Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Hızlı şarj kapatma yok. Ayrıca zararıda yok bataryaya.

Lte çok ultra bir hıza ihtiyacınız yoksa 4,5g kullanmayın 3g kullanın şarja çok olumlu etkisi oluyor.

Nova launcher Pro apk sını yükleyin tavsiye ederim

MacroDroid yükleyip ara ara karıştırın çok güzel makrolar var kendiniz de yapabilirsiniz

(WiFi yokken 3g ye geç Wi-Fi varken 2g kullan gibi)

WiFi varken 2g ye geçmesi için program mı yüklemek gerekiyor? Telefonun böyle bir özelliği var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Hızlı şarj kapatma yok. Ayrıca zararıda yok bataryaya.

Lte çok ultra bir hıza ihtiyacınız yoksa 4,5g kullanmayın 3g kullanın şarja çok olumlu etkisi oluyor.

Nova launcher Pro apk sını yükleyin tavsiye ederim

MacroDroid yükleyip ara ara karıştırın çok güzel makrolar var kendiniz de yapabilirsiniz

(WiFi yokken 3g ye geç Wi-Fi varken 2g kullan gibi)

WiFi varken 2g ye geçmesi için program mı yüklemek gerekiyor? Telefonun böyle bir özelliği var mı acaba?

Bu işlemler elle yapılabilir ancak zaman alır

makrolar ise bunları otomatik hale getirir.

Mesela pil %50 altında olursa mobil veri kapansın gibi otomatik bir ayar yaparsınız cihaz arka planda bu işlemleri kendi takip eder çok bence kullanışlı

• Dün itibariyle note 3 aldim. Benim sıkıntım facebook bildirim gelmiyor. Yani whatshapp gibi simgesinin üstünde sayı ile gelen mesajlari göstermiyor. Bunun bir ayari varmi?

• Arkadaşlar merhaba. Cihazın stereo ses çıkışı nasıl. Hoparlör de ve kulaklıkta olsun.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    imei işlemini kendiniz de yapabilirsiniz, aslında çok zor bir şey değil ama bu yöntemi her telefoncu bilmeyebilir.
    box tarzı ürünlerle yapmaya çalışan olursa farklı sıkıntılar yaşanabilir, tavsiyem bu işi yapanı bulun siz yapmasanız da.
    http://www.androidbrick.com/androidbrick-okulu-xiaomi-mi6-mi5-mi-5s-mi-5s-plus-mi-note-2-mi-mix-mi6-imei-tamiri-repair/
  • Galaxy S6'dan geçmeyi düşünüyorum geçmeye değer mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykuru

Arkadaşlar merhaba. Cihazın stereo ses çıkışı nasıl. Hoparlör de ve kulaklıkta olsun.

iphone 6'dan geçtim. Earpod'larla kullanıyorum ve kulaklık sesi anlamında eski telefonumu aratmadı.

Ancak hoparlör çıkışı için aynı şeyi söylemem mümkün değil ne yazık ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba. Cihazın stereo ses çıkışı nasıl. Hoparlör de ve kulaklıkta olsun.

Ben telefonda miui pro rom kullanıyorum ve hem hoparlör hem de kulaklık sesi çok iyi. Bir ara global stabil rom yükledim pil performansını görmek için arada bayağı fark var. Global rom da muhtemelen fazla mutlu etmez hocam. Eğer miui pro veya eu rom yüklerseniz ses fazlasıyla tatmin edecektir. Ben Dolby Atmos apk da yükledim ses kalitesi ve yüksekliği daha da arttı.

• Bu IMEI işi bir zamanlar MTK li telefonlarda çok kolaydı, bizim panele üreticisine bakmak tan birazcık daha zordu

Miui pro rom hangisi oluyor hocam, link falan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

Telefonu kapatıp tekrar açtığınız da mikrofon kısmından (yada hoparlör) hafif cızırtılı ses geliyor mu sanki titreşim sesi değilde birşey patlamış gibi ses geliyor anlamadım.

Boyle bir sorun yaşayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

Ben telefonda miui pro rom kullanıyorum ve hem hoparlör hem de kulaklık sesi çok iyi. Bir ara global stabil rom yükledim pil performansını görmek için arada bayağı fark var. Global rom da muhtemelen fazla mutlu etmez hocam. Eğer miui pro veya eu rom yüklerseniz ses fazlasıyla tatmin edecektir. Ben Dolby Atmos apk da yükledim ses kalitesi ve yüksekliği daha da arttı.

Global Stabil Rom'un pil performansı mı iyi, yoksa Miu Pro Rom'un performansı mı iyi.

Hangisinin performansı iyi, bu konuda görüşünüz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLTN_ -- 19 Mart 2018; 11:22:57 >

• Media markt 'ta biraz telefonları inceledim. Samsung note 8 ve galaxy s9. Ekran parlaklığı ve beyaz renkte mi note 3 ikisindenden' de iyi. Note 8 de rehber veya tarayıcıyı açınca ana ekrandaki ikonlar görünüyor. 2 tane note 8 vardı, ikiside aynı.

Reyondaki görevliye sordum bu durum normal dedi. Fakat galaxy S9 da durum normal alttaki ikonlar görünmüyor. Amoled ekranı öven arkadaşlar lütfen ips ekranla yanyana koyup kiyaslasinlar. Amoled ekranın siyah rengi tam vermesi dışında artısı yok. Kamera yönünden note 8 biraz daha iyi. Samsung yeni modellerde sanal tuş kullanıyor, ekran büyük fakat her seferinde ekranı yukarı kaydırıp tuşları çıkar. Kendi telefonumu öpesim geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 19 Mart 2018; 12:12:31 >

• xda'daki haberlerde sürekli görüyorum diğer tüm modellere (mi note 2 dahil) ya bir güncelleme ya project treble uyumu vs geliyor bizim telefonda tık yok. zaten tekrar karar verme arefesindeyim bu telefonu terk mi etti xiaomi ne yaptı? fikriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

Miui pro rom hangisi oluyor hocam, link falan var mı

Belarus merkezli bir fan sitesi galiba. Ben 7.12.21 kodlu sürümü kullanıyorum. Ses kalitesi bu sürümde 8 ile başlayanlara göre daha iyi. Site bu hocam;

https://miuipro.by/rommgr/device/520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 19 Mart 2018; 12:3:41 >
  • PLTN_ P kullanıcısına yanıt
    Telefonu çift hatlı kullanıyorum. Pro rom da en fazla 6 saat ekran süresini gördüm. Ortalama 4-5 saat arası değişiyor. Global stabil rom ile hemen hemen aynı süreleri aldım. Bu nedenle pro roma geri döndüm. Çünkü yüz tanıma, çift tıklama ile ekran kapatma, ekranı yukarı kaydırma ile kapatma, yüksek hoparlör ve kulaklık sesi, tam ekran modu, isteğe bağlı ekranda navigasyon tuşları gibi birçok artısı var.

• arkadaşlar daha önce soruldu mu bilmiyorum ama bu telefonu çift tıklama ile açma-kapama yapılmıyor mu nasıl yapıyoruz.kendinden böyle bir özelliği yok sanırım
  • Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Ben de sorun yok, telefonu kapatip tekrar açınca 1kez titriyor, ana ekran gelmeden biraz önce de hafifçe 1 kez daha titriyor, ama çok sesli bir yerde baktım, sessiz ortamda tekrar bakarım

Peki bu program romun android versiyonu kac acaba? Bir de ota güncelleme var mı? Ya da her güncelleme de telefon fabrika ayarlarına mi geri dönüyor?

Madem bootloader i açtık,boş boş beklemeyelim

Bootloader i açali çok oldu ama iş güç ten basımı alamadım ki

• canyash kullanıcısına yanıt
    Ekranı uyandırmak için ekran ayarlarından çift tıkla uyandırmayı aktif yap. Ekran çift tikla kilitlemek için Nova launcher kullanıyorum. Benim kullandığım ücretli sürümün kırılmış hali.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.