Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
10.894
Cevap
180
Favori
478.584
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    1815 Mesaj
    Arkadaşlar telefonun equalizer ayarlarını nasıl ayarlayabilirim? Bluetooth kulaklık ile müzik kalitesi bayağı kötü gibi, aynı kulaklığı ipadde kullanıyorum çok kaliteli ses veriyor, note 3'te bayağı kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İthalatçı garantili mi note 3 alınır mı acaba?

Hocam volte için karşıdakinin de volte olması gerekiyor. Ancak vowifi şebeke olmasa da mesela çekmeyen bi yerde aranmanızı sağlıyor.

|
    |
    Erdalx47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Usta xiaominin tüm telefonları ithalatçı garantilidir...

|
    |
    danger1513 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Müzik listesine girdi herhangi bir müzik aç istersen bassli bir müzik aç farkı daha rahat anlarsın..

Müzik açtıktan sonra sağ üste 3 tane üst üste nokta var oraya tıkla kulaklık ve ses efektlerine gir oradan kendin yaparsın veya otomatik oradaki modlardan birini secebilirsin

Ayrıca kendin ayarladigin zaman istersen isim vererek kaydedebilirsin

|
    |
    asdfg112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iktinos

Hocam volte için karşıdakinin de volte olması gerekiyor. Ancak vowifi şebeke olmasa da mesela çekmeyen bi yerde aranmanızı sağlıyor.
    Ben 4.5g olmasa bile wifi uzerinden volte (hd) olarak görüşme yapılıyor sanıyordum.

Orijinalden alıntı: Hct18116

Müzik listesine girdi herhangi bir müzik aç istersen bassli bir müzik aç farkı daha rahat anlarsın..

Müzik açtıktan sonra sağ üste 3 tane üst üste nokta var oraya tıkla kulaklık ve ses efektlerine gir oradan kendin yaparsın veya otomatik oradaki modlardan birini secebilirsin

Ayrıca kendin ayarladigin zaman istersen isim vererek kaydedebilirsin
    Teşekkür ederim ama ben müzikleri hep Spotify ve YouTube üzerinden dinliyorum. Bu nedenle bütün sesleri yonetebilecegim genel bir ayar arıyorum. Spotifyin kendi equalizer bölümü var ama pek başarılı değil, sürekli ses artıp azalıyor, kendisi de uyarıyor zaten en baştan.

Arkadaşlar Mi Note 3 telefonumu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları aktarmak istiyorum, ancak USB Bağlantı modu olarak ne Dosya (MTP) ne de Fotoğraf (PTP) seçtiğimde DCIM vb. klasörlerde çekilen fotoğrafları göremiyorum (WhatsApp fotoları ve ekran görüntüleri görünüyor sadece). Web de çok aramama rağmen bir çözüm bulamadım, USB Debugging modu da açık ama sorun çözülmedi. Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: mersinaki , osmancan71 , bukimyahu , Fulton

Hd gorusmeyi saglayan volte özelliği ki karşıdaki kişide de olması gerekiyor. Zaten ekranda hd yazısı çıkıyor ve ses gerçekten daha net. Vowifi'yi ise herhangi bir wifi ağına bağlanıp telefonu uçak moduna alıp arama yaparak veya aranarak deneyebilirsiniz. Böylece şebeke yetersiz olan yerleri beklemenize gerek kalmaz denemek için.

|
    |

Orijinalden alıntı: asdfg112

Teşekkür ederim ama ben müzikleri hep Spotify ve YouTube üzerinden dinliyorum. Bu nedenle bütün sesleri yonetebilecegim genel bir ayar arıyorum. Spotifyin kendi equalizer bölümü var ama pek başarılı değil, sürekli ses artıp azalıyor, kendisi de uyarıyor zaten en baştan.

Alıntıları Göster
    Google'dan bir araştırın ekolayzır uygulamaları hangisi daha iyi karar verdikten sonra play store dan indirip deneyebilirsiniz..

|
    |

Bu arada fotoğraf vb. dosya transferi için AirDroid programından bahsedilmiş, kullanan var mı? Eğer foto aktarım problemini program kurmadan çözebilirsem kurmak istemiyorum ama çözemezsem de kurmadan önce tecrübesi olan arkadaşların önerilerini almak istedim.

http://en.miui.com/thread-492216-1-1.html
    |
    |
    Bahsedilenler: zeki1981 , ByBaterist , osmancan71 , Noxramma

Orijinalden alıntı: iktinos

Hd gorusmeyi saglayan volte özelliği ki karşıdaki kişide de olması gerekiyor. Zaten ekranda hd yazısı çıkıyor ve ses gerçekten daha net. Vowifi'yi ise herhangi bir wifi ağına bağlanıp telefonu uçak moduna alıp arama yaparak veya aranarak deneyebilirsiniz. Böylece şebeke yetersiz olan yerleri beklemenize gerek kalmaz denemek için.
    Uçak moduna alınca arama yapmıyor. Wifi bağlı. Aradığım numara volte aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 26 Ağustos 2018; 15:34:20 >

• Er
    1 Mesaj
    bende bugun aldim xiomi mi note 3 ekran koruyucu ve kilif onerebilirmisiniz

|
    |

|
    |

Ben global rom kullandığım için bende aktif değil. Ancak anlattığım şekilde arkadaşın iPhone 8'inde denedim çalıştı. Sorun romdan mı yoksa gsm şirketinizden mi bilmiyorum. Hattı Vodafone idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iktinos -- 26 Ağustos 2018; 20:30:22 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

Bu arada fotoğraf vb. dosya transferi için AirDroid programından bahsedilmiş, kullanan var mı? Eğer foto aktarım problemini program kurmadan çözebilirsem kurmak istemiyorum ama çözemezsem de kurmadan önce tecrübesi olan arkadaşların önerilerini almak istedim.

http://en.miui.com/thread-492216-1-1.html
    Dosya yöneticisini açıp menüsünden bilgisayara bağlana girerek kolayca dosya transferini gerçekleştirebilirsin.

Bunun dışında es dosya yöneticisi eğer yüklü ise onunla da yapabilirsin.

• Yarbay
    2429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

Arkadaşlar Mi Note 3 telefonumu bilgisayara bağlayıp fotoğrafları aktarmak istiyorum, ancak USB Bağlantı modu olarak ne Dosya (MTP) ne de Fotoğraf (PTP) seçtiğimde DCIM vb. klasörlerde çekilen fotoğrafları göremiyorum (WhatsApp fotoları ve ekran görüntüleri görünüyor sadece). Web de çok aramama rağmen bir çözüm bulamadım, USB Debugging modu da açık ama sorun çözülmedi. Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
    Kablo falan değiştirmeyi denedin mi ? hangi sürümü kullanıyorsun ? Bende sorun yok şu an son sürümü kullanıyorum.

Orijinalden alıntı: mersinaki

Dosya yöneticisini açıp menüsünden bilgisayara bağlana girerek kolayca dosya transferini gerçekleştirebilirsin.

Bunun dışında es dosya yöneticisi eğer yüklü ise onunla da yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    Hocam dosya yöneticisindeki "Bilgisayara Bağlan" işlevi kablosuz ağ istiyor, yani aktarım için bu olmadan ilerlemeye izin vermiyor (internete telefondan giriyorum ve kablosuz ağ falan gerektirmeyen bir çözüm arıyorum).

Öte yandan Es Dosya Yöneticisi güzel bir uygulamaya benziyor ama sırf bilgisayara fotoğraf aktarımı yapmak için (tersi yönde sorunum yok) bu programı kurmalı mıyım sizce? Yani herhangi bir uygulamaya gerek kalmaksızın bu sorun çözülemez mi acaba?

Teşekkürler...

• Yüzbaşı
    908 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Kablo falan değiştirmeyi denedin mi ? hangi sürümü kullanıyorsun ? Bende sorun yok şu an son sürümü kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam son sürüme güncelleme yapmadam birkaç hoşuma gitmeyen özellik var diye. Şu an 9.1.4.0 sürümü var bende ama yine de bu çok ekstra biz durum değil ki eski sürümlerde sorun olması muhtemel tabi ama Mi adına üzüntü verici. Kablo konusunda sorun yok hocam orijinal kablo ve bağlantı sağlanıyor. Tek sorun kamera fotolarının veya klasörünün görünmemesi bilgisayarda :(

Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.