Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    ayarlar+ek ayarlar+hızlı erişim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

wrp_321_jason_v1.img
    kurdum ama vpn i hatırlamıyorum, telegramda mi note 3 kullanıcı grubu var yabancıların, oradan link vermişlerdi.

Teşekkürler hocam, dün hallettim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi5 kullanıcısıyım. Sizce Mi Note 3 geçmeli miyim fazla oyun oynayan birisi değilim Facebook tarayıcı ve sosyal medya yoğun kullanım. ve uygulamalar arasi geçiş ve müzik ve batarya açısından yorumlarınızi alabilir miyim? Sizce Mi5 den geçmeli mi yoksa Mi7 yi beklemeli miyim çıkış süresi belli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woeyy -- 10 Mart 2018; 10:50:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

Mi5 kullanıcısıyım. Sizce Mi Note 3 geçmeli miyim fazla oyun oynayan birisi değilim Facebook tarayıcı ve sosyal medya yoğun kullanım. ve uygulamalar arasi geçiş ve müzik ve batarya açısından yorumlarınızi alabilir miyim? Sizce Mi5 den geçmeli mi yoksa Mi7 yi beklemeli miyim çıkış süresi belli mi

Telde sorun yoksa bekleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karolayn K kullanıcısına yanıt
    Onu bilemem

• Az evvel HB üzerinden siyah sipariş verdim. G2'den sonra ilaç gibi geleceğini düşünüyorum. G2'de ekran süresi 1 saat 45 dakika anca alıyorum. Note 3 de 6-7 saat alsam yeterli.

• hayırlı olsun, ben de lg g2'den geçmiştim :) g2'nin yeri bir başkaydı ama bu cihaza geçince yepyeni bir boyuta geçmiş olacaksınız siz de

• Menü geçişlerinde gölge sorununa çözüm varmı

• 2 gündür kullanıyorum ben de g2den geçiş yaptım gerçekten güzel telefon hele batarya efsane g2ye göre. Bende 2-3 saat zor görüyordum günde 2 kere şarja taktığım oluyodu.

• Dün son kullanımın 100 den sıfıra 9 saat 43 dk yaklaşık 30 saatte kullanım full WiFi ve mobil veri açık parlaklık orta oto.

Batarya konusu harika. Fotoyu ben çok beğendim. Bu beklentilere göre değişir.

• Arkadaşlar bende cepport adlı satıcıdan iki adet ürün almış bir kişi olarak söylüyorum ki adamlar sürekli olarak iade ürünleri paketleyip satmaya devam ediyorlar. İlk ürünü aldım ekranda hafif sarılık ve ön cam da ufak çizikler ile geldi. iade ettim ikinci ürünü aldım onda da aynı şekilde cihaz açılmış gibi ekran da gene çizikler ve yan metallerde hafif deformeler vardı. iadeye gönderdim aradılar. ürün de sorun var mı yoksa fabrikaya göndermeyeceğiz gibi bir konuşma geçti. yani biz tekrar jelatinleyip ürünü satacağız manası çıkıyor. dikkatli olun.

• Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Sorarlarsa note3 ile çekildi dersiniz

• Telefonun en sağlıklı batarya kullanım şekli nedir ? Çok fazla bilgi kirliliği var. Yüzde 30 un altına inmeyip yüzde 80 e kadar şarj edin diyenler bile var. Ne yani telefonun yüzde 50 bataryasını mı kullanacağım. Bana hiç mantıklı gelmiyor.

Ben normalde yüzde 10 un altına indirmiyorum ve yüzde 100 e kadar şarj ediyorum.Geceden sabaha kadar da şarja koymuyorum.

• Mi 4 Mi5x ve son olarak Mi Note 3 ile devam ediyorum. Bu süreçte yani telefonu beklerken ki iki günlük iPhone 5s kullanımından kafayı yemiş olan ben rahata erdim çok şükür. Telefon cidden harika. Miui alışkanlığından sonra başka cihaza geçmek zor zaten. Şuan 7.1 ve 9.1.4 sürümleri gerçekten kararlı diyebiliriz iki gündür en ufak sıkıntıyla karşılaşmadım. Kesinlikle güncellemeyi düşünmüyorum herşey stabil zaten. Batarya inanılmaz gerçekten umarım performansı değişmez. Herşey açıkken bile bir tam günü rahat çıkarır diye düşünüyorum. Hızlı dolması çabası. Tek şaşırdığım bu telefonun ilk başta iyi gibi görünmesine rağmen kıyaslandığında iyi olmadığı anlaşılan ve çok övülen kamerası diyebilirim. Bugün general mobile gm8 alan arkadasimla kiyasladik bariz bir farka gm8 çok daha iyi sonuç veriyor. Bunun dışında kulaklık girişi ve kart takılmaması eksi diyebiliriz ama geri kalan herşey bu telefonu, ederinin üzerinde yapıyor bence. Ayrıca hb den almıştım delta garantili global sürüm ve arkada ışık sızma sorunu olmadan geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Telefonun en sağlıklı batarya kullanım şekli nedir ? Çok fazla bilgi kirliliği var. Yüzde 30 un altına inmeyip yüzde 80 e kadar şarj edin diyenler bile var. Ne yani telefonun yüzde 50 bataryasını mı kullanacağım. Bana hiç mantıklı gelmiyor.

Ben normalde yüzde 10 un altına indirmiyorum ve yüzde 100 e kadar şarj ediyorum.Geceden sabaha kadar da şarja koymuyorum.

normal hocam bende 20 nin altına inmeyip 100 olunca şarjdan çekiyorum.

• chemsul kullanıcısına yanıt
    nerden aldılar acaba?

• balcis kullanıcısına yanıt
    2 tanesi Cepport, bir tanesi n11 turuncu mağazası

• chemsul kullanıcısına yanıt
    sağol hocam cevap için, ben bir tane aldım sorunlu çıktı şimdi bir tane daha lazım yoğurdu üfleyerek yiyorum.

fırsat sayfasındaki girimin linki:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131776689

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 10 Mart 2018; 15:15:7 >
  • hocam bu çok güzel haber gelişme görürseniz paylaşın görelim.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.