Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11 de aynı uyanıklığı yapıyor hocam. bu sim kart bahane bu arada, telefonu bir sn bile kullansan geri almayacaklar mevzu bu. bir nevi kanuna bypass yapıyorlar akılları sıra. ama dediğim gibi imzalattıkları sözleşmede böyle bir şey yok. bu arada hakkınız bildiğim kadarıyla 6 ay değil 1 yıl, onu da belirtmiş olayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Cevap vermeyeyim diyorum ama olmayacak galiba, beyefendi burada telefon kameralarini birbiri ile kiyasliyoruz. Profesyonel kameralar ile değil haliyle bu telefonu o listedeki ustundeki telefonlarla veya altinda ki telefonlarla kiyaslayin lutfen. Ayrica o listelere, antutu skorlarina bende itibar etmiyorum ama adamlarin yaptigi testleri ve karsilastirmalarin ne kadarini yaptiniz.

Eşime aldığım s7 edge, aldigim da en iyi kameralardan biriydi , o da az ışıkta zorlaniyor , hareketli nesneleri cekemiyor. Mercimek tanesi kadar sensor ile yapilabilecekler sınırlı , haliyle google gibi yazilima abanmak zorundalar....

Ayrica biz mukemmel demekdik kameraya ama kiyasla degerlendirmeniz gerekiyor... En iyi kamera icin 4000-5000 tl odemeniz gerekiyor. Ne diyoruz biz bu paraya alinabilecek daha iyi kamerali telefon yok... Aksini iddia ediyorsaniz buyrun atin bir kiyaslama test inceleyelim.

Buyrun testin detayi...

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

Bu arada 16:9 da detay kaybı sebebini de açıklayalım... sensörler 4:3 cekiyor, 16:9 yaptığınızda cropluyor alet...O yuzden detay az... Benim bildiğim bütün telefonlar da öyle haliyle Xiaomi nin hatası değil...

Bahsettiğiniz tiz sesli videoları bilgisayara alıp dinlediniz mi, hala tiz mi yoksa telefonun hoparlörü sebebiyle mi kulağınıza tiz geliyor.

Sizden ricam bundan önce hangi telefonlari kullandiniz kamerası bu telefondan iyi onu söyleyebilir misiniz? Hangi telefon ile kiyasladigignizi merak ettigimden soruyorum.

Kamera yazılımının en büyük eksisi bana göre oto HDR . rootlayip , camera2 apiyi etkinlestirip google camera kurmak gerek ama hayatimda ilk defa garantisi bitene kadar telefonu rootlamayacagim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 9 Mart 2018; 10:14:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekrana baktığımızda ekranın kapanmaması gibi bir özellik var mı? G3 te vardı ekrana baktığım sürece kapanmıyordu bunda bulamadım, ayrıca uygulama izinleri çok önemli google rehberi telefona almıyordu (şu an Çin romunu kullanıyorum) gerekli izinler yokmuş verince hemen senkron oldular. Sorun yaşadığınız uygulamanın izinlerine mutlaka bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayara foto bile atarken bin takla attiginiz pil %35 te kapanan , her türlü kisitlamayi yapan , guncelemyle kendini yavaslatan tasarim ucubesi i phoneye toz kondurmazsiniz bu telefona demediginuz kalmamis.saka gibisiniz. sorun diye bulduklariniz da ayri komedi. 3-5 bin para verebileceksen git baska bisi al. her seyiyle yeterli bence. 2 tane aldim memnunum. siz bir telde ne aradiginizi soyleyin yardimci olur arkadaslar.

• Faydası olur mu bilmiyorum ama atayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Ekrana baktığımızda ekranın kapanmaması gibi bir özellik var mı? G3 te vardı ekrana baktığım sürece kapanmıyordu bunda bulamadım, ayrıca uygulama izinleri çok önemli google rehberi telefona almıyordu (şu an Çin romunu kullanıyorum) gerekli izinler yokmuş verince hemen senkron oldular. Sorun yaşadığınız uygulamanın izinlerine mutlaka bakın.

napacaksın ki bunu, olsa bile kapatırım. sürekli ön kameranın çalışması demek bu hiç akla yatan uygulama değil. sürekli kamerayı çalıltırmak demek en az 2 saat daha fazla ekran ömrü demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkali1984

quote:

Orijinalden alıntı: hunter1

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şarj %50 de geldi panel sharp

Fotoğraflar harbiden mükemmel. Dxomark ta fotoğraf 94 puan almış neredeyse iPhone 8 en kafa tutacak. 2. Şarjda 28 saatte 8.5 saat ekran süresi aldım. Maxi puanla gittigidiyordan 1314 TL ye geldi. 1300 TL lik hiç bir telefon ile kıyaslanamaz.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Çay bardağı Manuel ayarlarda çekildi. Gece çekimi için bence çok iyi. Resimlerdeki renk doğruluğu ve bokeh efekti gayet güzel

Hocam standart ayarlar la mı çekiyorsunuz fotoğrafı eşime aldım bana mi5 den falan baya kötü geldi fotoları eşim ve kız kardeşim de aynısını söylüyor.

İlk resim çay resmi Manuel İSO 100 pozlama süresi 1/4 veya 1/8 olması lazım. Gece iç mekanda çekildi. Diğerleri otomatik portre modu

• Arkadaşlar bende gg üzerinden 2 kez ürünü aldım. Birincisi geldi arka jelatin kabarcıklı şekilde ve sonradan kutu kapatılmış gibiydi. ikinci ürün geldi o da aynı şekilde ve başka sorunları vardı. Bence de ürün de genel itibariyle bir sorun var türkiye'ye gelenlerde. alırken dikkatli olun.

• parsan kullanıcısına yanıt
    Ben Hepsiburada dan aldim, ayni sekildeydi. Arkasindaki CE yazisini sanirim lazerle sonradan yaziyorlar.O yuzden denildi... Ama arkasi kabarciksiz alan arkadas varsa bilgilendirsin, bundan sonra alacaklara bilgi olur.

• dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    BOOTLOADER açtım 72 saat bekleyerek, ama kilit açılırken hata verebiliyor, onu da tele vpn kurup bağlantı yerini china seçince açılıyor. Twrp dokunmatik bir kaç kere çalışmadı ama sonra çalıştı. Bazen çalışmıyor doğrudur. miuipro kullandım bir iki hafta hiç sorun yoktu onda. şimdi eu 8.2.1 stable a geçtim bakalım sorunsuz kullanıyorum.

• Arkadaşlar bana da şimdi geldi ürün ama fatura yok sizde de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar bana da şimdi geldi ürün ama fatura yok sizde de öyle mi?

Genelde e faturayı mail olarak gönderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 9 Mart 2018; 11:24:4 >
  • - Facebook grubunda ne diyorlar bilemem , ben cihazı kullanıyorum ve sorun olmadığını söylüyorum.
    - Orta sınıf diyorsunuz evet orta sınıf telefon ! Bu cihazın muadilinin fiyatını , marka ve modelini söyleyin herkes görsün. Belki daha uygun fiyata aynı özelliklerde cihaz vardır.
    - Bu şekilde tüm arkadaşlara yardımınız olur belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

BOOTLOADER açtım 72 saat bekleyerek, ama kilit açılırken hata verebiliyor, onu da tele vpn kurup bağlantı yerini china seçince açılıyor. Twrp dokunmatik bir kaç kere çalışmadı ama sonra çalıştı. Bazen çalışmıyor doğrudur. miuipro kullandım bir iki hafta hiç sorun yoktu onda. şimdi eu 8.2.1 stable a geçtim bakalım sorunsuz kullanıyorum.

Hangi vpn ve hangi twrpyi kurdunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdembayramdereli E kullanıcısına yanıt
    Hocam boşverin, birkaç gündür konuyu troller sardı. Yav he he deyip geçin

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: erdembayramdereli

- Facebook grubunda ne diyorlar bilemem , ben cihazı kullanıyorum ve sorun olmadığını söylüyorum.
    - Orta sınıf diyorsunuz evet orta sınıf telefon ! Bu cihazın muadilinin fiyatını , marka ve modelini söyleyin herkes görsün. Belki daha uygun fiyata aynı özelliklerde cihaz vardır.
    - Bu şekilde tüm arkadaşlara yardımınız olur belki.

bu fiyata iphone 6 samsung s7 al 2 yıl kullanırsın gidip çin malı sorunlu tel alana kadar

• catalunya5 kullanıcısına yanıt
    Telefona VPN kurup, bağlantı yerini china mi seçiyoruz? Bir de öyle deneyim. Hangi VPN i kurdunuz?

• Bi s7 forum sayfasını okuyun öyle gelin sorunlu telefon neymiş görürsünüz. Bu telefon hakkında bilginiz yoksa konuyu terkedin bilgi kirliliği yaratiyosunuz

• Hakikaten trollmuş :) Bende ciddiye almak üzereydim tam...

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.