Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu 16 ya geçsem mi acaba cok kafamı kurcalıyor meizu 16 bu ara , çok şık telefon değişik bir arayüz.

Kamera konusunda Mi note 3 den fazlasını vermeli ama , kagıt üzerinde kamera özellikleri cok güzel gözüküyor. 1300 e Mi note ü satsam üzerine 1k ekleyip alabilirim ama değer mi ?

Benim cihazda eu rom var su ana kadar sorunsuz valla ama nedense aynı boyutta 6 ınc bir cihaz aklımı çelmiyor değil
  • Batarya sorunu ile ilgili, bataryayı tam doldurdum kapatıp açtım. İkinci alan aktif imiş onu kapattım. Cihaz uyumaya başladı

Şimdilik sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya sorunu ile ilgili, bataryayı tam doldurdum kapatıp açtım. İkinci alan aktif imiş onu kapattım. Cihaz uyumaya başladı

Şimdilik sorun yok.
    Önce de bahsettiğim gibi cihaz hızlanmış fotoğraf kalitesi bir tık daha önde. Selfie kamerada portre modu gerçek anlamda çalışıyor

• NFC yi de açık unutmuşum gün boyu mobil veri akşama kadar akşam evde 1 saat Wifi ikisi devamlı açık fena değil sanki

• Şahsen bende bir önceki sürüme göre iyi gidiyor. Tabi bir 9.1.4 değil

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Bin TL fazla verip de 3 aşağı 5 yukarı aynı özellikte bir cihaz neden alıyorsun anlamadım? Burda boyut önemli değil işlevi önemli demişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 28 Ocak 2019; 14:18:14 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Hocam meizunun kamera lensi ciddi iyi düşük ısıkta cok güzel resimler çekebiliyor, daha yeni bir işlemci, parmak izinin ekrandan olması, farklı bir Arayüz vs cezbetti. Siparişi verdim note 3 ü satılıga cıkardım ama istediğim fiyatın altı olursa satmam düşük fiyata koydum zaten, babama veririm, gelince bir karsılastırma yaparım.

• Xiaomi EU v10.2.3.0 kullanıp bildirim sorunu yaşayan var mı acaba ? Bildirim gelince telefon uyanmıyor. 5-6 dk sonra arka arkaya geliyor hepsi. Whatsapp araması bile ekran kapalıyken belli olmuyor.Cihazı açınca cevapsız çağrı şeklinde fark ediyorum. Greenify vs. bir şey kurmadım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Arkadaşlar düzgün bi cam filmi bulamadım kendime n11 gibi sitelerdeli tam kaplayan diye geçen filmden alıyorum çerçeveli olandan hem ufacım darbede kırılıyo hemde kılıf sıkıştırınca atıyo yapışkanı. Ucuz olanı alıyorum kenarları hep boşluk ve hava kabarcıgı. Nano aldım oda naylon gibi darbe gelse ekranı kırar kağıt gibi ne önerirsiniz
    Nano kullanıyorum daha iyisi var mı bilmem. Bana yetiyor. Kesinlikle koruma olmadan telefon kullanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

Yeni güncelleme ile WhatsApp da fotoğraf ya da video çekerken bildirim sesi yok olmuş, var mı açmanın bir yolu. Bir de sürekli temalar çalışıyor diye bir bildirim var
    Şu tema çalışıyor olayı bende de çıkıyor.
  • Son güncelleme ile sanki ekran ışık seviyesi artmış gibi geldi bana. Orta seviyelerde tutuyordum şimdi o seviyede parlaklık çok daha fazla.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Bugün tema uygulaması için güncelleme gelmiş, belki düzeltir sizin sorununuzu. Beta da böyle bir şey görmedim hiç ayrıca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bugün tema uygulaması için güncelleme gelmiş, belki düzeltir sizin sorununuzu. Beta da böyle bir şey görmedim hiç ayrıca.
    Aynen hocam. Tema güncellemesini yaptım bakalım inş sıkıntı çıkartmaz.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız temayı değiştirin...

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne istiyorsunuz Note 3 için? Link var mı ?

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Bende stabil sorun yaşamıyorum.
  • Çift 4g özelliğini kapattim sanki şarj süresi uzadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevcen -- 30 Ocak 2019; 0:20:10 >
  • dün gece şarjım bir gecede %50 azaldı ve telefon şarjı bittiği için kapandı.

evvelini vereyim: ben de geçen gün güncelledim. ilk başta sıkıntı yoktu ama sonra şarj sıkıntısı olur gibi oldu.
    pil performans ayarlarında bir uygulama gördüm uyanık tutmuş kaldırdım.
    birkaç gün sorun yoktu.

dün şarjım bitmemesi gereken saatte çok azaldı, şarja taktım, gece %50'yle yattım. sabah kalktım telefonun şarjı bitmiş.
    iki uygulama bütün şarjı yemiş, sürekli işlemci tüketmiş. "facebook app manager" ve "medya" uygulamaları.
    facebook'u anında kaldırdım "facebook app manager" listeden silindi, demek ki doğru.
    ancak medya uygulaması nedir nasıldır nasıl kaldırılır bilemiyorum. uygulamayı durdurdum, tüm verileri temizledim, güncellemelerini kaldırdım.

benzeri sorun yaşayan ve çözümü olan var mı?
  • Ses ve titreşim de sistem sesleri açıksa hepsini kapat. Parmak izi gibi sensörleri kapat. Yani parmak izini devre dışı bırak telefonu kapat aç şarjı full doldur. Mümkünse kapalı şarj et.

Tabi tel normale döndükten sonra bunları açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter1 -- 30 Ocak 2019; 11:5:57 >
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.