Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
19
Favori
24.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bu cihazı kullanıyorum.. Bildiğim kadarı ile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Note 2 kullanan nerdeyse çok az ama bakarsanız Lg v20 S8 gibi konular ise bildiğin mesaj yağıyor enteresan çok az kişi bu telefonu kullanıyor fiyatı yüksek diye sanırım.
  • Fiyat s8 e göre ucuz.. Ama enteresan gerçekten kullanıcısı az evet

• Merhaba arkadaşlar cepport aracılığıyla 2400e satılıyor şuan almayı düşünüyorum ancak gsmarenadan baktığım kadarıyla aynı işlemciyi kullanmalarına rağmen benchmarklarda 5s ile arasında fazla fark var özellikle de GPU 'ya gelince güncelleme geldikçe düzeldi mi acaba bu ? ROM atmamış biri güncel versiyonla antutu yapıp atabilir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Fiyat s8 e göre ucuz.. Ama enteresan gerçekten kullanıcısı az evet

mi note 2 ulaşılabilir değil yurt dışından cep telefonu sipariş etmek yasak olmasa satışı patlama yapabilir.

benim çözümüm şöyle oldu aliexpresten isveçte ki akrabamın adresine gönderdim o da her yaz türkiye ye geliyor yanında getirecek :-)
  • şu anda hepsiburada da satışa çıkmış. fiyatı 2400 tl.

değer mi?

özellikle rakibi olan note 5 gibi phabletlerle ile karşılaştırınca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikselina

şu anda hepsiburada da satışa çıkmış. fiyatı 2400 tl.

değer mi?

özellikle rakibi olan note 5 gibi phabletlerle ile karşılaştırınca?

2400 TL çok bu telefon için. İthal garantili =%90 garantisiz telefon.

Bu telefonu performans için alacaksanız bu özelliklere sahip 1200-1500 arası tonla telefon var. Şu telefon tasarımı falan için alınır onun içinde 1000 TL fark verilmez. Bende yurt dışından sipariş verdim bir tanıdık aracılığıyla ama 2000 den fazla vermem şahsen ne olursa olsun.

Nerdeyse bire bir ayni özelliklere sahip one plus 3t 1800 civarına var. Tasarım hariç pek bir fark yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan aliexpresste 1450tl tanidik varsa yabanci ulke uzerinden getirebilirsiniz

• Arkadaşlar Mrb, cihazın kamera, ses ve pil performansından Memnun musunuz. Ekran süreleriniz nasıl

• Fiyatından ötürü Türkiye'de hiç parlamayacak sanırım üstüne millet mi6 bekliyor.

• 2400 ü bu telefona verende cidden akıl yoktur. Adamlar mi6 nın piyasasını yukarı çekmek için bu fiyattan satmaya çalışıyorlar. Almayın. S7 edge 2500 e ithalatçı garantili alınabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle, ben zaten amerikadaki kuzenime aldiracam. 1600 e falan geliyor, hem note2 hem Mi6 alacam...mi6 50 dolar pahalı

• elimde 1adet mi6 128gb + 1adet mi mix 128gb + 1 adet mi note 2 128 gb var.

fiyatlar : mi6 2450tl
    mi mix: 2400tl
    note 2:2300tl

hepsi sıfır mi storedan alınma sıfır. hepsinin 1 sene garantisi var. şişli bomonti feriköy civarı elden teslim. gelip görebilirsiniz. renkleri siyahtır.
  • Hakki yenen oldukca kaliteli bir cihaz ele alir almaz malzeme kalitesi hissettiriyor kendisini. Kullaniyorum dusunenlere sonuna kadar tavsiye ederim bu aleti.

• bir incelemede parmak izi okuyucusunun herhangi bir uygulamadayken fiziksel olarak basmadan yani sağ ve sol tuşlar gibi dokunarak uygulamdan çıkmayı sağladığından bahsediliyor fakat ben bir türlü ayarlayamadım. sizlerde nasıl bu durum?
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda var

Ayarlar >sistem ve cihazda ek ayarlar>dugmeler>ana ekrana geri dnmek icin ana ekran dugmesine dokun u acin olacaktir.

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bakındım ama gözden kaçmış demek ki.
  • Arkadaşlar bu aralar yeni telefon alacacağım sorunsuz bi şekilde beni baya götürmesini istiyorum. mi5s ve mi5s plus a baktım parmak izi okuyucu, ses ve dokunmatik sorunları olabiliyormuş. Bu telefonun bi sıkıntısı var mı ?
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    hocam xiaomiye bende çok baktım ama adam gibi rom yok ve sorunları var millet çorap değişir gibi rom atıyo
  • arkadaşlar ben bu telefonu 3gün oldu alalı telefon güzel zaten mui arayüzü android ios arası birşey
    yani tam istediğimiz gibi olmuş ios a en büyük rakip bence mui adamlar micloud yapmış mistore var aynı zamanda googleplay cabası kısaca cihaz ve özellikleri zaten tartışılmaz benim merak ettiğim.
    youtobe den veya görüntülü görüşme oyun vs esnasında tel çok ısınıyor içinizde kullanan varsa aida64/thermal ile video izledikten 10dk sonra ısı ölçü değerlerini buraya screnshot yapabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.