un 4,5G'si hız olarak çok kötü. Turkcell de TT'de kullandım çok iyiler ama Vodafone sınıfta kaldı 4,5G'de benim için.

• Arkadaşlar, ben de bu telefondan almaya niyetlendim, konunun tamamını okudum, özellikle arka kapaktaki lazer işleminden dolayı bazı telefonlarda bu ışık sızması olayı var, ben özellikle şunu merak ediyorum acaba bu sıkıntı daha çok cepport'tan alınan ve mavi renk telefonlarda daha mı sık rastlanıyor? Sizlerden ricam özellikle bu ışık sızması sorunu ile karşılaşan arkadaşlar acaba telefonlarını nereden aldıklarını ve hangi renge sahip olduklarını yazabilirlerse çok memnun olurum.

• n11 aksaray iletişimden almayı düşünüyorum acaba daha önce alan arkadaşlardan herhangi bir sıkıntı yaşayan veya duyan oldu mu? Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
  • Tek siyah alan benim sanırım. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

Teşekkürler yaptım ayarı ancak yine de çok az geliyor. Hadi bu neyse ama birisiyle konuşurken de ahizeden gelen ses de çok az. Lg g3 ten sonra ses konusunda resmen sınıfta kaldı mi note 3. Sırf bu yüzden Rom filan denemek zorunda kalacağım galiba.

Ben telefonu aldığımda üzerinde Miui pro romu vardı. Sırf batarya performansı acaba daha iyi midir diye global roma döndüm. Ama bin pişman oldum. Miui pro da hoparlör ve kulaklık sesi müthişti. Kulaklığı kullanırken sesi yarısına kadar açabiliyordum. Şimdi tekrar dönmeye çalışıyorum ama henüz beceremedim. Eğer bu işlerden iyi anliyorsan indirme linkini gönderebilirim hocam. Ben ne root yapabildim ne de twrp yükleyebildim.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.