Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar en son güncelleme ile bildirim sorunu devam etmekte. Bildirim panelinde olmamasına rağmen sol üst köşede bildirim var gibi sembol gösteriyor.
    Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Birde telefon sessizdeyken ve müzik çalıyorken gelen bildirimler telefonun müzik sesini kısmasına neden oluyor. Düzeltme şansımız var mıdır
  • Arkadaşlar telefonu yaklaşık 8 aydır kullanıyorum gayet memnundum ancak bugün aramalarda karşıdakinin sesi nerdeyse duymayacak kadar kısık geliyor. Neden oldu Aceba bu problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum ama pek yaşamadım bir maalesef arka cam kapağı ikinci kez kirdim bir de bunun üstüne bir de batarya sorunu ile karşı karşıya geldim şarjım yaklaşık 2 saat içersinde bitiyordu şimdi yeni batarya aldım ve gayet memnunum hal boyld olunca artık telefonu kurcalamanin vakti geldi bir de YouTube da bazı videolarda yüz tanıma özelliği gördüm nasıl aktif edebilirim güvenlik sekmesinde yüz tanıma fonksiyonu aktif değil

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    Telefon ayarlarından bölgeyi "Hindistan" yap aktif olur.
  • Ahize sesini nasil arttirabilirim rot yok cihazimda

• tanko78 kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende öyle hocam. Çıldırıcam artık ahizeden ses gelmiyor resmen. Tek pişmanlığım bu :)

ama anlaşılan root ve bootlader açılmadan olmuyor gibi
  • tanko78 kullanıcısına yanıt
    Root olmadan olmaz

• Loser. kullanıcısına yanıt
    iPhone larda bu sorunu ahizeyi kürdan ve diş fırçası yöntemiyle temizleyerek halledebildiklerini duymuştum, ben de tanıdık bir telefoncu da temizlettim ses eski haline döndü diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Arkadaşlar bir önceki sayfalarda bahsedilen "Xiaomi'nin kendi uygulamalarındaki reklamları engelleme yöntemi", birinci mesajdaki "İPUÇLARI VE ÇÖZÜMLERİ" kısmında en üste eklenmiştir.
    Konuyla alakasız ama bu tablet sürümünde favoriler ve sıcak fırsatlar vs takip ettiğim konular için chrom ile ana ekrana ekle diyerek kısayollar yapmıştım tek simgeye basarak istediğim konuya ulaşıyorum şimdi hiçbiri çalışmıyor, siz de bu şekilde mi kullanıyordunuz ve çözüm öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Konuyla alakasız ama bu tablet sürümünde favoriler ve sıcak fırsatlar vs takip ettiğim konular için chrom ile ana ekrana ekle diyerek kısayollar yapmıştım tek simgeye basarak istediğim konuya ulaşıyorum şimdi hiçbiri çalışmıyor, siz de bu şekilde mi kullanıyordunuz ve çözüm öneriniz var mı?

Alıntıları Göster
    Ben en fazla pc'den kullanıyorum hocam, bu yüzden favoriler de pc'de oluyor bende genelde. Ama tablet sürümüyle ilgili malumunuz yoğun bir tepki ve isyan var forumda, yapacak bir şey yok. İnsanlarla inatlaşıyorlar ama kendileri kaybeder.

• https://shiftdelete.net/xiaomi-miui-11-guncellemesi-alacak-telefonlar-belli-oldu/amp
    Habere göre MUIU 11 alacaklar listesindeyiz.
    10 daha yeni geldi bir seneden önce gelmez ama gelecek olması da güzel.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Herhalde mi note 3 kullanıcılarını MIUI 11 geldi gelecek diyerek bu sefer kanser ederler

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Aynen bencede öyle olacak
    Aksi bi durum baya baya süpriz olur

• Beyler Mi8 se. Kayıtlı cihazla takas yapılır mı kafa kafaya ?
    Ben telefonu Hepsiburada dan aldım ithalatci garantili henüz 17-18 ay civarı garantisi var. Takas yapacağım cihaz büyük ihtimalle Çin'den getirilip kayıt ettirilmiş . Ne dersiniz ?

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Bence gerek yok

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Neden peki?

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Malum sitede sıfırı 1500 e bulunuyor. Mi note 3 2000 lira değer mi? Çentik seviyorsanız yeni bir modele de geçmiş olursunuz neden olmasın. Birbirlerine üstün oldukları tarafları var ikisininde burda tercih size kalıyor. Ne istiyorum ne istemiyorum. Kendi adıma söylersem düşünmem bile çentik asla...

• yaşadığım pil sorunlarından ötürü (uyanık kalan media ve facebook app manager uygulamaları) ilk defa bir android telefonumu sıfırladım.

önce paketi indirdim bulunsun diye (gerek olmadı). ayarlar versiyonda en son sürümü indir diye özellik var tam kurulum için, hiç browser'dan indir telefona falan at uğraşmıyorsun.
    sistemin o anki bir yedeğini aldım (gerek olmadı), uygulamalar hariç.
    dosyaları kabloyla bilgisayara attım, bilgisayar mac olduğu için android file transfer diye bir uygulama kurmak gerekiyor, yedeği de bilgisayara attım yine dediğim gibi maksat bulunsun.
    unlock format vs yok. gittim düze adam gibi ayarlardan cihazı sıfırla dedim. kısa sürede sıfırladı kendini.
    eski hesabı bağladım, google sync de açık olduğu için uygulamaları bile otomatik kendi kurdu. çok otomatikleşmiş, bravo. aynı icloud (çıplak fotolar hariç ).
    kurulumdan sonra sadece ekran yerleşimi ayarları yaptım, çoğu uygulamadan logout bile olmamışım. bir de tabii banka uygulamalarını ve lastpass'ı aktifleştirmek gerekti.

beklediğime göre çok daha hazır, uğraşmasız, kolay ve pürüzsüz bir süreç oldu diyebilirim.

yalnız iphone'dan geçen bir kullanıcı olarak şunu gördüm gerçekten de android'de ara sıra sıfırlamak gerekiyor. bu ilginç geldi.

düzelmeyen sorunlar tema uygulamasının açık kalmasıydı ki o da bir kere yaptı sonrasında bir daha yapmadı, sanırım güncelleme geldi (otomatik). ve tek el modu hala çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 15 Şubat 2019; 8:58:32 >

• Son sürümde reklamlarla uğraşan var mı? Kilit ekranında reklam gösterip mi peel remote sundu diyor. Kumanda uygulamasını kaldırdım çözüm olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Reklam ile ilgili olan uygulamaları yaptıktan sonra temalar hariç son sürümde de pek reklam ile karşılaşmadım hocam.

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.