Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 3 gün civarında açık kalma süresi varsa 8 saate yakın ekran süresi almamanız normaldir. 24-36 saat arası açık kalma süresinde 7-8 saat ekran süresi alıyorum ben. Fakat bekleme süresi arttıkça aldığınız ekran süresinin azalması gayet normal sonuçta telefon beklemedeyken de şarjı azalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    kimse almasın diye yaptılar böylece talep olmayınca fiyatı düşürerek herkeze ulaşmayı hedefliyorlar. farkettiyseniz hergün 25 tl düşüyor fiyatı bşahsen ben 600 tl civarına düşmesini bekliyorum mayıs sonu gibi.. ben de aranıza katılacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ameka kullanıcısına yanıt
    hocam ben 24 26 saat açık kalma süresiyle 7 bucuk saati anca görebiliyorum

• ameka kullanıcısına yanıt
    tamam sağ olun hocam, bir sıkıntı olmasın da, gerisi önemli değil o zaman :)

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    önceki mesajda ironi yaptım:) heralde tek bir açıklaması olabilir bu ekranla, ve kalemsiz oluşuyla note 3 telefon cıkardık diye utanıyorlar sanırım ya da aceleye araya sıkıstırılmış yazılımsal olarak birçok eksiği olan bir cihazı samsung gibi geri toplatmaya dötleri yemediği için cihazı tanımamazlıktan geliyorlar biz note 3 diye bir cihaz çıkarmadık diyebilirler:)

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    ? bir cok yazilim eksigi mi? İlginc yorum ... Bu geri toplaaya sebep olacak kadar ne sorun varmış? Samsung dediginiz firma 3 seride sudden death sendromlu emmc ler varken bile toplatmadi telefonlari anca cayir cayir yaninca toplatti.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Telefon 1376 a düşmüş 100 tl de makimum 1276 . Ben 1290 a gelmişti acaba iptal edip böyle mi alsam

Hocam nerde 1376 liraya düşmüş ? Ben de alıcam bu aksam

• belmethos kullanıcısına yanıt
    hocam samsung apple yazılımlarını güncelleyerek iyileştiriyorlar yani xiaomi bu yönden çok geride verilen özelliği cıkarmak ya da iyileştirmeyi geçtim eksik özellikler var donanımsal olarak mercedes ama içinde döşeme yok şaseye oturuyoruz rom yükle kamera uygulamasını değiş falan bildiğin eksik yazılım adamlar iki gün kullanmadan çıkarmışlar piyasaya..emin olun yapacakları yazılımsal eklemeler de donanımsal olarak uyumsuzluk yaratabilir. cihaz tasarımında donanım ve yazılım uyumu birlikte yapılır

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Valla portlanmis miui o kadar cok kullandim ki xiaomi almadan

zaten alismistim. Su anki halinde telefonun eksiklik ne var bu kadar buyutulecek onu anlamadim. Guvenlik guncellemesi aldiktan sonra guncellemesi aldiktan sonra miui android 5 te calistirsa altta 8 de farketmezsiniz.

Haliyle guncelleme vermiyor demek garip standart android olarak dusunmeyin.

1500 liraya foto konusunda ilk 10 da baska telefon yok... haliyle eksik dediginiz seyler goreceli...

• Xiaomi hangi telefonu yıllarca sattı? Mi note 2 ne kadar piyasada kaldı? Yapmayın arkadaşlar, Şahin fiyatına bmw aldınız Porsche performansı bekliyorsunuz. Ne kadar ekmek o kadar köfte, huawei neden pahalı? Donanım çok pahalı değil esas olay yazılımda. Ayrıca yazılım desteği vermeyeceği de nereden çıkıyor, ben de diyorum ki note 3 Android 10 güncellemesi alacak bana öyle geliyor, sallamak serbest. Benim ilk xiaomi telefonum bu hala global roma dönmek için uğraşıyorum, ama zaten ucuz aldığım için dert etmiyorum g3 telefon kullanıyordum her yeri problemliydi dünya kadar da para vermiştim. Neyse umarım herkes telefonundan memnun kalır memnun olmayan da en kısa zamanda elinden çıkarıp daha iyi bir cihaz alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu akşam kesin bi telefon alıcam ve mi note 3 de karar kılmıştım ama son sayfaları okuyunca bi şüphe oluştu. Az daha para koyup mi 6 mı alayım yoksa bu telefonu mu? Lütfen OBJEKTİF olarak cevap verirseniz sevinirim.

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    gönül rahatligiyla alin , iddia ediyorum bu paraya alinacak en kaliteli cihaz budur... 2 kamerasindan biri sahte olan cin telefonlari 1000 lirayken bu telefon nimet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ltgdby

kimse almasın diye yaptılar böylece talep olmayınca fiyatı düşürerek herkeze ulaşmayı hedefliyorlar. farkettiyseniz hergün 25 tl düşüyor fiyatı bşahsen ben 600 tl civarına düşmesini bekliyorum mayıs sonu gibi.. ben de aranıza katılacağım

Aynen düşsün fiyatı 700 e bende alıcam

• Bu ekran gecislerinde golge sorunu hala devam ediyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

quote:

Orijinalden alıntı: Ltgdby

Aynen düşsün fiyatı 700 e bende alıcam

600 700 tl ye satmaz zaten. Üretimden kaldırır. Sen git Mi a1 i al 700tl den.

• Pil kullanimlarim böyle.

%20 daha bataryası var.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 8 Mart 2018; 14:30:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Arkadaslar bu akşam kesin bi telefon alıcam ve mi note 3 de karar kılmıştım ama son sayfaları okuyunca bi şüphe oluştu. Az daha para koyup mi 6 mı alayım yoksa bu telefonu mu? Lütfen OBJEKTİF olarak cevap verirseniz sevinirim.
    bir arkadaş tam kaplayan ekran filmi sormuştu:
    https://tr.aliexpress.com/item/2-ADET-Tam-Kapsama-Nano-Filmi-Folyo-sFor-Xiaomi-Mi-Not-3-Ekran-koruyucu-Yumu-ak/32845243632.html

şu biraz daha kaliteli olabilir ama biraz pahalı:
    https://tr.aliexpress.com/item/mak-effaf-Tam-Kapak-Kenarlar-0-15mm-TPU-i-in-LCD-Ekran-Koruyucu-Xiaomi-Mi/32832466978.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 8 Mart 2018; 15:46:47 >

• Şu anda.nokia 7 plusın özelliklerine bakın mi note 3 ile hemen hemen aynı. Ülkemize gireceği fiyat 2800 falan deniliyor. Şimdi düşünmek lazım bu fiyata bu donanım. Yazılım konusu kafamı karıştırıyor. Çünkü ben hep Lumia kullandım yağ gibi akıyor . Androide geçince sevmezsem ya da alışamazsam diye düşünüyorum . Yoksa 15 tl duştu diye geri verme ironi. Ama hala kararsızım. Yazılım.konusunda arkadaşlar yeşillendirirse.sevinirim

• ben kendi durumumdan bilgi vermeye devam edeyim. bir nevi de kayıt olmuş olsun.

cihaz durup dururken kapanıyor (ayıplı) diye mesafeli sözleşmeden cayma hakkımı kullanmak istedim. n11'e dilekçe ilettim, yanıt gelmeyince (gelmesi gerekiyor kanuni hakkım) bugün hakem heyetine başvurdum arkadaşlar. cihazı satın aldığım bedel, n11'e ilettiğim dilekçe, fatura kopyasıyla beraber karar bekleyeceğiz, aleti pamuklara sarmaladık sardık kaldırmıştık zaten hasar vermeyelim diye.

yalnız dün n11 müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmadan kısaca bahsedeyim.

cihazın ayıplı olduğunu aldığım günden beri kapandığını belirttim. beni uğraştırmayın heyetle kanuni hakkımı kullanmak istiyorum dedim. mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkımdan bahsettim. bana yine klasik sim kart muhabbeti yaptı. dedim ki iptal kısmında belirttiğiniz sim kart takmamış olma şartı her siparişte imzalanmış saydığınız mesafeli satış sözleşmenizde yok neden biliyor musunuz? çünkü 6502 sayılı tüketici kanunu'na uygun değil. 48. madde (4) bentte diyor ki malın mutat (yani amacına uygun) kullanımı halinde tüketici cayma hakkını kullanabilir, iptal olmaz. ve sim kart takmak bir telefonun amacına uygun kullanımdır, yani onlar da çok iyi biliyor bunu iptal gerekçesi olarak yazabilir ama sözleşmesine koyamaz! kanuni değil. bana eski kanundan örnek verince ben de bu üstteki yeni kanunu resmi gazete'de çıktığı haliyle kendisine ilettim. yanıt veremedi tabi. madem öyle hakem heyetinde görüşürüz dedik.

şu an yeniden telefon bakıyorum bu sefer, sim kart takmadan en azından 1 gün falan beklemeye çalışacağım ki sıkıntı çıkmasın, mümkünse migros'tan yüz yüze kontrol edip alayım diyorum.

işin kötüsü bu iş sonuçlansa paramı bağlamış olacağım 6 ay kadar. kabul etmezlerse icraya vereceğim vs.

her işin başı kısmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Değerler kötü değil mi , sıkıntı mı var acaba?

Beyler size zahmet şu değerleri bir kontrol etseniz normal midir, değilmidir? Burda konuşulanları okuyumca bana az geliyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.