Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam nasıl fark yok gönderdiğiniz videodan bir kesit sayıların parlaklığına ve canlılığına dikkatli bakın
  • ssmm kullanıcısına yanıt
    O test aşamasında fon siyah olduğu için bir fark var evet, bence o farkta ışık sensörü hassasiyeti ile ilgili, Note 3 arka ışığı fazla kısmış yada açmamış.
  • Arkadaslar merhaba

Volteyi ektinlestirince arama ekraninda goruntulu arama seçeneğine geçme tuşu aktiflesiyor. Acaba volte uzerinden görüntülü arama yapılabiliyor mu biligisi olan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kia sephıa K kullanıcısına yanıt
    hocam yükledim lakin android.process.media İşlemi Durduruldu Hatası veriyor ve indirme yapamıyorum. twrp kaldırıp normal sürüme dönebilirmiyim ve bu nasıl olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Olursun mi6 kadar ekrani net ve parlak degil ,fark etmez deme ben mi5 ile arasindaki farkı görünce hayal kırıklığına uğradım sanki çakma ekran gibi soluk ve renksiz
    Note 3 almadan once kipada mi 6 ile ekranlarini karsilastirmistim dediginiz gibi bir fark goremedim, ozellikle otomatikten cikarip 2 sininde isigini sonuna kadar actim. Oyle cakma ekran gibi de degil 2 aydir kullaniyorum. Note 3, mi 6, mix 2 yanyanaydi ekranlarini actim sadece mix 2 cok iyiydi farkini gosteriyordu cok canliydi. Benim note 3 sarp panel bilmiyorum fark varmidir jdi panel ile, ayrica mi 5 ekrani da oyle cok canli degil benzer ekranlar , ben mi5 kullanirken sarjindan memnun degildim sesi cok iyi degildi su an cok memnunum note 3 de ekranla ilgili bir sıkıntı yasamadim mi 5 den sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda yaşadığım sıkıntı arasıra yine oluyor kendi kendine surekli bildirim sesi yapıyor ekrana gelen giden bildirim yok halbuki ama sürekli bildirim sesi çıkarıyor sebebi ne anlamadım kapatıp açınca düzeliyor. neden olur bu. bu arada cızırtı lte ile alakalı degil kapattım arasıra yine var salak salak sorunlar var böyle sebebi ne anlamıyorum

• erturk82 E kullanıcısına yanıt
    Hocam yeğenimde mix 2 var acaip soluk geldi bana çok kısa bir göz attım tam deneyimlemedim gerçi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdmgclr

Arkadaslar merhaba

Volteyi ektinlestirince arama ekraninda goruntulu arama seçeneğine geçme tuşu aktiflesiyor. Acaba volte uzerinden görüntülü arama yapılabiliyor mu biligisi olan varmı?
    Hat nedir? Ben vodafone kullanıyorum lakin telefonunuz 4.5G uygun değil diyor?

• Hat bende turktelekom ama banada oyle diyordu. Operator kaynaklı bi sorun o cihazda volte destegi var. Arkadasin iPhone ile ayarlari yapip simi benim telefona taktim calisiyor volte

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

quote:

Orijinalden alıntı: Hct18116

https://m.n11.com/xiaomi-mi-note-3-blue-nano-ekran-koruyucu-P242289471

Şu ekran koruyucusu kullanan var mı?

İçinden iki adet mi çıkıyor?

Kullanan varsa genel bilgi verebilirmisiniz?

Ben de aynı yerden aldım evet 2 tane oluyor paketinde. Henüz taktıramadım telefoncuya yaptıracağım. Yalnız bu linkten silikon kılıf da aldım tavsiye etmem mat ve beyaz bir silikon kılıf geliyor dokusu da tam silikon gibi değil.

Alıntıları Göster
    Usta taktirinca bı dönüş yapabilirmisin

Ekranda algilamayan yer var mı bide temperli değil dimi plastik Nano

Temperli kullandım 2.5 d olduğu için çabuk çatlıyor.

• an itibariyle cihazim elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feldispat -- 21 Mayıs 2018; 10:58:13 >

• Su ekrana nasil cakma ekran gibi dersiniz mi 6 ile arasinda fark yok, video var izleyebilirsiniz uzun oldugu icin eklemedim. Almayi dusunen arkadaslarin aklinda kusku kalmasin ekran ile ilgili.

• feldispat kullanıcısına yanıt
    Dostum faturayı kaldır istersen IMEI no yazıyor orda.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    eyvallah ustad oruç kafa dikkat edememişim
  • Ekran çok iyi. Anca Samsung'un üst düzey Amoled ekranları ile arasında kayda değer fark var. V30'un Amoled ekranı bundan çok da iyi değil mesela.

Sharp-Jdi farkını bilmiyorum. Benimki Sharp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Kulübe bende katıldım. Cihazı cepport üzerinden Kvk garantili aldım. Firma ile ilgili sıkıntı yaşamadım, ilk gönderdikleri cihazın arka kapağında ufak bir açıklık bulunuyordu, problemsiz değişim sağladılar.

-Kutudan çıkan kılıfı kullanıyorum, ekran için aşağıdaki ürünü aldım;
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-note-3-3d-pet-full-darbe-emici-ekran-koruyucu-seffaf-P254255205
    Kalın jelatin gibi gir şey, esnek yapıda, sert tamperli camlardan değil, tamperli cama göre ince ama ekranı tam kaplıyor. Yapıştırmak biraz zor oldu, ekranı tam kaplıyor ama darbelere karşı ne kadar korur bilemiyorum, en azından çizilmesini engeller diye düşünüyorum.

-Cihaz 9.1.4 sürümünde, hangi sürüm şarj ve kullanım açısından en iyi? 9.5.3 için ekran süresi azaldı diye okudum.
    Bu sürüme geçmeden ara sürümlere güncelleyebiliyor muyuz?

-Kvk sitesinde imei sorgulama çalışmıyor, imei nasıl sorgulayabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Ekran çok iyi. Anca Samsung'un üst düzey Amoled ekranları ile arasında kayda değer fark var. V30'un Amoled ekranı bundan çok da iyi değil mesela.

Sharp-Jdi farkını bilmiyorum. Benimki Sharp.
    Aynen dostum sana katiliyorum samsung un amoled ekranlari ile kiyaslanamaz onlar gercekten cok canli ama kendi fiyat sinifindaki bir cok cihazdan iyi. Bir arkadas cakma ekran gibi kotu demis öyle degil, benim note 3 sarp panel ben memnunum.sunu rahatlıkla soyleyebilirim bundan once mi5 , huawei p10 kullandim ekranlar arasinda aman aman fark yoktu. One plus 5 vardi , ekran icin herkes jole ekran var diye kotuluyordu ben hic rahatsizlik duymadim onun ekran renkleri de cok iyiydi mesela amoled gercektn gosteriyor, maddi durum yuzunden satmak zorunda kalmistim en cok memnun kaldigim cihazdi one plus akiyordu. Bir müddet tlf suz kaldiktan sonra arastirip mi note 3 aldim cihaz herşeyiyle fiyatinin hakkini veriyor. Bir tek yapmak istedigim google camerayi yuklemek istiyorum forumdaki herkez cok oneriyor , su root islerinden pek anlamiyorum :) izmir deyim bu konuda yardimci olacak bir arkadaş varsa cok sevinirim bulusup hem sohbet edip cay kahve iceriz hemde root islerini hallederiz. Biraz uzun oldu kusura bakmayin , iyi forumlar arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YobazPastafaryan

Şu 306 sayfadan baya bir kısmını okudum ama ana sayfada paylaşılan 2 ekran koruyucudan başka bir paylaşım göremedim. bu kadar insan koruyucu kullanmıyor mu :D. o iki koruyucuya da baktım ama hiç anlamam yok nanoymuş yok 9h mış yok katmerlenmiş mi :D Şunu kullanıyorum gayet memnunum kaliteli falan diyen yok mu?
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-note-3-3d-pet-full-darbe-emici-ekran-koruyucu-seffaf-P254255205

kullanıyorum, ekranı tam kaplıyor, sert tamperli cam değil, kalın jelatin gibi, ilk taktıktan sonra kenarları biraz açıldı ama yinede görüntü ekranını tam kaplıyor.
    Kırılmaya karşı bilemiyorum ama çizilmeleri engeller, ben memnunum.

• Global sürüm için Oreo güncellemesi ne zaman gelecek,bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar bi sorunum var.Ön kameradan video çekiyorum.Oynattığımda sesim çok kısık çıkıyor sesimi yükselterek konuşmama rağmen.Boş bi odada deniyorum gayet iyi ama dışarıdayken çok fazla kısık çıkıyor.Yardımlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DECF0C154 -- 21 Mayıs 2018; 16:6:57 >
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.