Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Manuel cam diye bir uygulama var sanırım o istediğin şeyi yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Global 10.3 sürümüne kurabilir miyiz root vs attıktan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Oluyor, miui Türkiye forumunda mi note 3 konusuna göz atın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pie romları ile bilgi vereyim. Hemen hemen her türlü pie kullanan cihazda ekran kilitli/şifreli ise google otomatik yedekleme yapmıyor. Sadece kişiler yedekleniyor sanırım bir kaç şey ile birlikte. O yüzden ADB üzerinden kendiniz zorla yedekleme yaptırabilir ya da cihazınızı sıfırlamadan ekran kilidini kaldırıp manuel olarak yedekleyebilirsiniz. Backup Now tuşu kapanıyor resimdeki gibi.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Arkadaş migros 6 gb ram modelini 2099 liraya alayım mı ? Kronik sıkıntı var mı ?
    Telefona aşırı para vermek istemediğimden bugün Mi note 3 2099 TL'ye Migrostan aldım.

Benim için öncelik kriterler
    Ram-Hafıza-Batarya-NFC-OİS olmasıydı. Bu özellikler note 3 de var. Samsung J7 prime'dan geçiş yaptım. Kozmetik olarak birbirine çok benziyorlar. Bakalım uzun vadede memnun kalırım umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faldov

Telefona aşırı para vermek istemediğimden bugün Mi note 3 2099 TL'ye Migrostan aldım.

Benim için öncelik kriterler
    Ram-Hafıza-Batarya-NFC-OİS olmasıydı. Bu özellikler note 3 de var. Samsung J7 prime'dan geçiş yaptım. Kozmetik olarak birbirine çok benziyorlar. Bakalım uzun vadede memnun kalırım umarım.

Alıntıları Göster
    Hocam bu kasaya 2100 çok. Keşke farklı bir modele baksaydınız. Mate 20,yada biraz daha ekleyip v30 daha mantıklıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Hocam bu kasaya 2100 çok. Keşke farklı bir modele baksaydınız. Mate 20,yada biraz daha ekleyip v30 daha mantıklıydı.

Alıntıları Göster
    Mate 20 eşimde var çok hoşuma gitmedi. Kullanımı filan bana uygun değil nfc olayı da sıkıntılı bir kaç durumda hata verdi. Hayırlısı bakalım. Gönlüm s10 istese de mantık note 3 dedi.

• faldov kullanıcısına yanıt
    Geçmiş mesajlarda yazmıştım ama kimseden sorun belirtisi gelmedi. Benim telefon şu an güncel sürüm, maximum Mobil ödeme yapamıyorum. Son iki güncelleme öncesi sorunsuz çalışıyordu ama 10 ve üzerinde direk çipi okutun hatası veriyor.

• Telefonu alalı 1,5 sene oldu. Genel bir görüş belirteceğim.

Telefondan aşırı derecede memnunum. Özellikle de çekim gücü inanılmaz iyi. Kimsenin telefonunun çekmediği yerde (internet özellikle) benimki çekiyor. Yukarılarda bir yerlerde bir arkadaş da benzer şeyleri söylemiş, aynı onunki gibi bende de etrafımdakiler kıskanmaya başladı benim telefon çekiyor, onlarınki çekmiyor diye. (aynı operatörlerde de)

Bunun dışında telefona daha hiç format vs atmadım, uygulama olarak baya dolu telefon ama bana mısın demiyor hala ilk günkü hızlarında.

Kullandığım sürüm MIUI 9.5.3 ve güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Üşenmesem aslında 9.1.4'e bile geçeceğim, şarj olarak o sürüm bir tık daha iyiydi ama bu sürümde de sorun yaşamıyorum şarj konusunda. Aynı hemen hemen.

Bana göre bu telefon işlemci sektöründe Intel'in pc'de ürettiğine adeta pişman olduğu i5 2500k gibi Xiaomi'nin ürettiğine resmen pişman olacağı bir modeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 20 Ağustos 2019; 18:59:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukcandir

arkadaşımda istanbul kart vardı onun uygulamayı indirip denedim onun bakiyesini de gördü para da yükledi o zaman bankacılık işlerinde var sorun herhalde bozuk değil benim nfc öyle mi ?

bonusflash ve axess denedim ikisi de sorunlu
    hce sinden tut izinlere otomatik açılmaya kadar herşeyi açık
    banka bizden de temassız onayınız açık diyor ne iş çözemedim
    Ne yaptınız hocam bende maximum ile Mobil ödeme yapamıyorum siz bir çözüm buldunuz mu?

• kendir_li K kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank mobil temassız ödeme de sıkıntı yok hocam. Başka kartları da denemedim açıkçası. Xiaominin böyle bazen kişiye özgü saçmalıkları olabiliyor.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    9.1.4 en iyisiydi çift bildirim sorunu falan olmasa direkt geçerim ben de rootlu 9.5.3 kullanıyorum google cam, adblock, modlu youtube her şey ayarlı böyle iyi güncelleyici uygulamasını da bozdum sürekli bildirim kalmasın diye sadece wifiye ilk bağlayınca durdu hatası veriyor o da problem değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFFGONG

9.1.4 en iyisiydi çift bildirim sorunu falan olmasa direkt geçerim ben de rootlu 9.5.3 kullanıyorum google cam, adblock, modlu youtube her şey ayarlı böyle iyi güncelleyici uygulamasını da bozdum sürekli bildirim kalmasın diye sadece wifiye ilk bağlayınca durdu hatası veriyor o da problem değil.
    Güncelleyici bende hep güncelleme var bildirisi veriyor, ellemiyorum hiç. Siz nasıl yok ettiniz onu?
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    rootluysa es dosya yöneticisinden sistem uygulamaları olan klasöre gelip updater.apk olması lazım onu updater1.apk olarak adını değiştirince veya başka bir şekilde değiştirince çalışmıyor eski haline getirirseniz yine çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFFGONG

rootluysa es dosya yöneticisinden sistem uygulamaları olan klasöre gelip updater.apk olması lazım onu updater1.apk olarak adını değiştirince veya başka bir şekilde değiştirince çalışmıyor eski haline getirirseniz yine çalışır.
    Rootlu değil şu an ama olur da yarın öbür gün rootlarsam aklımda bulunsun hocam sağolasın. Aslında otomatik güncellemeler kapanıyordu diye biliyorum ama ben kapatmadan önce indirmişim sanırım.
  • Arkadaşlar cihazi güç tasarrufu modunu alınca gps kapanmasın istiyorum herhangi bir ayardan bunu düzeltmek mümkün müdür

• Arkadaslar f/p olarak kılıf, kulaklık, ekran koruyucu önerir misiniz.

• Merhaba

Rom yüklemek için yedekleme yapmıştım yedeği geri yükleme yaptığımda galeride oluşturduğum resim klasörümün olmadığını farkettim. Klasör tamamen gitmiş içindeki resimlerde yok içerisinde. Daha önce bu durumla karşılasan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdmgclr -- 1 Eylül 2019; 0:29:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda ciddi anlamda şarj problemi yaşıyorum ve cihazım epey uzun sürede şarjda kalmasına rağmen bile (geceden sabaha) %95'i gördüm. Ampera uygulamasından cihaz şarjdayken aldığım max değer 200mAh. bir kullanıcı benim için kendi cihazı üzerinden test edip Ampera uygulamasından aldığı değeri iletebilir mi rica etsem? sorunun şarj aletinden kaynaklandığını düşünmekle beraber alacağım cevap netleştirmeme yardımcı olacak.
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrheadbang0 -- 4 Eylül 2019; 20:48:27 >

• Farklı kablo sonra şarj aleti ile kendiniz deneyin sorunun kaynağı için, normalde 1600 altı bile düşük yüzde 4 kalan batarya için. 3A lık kablo ile yüzde 60 şarj üstine 2200/2400 civarı değer çıkıyor, telefon oda sıcaklığında.
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.