Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakikidaredevil

Hocam cihazı kullanmıyorum ama havaya atınca potansiyel enerjisinin artması ya da masadan itince yere düşmesi gibi sorunlar da oluyordur diye tahmin ediyorum. Kısaca ÇÖP.

Tebrik ediyorum telefonun en büyük kronik sorununu buldunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-i-in-Not-3-Vaka-5-5-in-L-ks-Ultra-Ince-Yumu-ak/32841999983.html

Bu kılıfdan şipariş verdim .Kullanan varsa nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-i-in-Not-3-Vaka-5-5-in-L-ks-Ultra-Ince-Yumu-ak/32841999983.html

Bu kılıfdan şipariş verdim .Kullanan varsa nasıl ?

Ben kullanıyorum hocam, kaliteli bir kılıf koruması iyi elde kaymıyor, lensleri koruyor ve görünüşü çok şık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: hakikidaredevil

Hocam cihazı kullanmıyorum ama havaya atınca potansiyel enerjisinin artması ya da masadan itince yere düşmesi gibi sorunlar da oluyordur diye tahmin ediyorum. Kısaca ÇÖP.

Tebrik ediyorum telefonun en büyük kronik sorununu buldunuz.

Bir Windows phone kullanıcıyim 3 Senedir teli bugün teslim aldım çok memnunum iyi ki almışım.

• Kablosuz sarj icin bu 2 liyi tavsiye ediyorum. Cok uyumlu ve sırıtmiyor. Nillkin markasını takdir ettim resmen kablosuz şarj aparatı için boşluk bırakmışlar..

Nillkin Case For Xiaomi mi Note 3 Case Cover Hight Quality Super Frosted Shield Case For Xiaomi mi Note 3 Screen Protector

http://s.aliexpress.com/Qza2QvUv?fromSns=Copy to Clipboard

Nillkin Type C Qi Receiver Tags Wireless Charging Pad Coil type-c Receptor Adapter

http://s.aliexpress.com/nQbI3mya?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 9 Mart 2018; 21:33:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_mrh

Telefona VPN kurup, bağlantı yerini china mi seçiyoruz? Bir de öyle deneyim. Hangi VPN i kurdunuz?

Bootloader kilidini az önce açtım, telefon fabrika ayarlarına döndü tüm bilgiler sıfırlandı bilgin olsun hocam, 10 saniye ya sürdü ya sürmedi açılması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partir kullanıcısına yanıt
    arkadaslar, rehber hazirlayin da ekleyeyim,

bootloader, rom root twrp vs ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 9 Mart 2018; 21:57:44 >
  • Arkadaşlar telefon kendi şarj aleti ile 1 saat 15 bilemedin 1 saat 20 dk da şarj oluyor. 3 gün bekleme süresi 8-10 saat ekran süresi veriyor. Bence kronik sorunlu!

Not: trolleri beslemeyin açlıktan ölsünler.

• dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    benimde başvurum kabul edildi yarın gece 72 saatlik süre dolacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

arkadaslar, rehber hazirlayin da ekleyeyim,

bootloader, rom root twrp vs ...

Tamam ben bi çözeyim de Önder Bey hazırlıyorum dedi gerçi, özetle ben once bootloader kilidini açtım sonrasında rom yüklemek için 2 yol var fastboot veya twrp recovery üzerinden, ben fastboot ile yapacağım biraz daha güvenli geldiği için sonrasında recovery yükleyip root yapacağım bu gece hallederim umarım hepsini herşey yolunda giderse. Bu arada ben Çin'den aldığım için Çin romu vardı ve vpn vs hiç birşey sormadı.

• Siparisi verdim gitti. İndirimlerle 1.290 tl ye gittigidiyor uzerinden cepport saticisindan aldim. Cihaz gelince tespit ettigim kronik sorunlari yazarim

İndirimlerle ucuza gelmesi de kronik sorunlar arasina eklenebilir bence

• SSgn S kullanıcısına yanıt

• Kararli surumde guncellenme 3 ayda 1 falan geliyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Kararli surumde guncellenme 3 ayda 1 falan geliyor sanırım

Mi 6 ya oreo geldi yukleyenler bin pişman her güncelleme iyi olmuyor, ben telefon hangi sürümde ise onu kullanıyorum pek güncelleme yapmam. Çalışıyor ve sorun yoksa güncellemiyorum

• İşten güçten bayağı zamandır konuya giremiyordum. Bugün baktım 163 adet cevap var. Ne oldu, önemli bir gelişme mi var, güncelleme mi geldi diye düşünürken baktım ki telefona vuran vurana...Hayırdır ne oluyor arkadaşlar? Telefon mis gibi çalışıyor, hiç sorun yok maşallah. Ama bakıyorum kronik sorun dolu diyenler bile var. Anlamadığım fiyatına göre iyi bir donanımla gelen bu cihazdan ne bekleniyor?

• hepsiburada iadeyi kabul etmemiş; bugün geri kargo ile göndermiş. Teslim almasam mı? Bu süreçlerle ilgili, bilgili biri var ise ne tavsiye eder?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Doğru s9 zaten 1400 tl, almayanı dövüyorlar

Telefonun üzerine çok toz konuyor hocam bu büyük bir sorun.

Kılıf bulmakta zorlanma sorunu.

Elde tutuş hissiyatı sorunu.

Telefonu görenlerin beğenmeme ihtimali sorunu.

Telefonu hızlıca sallayınca elden düşme sorununu ne yapacağız peki.

Telefon baştan aşağı sorunlu.

Telefonun üzerinden kamyon geçince kırılıyormuş ÇÖP

Aypon 8 pılas daha iyi

• Beyler 15 gündür mi note 3 kullanıyorum. Şarjından ve hızından çok memnunum. Sadece asistive touch yani hayalet tuşu açamadım. Önceki telefonum mi 5 ten kalan bir alışkanlık. Bunda nerden açacam bulamadım bilen varımıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campolist -- 9 Mart 2018; 22:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Arkadaş bu telefonda donma falan yok, kapanıp açılma yok, iadeye gelen telefonların jelatin takılıp sıfır gibi satılması diye bir şey satıcının terbiyesizliğidir cihazla ilgili bir durum değil, iade eden de beğenmediği için de iade edebilir, illa sorunu var diye değil.. 3 günde 1500den 1300 e inmesi yukarıda dendiği gibi puanlarla çeklerle oluyor.. yeni telle değişse bile sorunların devam etmesi diye bir şey duyduğum en komik ifadelerden biri, elektronik şans işi, 10 ürün süperdir ama aynı ürünün 1 tanesinde üretimsel hatalar olabilir, o sorunlu çıkan cihaz da öyle mimlenir..

Ayrıca, Xiaomi'nin Facebook'taki resmi Türkiye sayfasından mesaj attım güncelleme olayını.. Gelen cevap:

Merhaba, mi ingilizce sayfası geç güncellendiği için sayfada gözükmemektedir. Cihazın global sürümü olduğu için güncellemeler alacaktır

Konuyu trollemeye çalışanlar dağılabilir artık, bizi rahat bırakın lütfen

Edit: Kelime düzeltme

Resmi TR sayfasının linkini rica edebilir miyim?

• Zamanında s7 ye 3000 TL verip pişman olanlar bu teli kotuluyor galiba

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.