Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bizim telefonlarimizda zaten kablosuz ekran özelliği var ve gayette güzel aktarım oluyor. Ancak arada donmalar oluyor. Ben kablo ile olmayacağını düşünerek yazmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefonla odamda doğru düzgün görüşme yapamıyordum.

3G'de bile konuşmalarım kesiliyordu.

Şimdi ise ya güncellemeden ya da Türk Telekom'un bir şeyler yapmasından 3G'de full çekmeye başladı.

4G normalde de kullanmıyorum.

Sizde güncelleme sonrası bir değişiklik oldu mu?
  • mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Evet gayet güzel çalışıyor ama bu alet tv de yoksa ona bu özelliği katıyor. Kablo uydu uymadı gibi şeyler oluyor bunda uymama gibi bi sorun olmuyor. Tabi takılma yapar mı bilemem yorumlar güzel.

• Migros'ta 128gb olanı 2.000tl'ye satılıyor.
    1- bu telefonu önerir misiniz? Yeni nesil bir xiaomi telefon mesela Mi8SE mi tercih etmeliyim.
    2- migrosta satılan telefonların garantisi nedir bilen var mı?
  • agulec kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta money bonus 100 tl indirimi ve 20 tl sanal market kodu ile 1.879 liraya aldım. Nfc ve kızılötesi olmazsa olmazım olduğu için bu cihazı tercih ettim, kullanınca şunu da anladım ki, parmak izi arka kapakta çok çok kullanışsızmış, her ekranı açmak istediğinde eline alıyorsun, bu cihazda ana ekran tuşun da, masada çalışırken eline almadan kilidi açmak çok rahat. Tavsiye ederim memnunum. Garantisi ritzy diye bir servis veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agulec kullanıcısına yanıt
    Bende migros dan aldım bende 128 lik eşimde 64 lük olmak üzere iki tane var bizde çok çok memnunuz telefonlardan. Mi 8 se de güzel cihaz burda sizin öncelik olarak kafanızda olanlar önem taşıyor kararda. SE de amoled ekran olması benim için artı mesela. Ayrıca video çekiminde 1080p de 120 fbs çok güzel. Ama ois yok mesela. Çentik bana göre itici ama hoşuna giden de çok. Bunların size göre olanı önemli. Mi note 3 parasını sonuna kadar hak ediyor bunu net söyleyebilirim. Karar sizin.

• S.a arkadaşlar
    Uzun zamandır Eu beta rom kullanıyorum. Şu anda 8.12.13 sürümü var. Bir süre önce 9 ile başlayan bir sürüme güncelledim ama bazı sıkıntılar yaşadım. Ses performansı da düşünce eskisine geri döndüm. Şu anda güncel sürüm olarak 9.2.21 görünüyor. Bu sürümü kullananlar memnun musunuz? Ses kalitesi nasıldır? Ayrıca MIUI pro kullanan varsa onlarında tavsiyelerine açığım. İlk zamanlar pro rom kullandım ve çok memnun kaldım.
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Bir süredir xiaomi eu'daki 10.2.3 sürümünü kullanıyorum. 8 saatten fazla ekran süresi alıyorum, Google Kamera da yüklenebiliyor. Bu haliyle telefondan çok memnun kaldım. Geçmeyi düşünenler için paylaşayım dedim.
  • EyesOnYou-TR kullanıcısına yanıt
    Ne gibi ayarlamalar yaptığını yazarsan iyi olur
    Bir takım izinleri ve faaliyetleri kısıtlamadan bu saatlere ulaşmak mümkün değil.
  • EyesOnYou-TR kullanıcısına yanıt
    Hocam gcam video çekimlerinde kamera da kumlanma var mı?

• quote:

efebora06

Yüklediğim ama açmadığım sürece kullanmadığım, bildirim göndermesini istemediğim uygulamaların hepsini kısıtladım. Bunun dışında bir ayar yapmadım direkt indirdiğim romu kurdum. Ben de şaşırdım bu kadar iyi dayanmasına.
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

quote:

mf.kaya

Kumlanma durumu yok, arada bir çöküyor sadece. Onun dışında çektiğim fotoğrafa bakarken çöktü uyarısı geliyor ama kapanmıyor. HDR+ Enchanced ve yavaş çekim özelliği de hiç çalışmıyor.

• Arkadaşlar son iki gündür pil çabuk bitiyor anlamadım. Trendyol defacto gibi programları yoğun kullanıyom bazen acaba ondan mıdır? Aniden oldu bu çabuk.bitme

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    EyesOnYou-TR kullanıcısına yanıt
    Trendyol ve DeFacto bende de var çok yoğun kullanmıyorum ama arka plan verileri kısıtlı bende

@EyesOnYou-TR eyvallah hocam. Bir süre daha global ile devam o zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 2 Mart 2019; 10:59:17 >
  • Ekran kilidini açınca reklam çıkar oldu 3 gündür benzer sorunu olan var mı

• ganjaman kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 de henüz yaşamadım ama bir önceki telefonumda başıma gelmişti. Meğer yüklediğim klavyeden kaynaklanıyormuş. Çok beğendiğim için satın aldım reklamlar kayboldu gitti. Muhtemelen sizde de üçüncü parti bir uygulama sebep oluyor olabilir. Bu arada klavye yükleyince hemen olmadı bu durum birkaç ay Sonra ortaya çıktı reklamlar.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Peel remote gibi bişeyler yazıyo uygulama yöneticisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

S.a arkadaşlar
    Uzun zamandır Eu beta rom kullanıyorum. Şu anda 8.12.13 sürümü var. Bir süre önce 9 ile başlayan bir sürüme güncelledim ama bazı sıkıntılar yaşadım. Ses performansı da düşünce eskisine geri döndüm. Şu anda güncel sürüm olarak 9.2.21 görünüyor. Bu sürümü kullananlar memnun musunuz? Ses kalitesi nasıldır? Ayrıca MIUI pro kullanan varsa onlarında tavsiyelerine açığım. İlk zamanlar pro rom kullandım ve çok memnun kaldım.

merhaba bootloader acıp eu rom yüklemek istiyorum ama bootloader açmanın güvenlik riskleri olusturabilecegini okudum (yabancı sıteleride karıstırdım biraz) sizin görüşünüz nedir bununla ilğili kesin bir kaynak sonuc cıkmıyorda kimisi bırsey olmaz dıyor kımısı uzaktan erişim olabilir diyor ne gibi güvenlik tedbirleri alıyorsunuz

@ EyesOnYou-TR sizinde görüşünüz merak edıyorum

• ganjaman kullanıcısına yanıt
    Remote den yola çıkarsak uzaktan kumanda ile ilgili olabilir mi? Önceki sayfalarda kumanda programı ile ilgili reklam sıkıntıları yaşayanları okumuştum. Nasıl çözdüler hatırlamıyorum.

• O konuda net bir şey söyleyemem ama ben telefonda bankacılık uygulamalarını sık kullanan biriyim. Bugüne kadar bir sorun yaşamadım. Hatta bazı banka uygulamaları açılırken uyarı mesajı çıkıyor. Telefonda root erişimi veya jailbreak olduğundan güvenlik riski olabilir şeklinde yinede kullanıyorum. Eğer güvenlik çok önemliyse sizin için yapamazsınız kafanızı da rahat olur. Ben yaptım pişman değilim özellikle ses konusunda muazzam bir fark var. Ahize sesi o kadar yüksek ki çoğu zaman kısıyorum çevremdekiker duymasın diye.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Global rom kurulu ve çok fazla gereksiz MIUI ön yüklü uygulama var bankacılık uygulaması kullanmıyorum cevap verdiğiniz için teşekkür ederim şimdilik global kalayım

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.