Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GCam'i uzun zamandır kullanıyorum zaten. Telefonun HHT modu da hiç fena değil bu arada. Gcam kadar olmasa da noise seviyesini oldukça aşağı çekiyor.
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, kendi yazılımıyla denemelik sadece iki kare çektim, ilk intiba; bununla da iyi işler çıkacak, özellikle 2x ikinci kamera sokakta çok işime yarayacak.
  • Merhabalar, geçenlerde yaşadığım sorunu tekrar yaşamaya başladım. Anroid sistemi deli gibi şarj yiyor. Nasıl durduracağımı bilmiyorum. Geçenlerde yine olmuştu ama hemen geçmişti. Bir gün yeten batarya bu kullanımdan dolayı yarım güne yetmeye başladı. Bir çözümü varsa lütfen yardım edin. Bu kullanımdan dolayı telefonda ekstra ısınma var. Hızlı şarj çalışıyor fakat arkada işlem sürdüğü için yavaşlıyor hızlı şarj. Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodegan -- 22 Mayıs 2018; 20:20:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: matturk79

Yumuşak TPU Kılıf Için Nillkin Xiaomi Mi Not 3 telefon kılıfları Şeffaf şeffaf Yumuşak silikon TPU Koruyucu kılıf kapak Için Mi Not 3

http://s.aliexpress.com/EZFBNVJj?fromSns
    Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önceki şu mesajı tekrar alıntılayarak bir şey soracağım bu ürünün aşağıdaki üründen farkı var mıdır? Ben bir tane aşağıdaki üründen aldım Türkiye'den çok buğulu ve çizik içinde geldi. Bu benim şansıma mıydı yoksa bu ürünler hep böyle buğulu buğulu pislikli gibi mi oluyor?

Aldığım ürün böyle geldi:

SS:

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Ortadaki büyük kabarcıklar yıkadıktan sonra oldu ama özellikle alt kısımlardaki gibi çizikler içinde çıktı kutudan ilk açtığımda.

Bu Nilkin olan şeffaf kılıfı alsam mı acaba telefonum mavi renk.

• Tema özelleştirme ile ilgili kısa bir Video cektim, dikkatinden kaçan arkadaşlar bakabilir.

https://youtu.be/Fug-XMLZ6k8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Telefonum geldi, ekranı JDI çıktı, ilk izlenim biraz kötüydü. Fabrika ayarı ile parlaklık çok kısık. Renk ayarını sıcak yapıp ekran parlaklık ayarını otomatikteyken %65-70 civarına yükseltince baya iyi oldu.
    Hayırlı olsun, Bende de Jdi Panel .Ayarlar-Ekran Renk Sıcaklığı (Normal) Kontrast ( Yüksek) Yaptim ben, daha güzel oldu.Zevkinize gore degistirin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: zodegan

Merhabalar, geçenlerde yaşadığım sorunu tekrar yaşamaya başladım. Anroid sistemi deli gibi şarj yiyor. Nasıl durduracağımı bilmiyorum. Geçenlerde yine olmuştu ama hemen geçmişti. Bir gün yeten batarya bu kullanımdan dolayı yarım güne yetmeye başladı. Bir çözümü varsa lütfen yardım edin. Bu kullanımdan dolayı telefonda ekstra ısınma var. Hızlı şarj çalışıyor fakat arkada işlem sürdüğü için yavaşlıyor hızlı şarj. Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Hocam bariz sorun var, format atınız, bir alt sürüme geçin, bence yazılımda sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Bence gerek yok hocam. Eğer mi 6 dan memnunsanız, değiştirmeyin.

• Hayırlı geceler.

Type C girişli kulaklık kullanan var mı, ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önceki şu mesajı tekrar alıntılayarak bir şey soracağım bu ürünün aşağıdaki üründen farkı var mıdır? Ben bir tane aşağıdaki üründen aldım Türkiye'den çok buğulu ve çizik içinde geldi. Bu benim şansıma mıydı yoksa bu ürünler hep böyle buğulu buğulu pislikli gibi mi oluyor?

Aldığım ürün böyle geldi:

SS:

Ortadaki büyük kabarcıklar yıkadıktan sonra oldu ama özellikle alt kısımlardaki gibi çizikler içinde çıktı kutudan ilk açtığımda.

Bu Nilkin olan şeffaf kılıfı alsam mı acaba telefonum mavi renk.

Alıntıları Göster
    Nillkin kaliteli gerçekten geldiğinde çizik vb. bişi yoktu. Mavi renkte siyah kılıf kullanılacaksa mavi rengin anlamı kalmıyor bu kılıf telefonun orijinal rengini ortaya çıkarıyor. Bu kılıfdan sonra gören herkes çok şık telefon demeye başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• matturk79 M kullanıcısına yanıt
    Kilifin resmini paylasabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: zodegan

Merhabalar, geçenlerde yaşadığım sorunu tekrar yaşamaya başladım. Anroid sistemi deli gibi şarj yiyor. Nasıl durduracağımı bilmiyorum. Geçenlerde yine olmuştu ama hemen geçmişti. Bir gün yeten batarya bu kullanımdan dolayı yarım güne yetmeye başladı. Bir çözümü varsa lütfen yardım edin. Bu kullanımdan dolayı telefonda ekstra ısınma var. Hızlı şarj çalışıyor fakat arkada işlem sürdüğü için yavaşlıyor hızlı şarj.
    Android ile android sistemi'nin farkları nedir anlamadım ben aynı şey sanıyordum.

Diğer markalarda sadece android sistemi var bildiğim kadarıyla

• JDI ekranın fotoğrafları, bence daha ne olsun (Fotoğraflar Flickr internet hesabım üzerinden 1020 ile çekildi)

Gittigidiyordan silikon kılıf ile aldığım ekran filmi olmadı, yanlardan 4-5mm şerit halinde yapışmayan alan var. Kırılmaz cam diye satın aldığım film plastik gibi bir şey, cama hiç benzemiyor. Zore Tempered Glass diye bir marka...Silikon kılıf iyi çıktı...

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    iPhone 5s'ten geçtim, fotoğrafta arada pek fark yoktur şeklindeki yorumunuzu hayretle okuyorum. Arada gerçekten devir değişmiş gibi fark mevcut, özellikle netlik ve detay konusunda dağlar kadar fark var.

• Fazla kullanmadım pil performansı süper 8 gün dayanmış yeni taktım şarja yüzde 17 olmuşdu Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• balcis kullanıcısına yanıt
    Biri 8 diğeri 12mp. Arada detay farkı olması doğal fakat detay herşey değildir. Oradaki konu bu değildi zaten.

Konu noise seviyesiydi ve 5s daha büyük piksellere sahip olduğu için düşük ışıkta avantajlı olması doğal. Tabii ki arada birkaç yıl ilerlemiş bir teknoloji ve daha açık diyafram gibi faktörler de olunca Note 3'ün bu dezavantajı bertaraf edip düşük ışıkta öne geçmesi doğaldır fakat ister küçük ister büyük olsun hiçbir sensörde 3-4 yıl içinde dağlar kadar fark oluşmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Bulursam aynı odada çektiğim iki pozu atarım hocam. Hiç öyle yumuşatılacak gibi değil özellikle düşük ışık ve kumlamadaki fark muazzam. Dediğim gibi foto bulursam atarım kişiler kendi yorumlasın.

• Video cekim ayarlari nasil olmali parazitli kumlu goruntu oluyorda

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

iPhone 5s'ten geçtim, fotoğrafta arada pek fark yoktur şeklindeki yorumunuzu hayretle okuyorum. Arada gerçekten devir değişmiş gibi fark mevcut, özellikle netlik ve detay konusunda dağlar kadar fark var.
    Mesajımda belirttiğim gibi, Belki cihazımda yeni güncelleme ile veya başka bir sorun ile alakalı olabilir.5s, Gece performansı ( Auto) ve 1-2 sn pozlamada da Noise daha düşüktü.

Dual Kamera olayına girmiyorum zaten.

• Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] aranıza katılalı 2 gün oldu. Galerideki bazı albümler bu şekilde isim değiştiriyor ve bazı resimler hem bu garip isimli albümde hem de normal albümde ayrı ayrı oluşuyor bunu nasıl çözebilirim

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.