Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişikliklerde yazıyordu mesajı yazdığımda, baktım aktif olmamış büyük ihtimalle sizin söylediğiniz sebeplerden dolayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son kararlı sürümde volte var mı arkadaşlar? Varsa nasıl aktif ediliyor?
  • SerÇel kullanıcısına yanıt
    Telefondan volteyi açmak için *#*#86583#*#* tusluyorsunuz. Hattinizda volte tanımlı değilse volte destekli bir telefona takıp aktif etmeniz gerekebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIIFosEIII kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam, telefondan açtım ama operatörden halledemedim. Volte destekli bi cihaz bulmak lazım.
  • Bu Volte konusunda Xiaomi yi konusu açılmışken tebrik etmek istiyorum. Çünkü Bir önceki telefonum samsung note fe de Volte aktif etmek için resmen 40 takla atmak gerekti. Yaptık telefon güncelleme almıyor hale geldi. Ya güncelleme ya Volte resmen. S7 nin tur csc sini lütfedip bir arkadaş ayıklayıp çıkaracak sonra size verecek onu alıp hafıza kartına atıp telefonun bilmem ne menüsünde onu bulup aktif edeceksin de falan falan üstüne birde güncelleme alamayacak telefon. Güncelleme gelince almak için tonla uğraşı daha.
    Birde Xiaomi ye bak ne kadar basit bir kod gir en ucuz modelinde bile hemen aktif hale geliyor Volte. Takdir etmemek elde değil. Xiaomi

• beyler,
    son zamanlarda cihazım wifi de bağlantı sıkıntısı yaşıyor, nette problem yok modemde de sıkıntı yok wifi full çekiyor ama bağlantı kötüymüş gibi uygulamalarda, tarayıcıda çok bekletiyor.Farklı cihazlarda sıkıntı yok. Mobil veri de sıkıntı yok kullandığım rom EU , romdan kaynaklıysa farklı roma geçecem.

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu Superonline da hem bilgisayarda hem de telefonlarımda yaşıyorum bir kaç gündür, speedtest falan normal ama yurt dışı sitelere girmeye çalıştığımda ping ler uçuyor, çoğu zaman bağlanmıyor. Belki sizinki de cihazdan değilde operatör kaynaklı bir şeydir benim gibi. Hele iki gündür illallah ettirdi.
  • dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    ise yarayacağını zannetmiyorum. telefonum ilk aldığım günden beri böyle. zamanla ahize sesinde azalma olmadı. ilk aldığımda da kisikti. konuşurken kulağa iyice bastırıyorum.

• volte *#*#86583#*#* kodu girdim. volte carrier check disabled yazdı. bu ne anlama geliyor?

• Venomv kullanıcısına yanıt
    Tekrar aynı kodu gir aktif et. Ancak hattı volteli bir hatta takmanız lazım ki aktif olsun.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    hattım 4.5g. volte araması nasıl yapılıyor. görüntülü ara seçeneği yok.

• 1 sene önce aldığım note 3 2860mah pil gösteriyor, 700mah kayıp var. And8mi10 güncelleme sonrası dün 3,5 saat oyun olmak üzere 7,5 saat ekran verdi. Anlam veremiyorum buna ful pil olsa 10 saati geçecek.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RVoyager -- 25 Şubat 2019; 11:42:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RVoyager

1 sene önce aldığım note 3 2860mah pil gösteriyor, 700mah kayıp var. And8mi10 güncelleme sonrası dün 3,5 saat oyun olmak üzere 7,5 saat ekran verdi. Anlam veremiyorum buna ful pil olsa 10 saati geçecek.

global son güncelleme ile mi acaba bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar mix 3 e geçtiğim için cihazımı satıyorum ilgilenenler için ;

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-note-3-sifir-gibi--137288937#137288937

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

global son güncelleme ile mi acaba bu

Alıntıları Göster
    Evet güncelleme sonrası böyle oldu 1-2 hafta oldu. Pil performansı arttı ama ölçümlerde mah değer aynı

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    bana daha çok cihaz kaynaklı gibi geliyor ya , hayırlısı...başka cihazlarda denedim problem yok gibi ,pingim 30 küsürlerde. Olmadı yeniden kurulum yapacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 25 Şubat 2019; 20:27:40 >
  • arkadaslar telefonu tv baglamak ıcın kablo kullanan tavsıye edebılecek olan varmı acaba
  • quetm kullanıcısına yanıt
    Hocam type-c HDMI dönüştürücüler var ama hayli pahalılar. AliExpress'te bile en uygunu 40-50 TL ve yorumlarda da kimi çalışıyor kimi çalışmıyor diyor.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    bende o yuzden alıp calısan bır arkadasın tavsıyesı uzerıne almak ıstıyorum 40-50 tl flan verıcem ama guvenılır bırını bulamadım, evde net yok olsada cıhaz seg tv smart ama goruntu ve ses aktaramadım. alıden baseus marka bır donusturucu var denedım ama olmadı...
  • quetm kullanıcısına yanıt
    Kabloya göre daha başarılı uyum yönünden. Kullanan arkadaşım var ama telefonu bizim model değil iş görüyor memnunum diyordu. Farklı satıcıda daha uyguna bulunabilir. Ekran aktarma özelliği getiriyor hdmi üzerinden istediğin cihaza.
    https://s.click.aliexpress.com/e/s5d4DrsmR

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.