Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun izlenimleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cglr57

cok tşk ederim 8 gb ramli olan versiyonu alıcam inş :D
    tlfcuyla bugun iletişime geçtim gümrükler acıldıgı gibi getiriceklermiş bakalım nasip
    Normalde 8/128 gb 4000 lira olarak açıklanmıştı ama bu paraya 6 gb olanı satılıyor. Umarim 8 gb'ı 4200 falan yapmazlar. O vakit 4400'e s10 lite alinir. Ois'te var onda. Ve bir cok acidan daha ustun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    haklısın bakalım telefoncudan haber bekliyorum bende hangileri gelicek ona göre bi seçim yapıcam ama bu telefonun 8 gb olanı gelirse uygun fiyata muhteşem olcak inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Bazı cihazlar avrupa fiş ve priz sistemine uygun okmadığı için, gümrükte sorun oluyor. Ülkeye uygun olması için ülkemiz standartına uygun hale getirilmeli kutu. O yüzden cihazlar, gümrükten geçtikten sonra kutuya müdahale edilerek, kutu içeriğne ülke prizlerine uygun olsun diye adaptör vs konulur.
    Ama yukarıda yazdığım ithalatçı garantisi için geçerli. Distribütör garantili ürünlerde, kutu içeriği ülkemiz standartına uygunluk ön plandadır. Yani fabrikadan çıkarken Avrupa için üretilmiş versiyonlar gelir.
    Sonuç olarak, kutunun (distribütör garantili cihazlarda) üzerinde cihazın güvenlik etiketi varsa ve resmi mi logosu varsa, içiniz rahat kullanabilirsiniz. Evofone veya cepport tan alacağınız cihazdan yana aklınızda soru olmasın zaten. O resmi garantilidir.
    hmm yani Xiaomi Türkiye garantili cihazların kutuları açılmıyor mu diyorsunuz sadece jelatin kesilerek arkasına belge mi konuluyor ve güvenlik bandı yapıştırılıyor onu mu anlamalıyım

• @ercaner jr. dostum bi soru o zaman s10 lite mi mi note 10 lite mı ?
  • quote:

@ercaner jr. dostum bi soru o zaman s10 lite mi mi note 10 lite mı ?
    4000 lira civarina alinirsa mi note 10 lite ama gecen aksam amazon indirim yapip 4250 liraya s10 lite satti. Suanda da evkurda 4400 diye hatırlıyorum aralarında bu sekilde 250-400 lira arasi fark olursa s10 lite tercih edilebilir.
    S10 lite'da kullanilan islemci amiral gemisi standartinda zaten diger donanimsal ozellikleri de orta sinif krtiterlerini fazlasiyla karşılıyor.
    Kamera yonunden ois var. Optik sabitliyici donanimsal anlamda bu fiyatlara baska tasiyan model yok. Ayrıca 4k da 60 fps video çekebiliyor ki bu ozellikte ust modellerde var sadece. Yalniz fotoğraf cekme yonunden biraz geride. Diyafram araligi a71'den kotu.

Oyun oynamak sizin icin onemliyse ve video cekim performansi saglam olsun derseniz s10 lite derim.

Oyun cok oynamam ama oynarkende ortalama deger sunsun ben daha cok fotograf cekerim video olarakta eis yeterli gelir derseniz mi note 10 lite tercih edilebilir.

• Cglr57 C kullanıcısına yanıt
    Hangi özellik hocam?

• kLx kullanıcısına yanıt
    Şu görüntü titreme engelliyici özelliği varya herkes yok yok diye aklımı celdi.
    sonra videolarda baktım varmıs . eis sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

4000 lira civarina alinirsa mi note 10 lite ama gecen aksam amazon indirim yapip 4250 liraya s10 lite satti. Suanda da evkurda 4400 diye hatırlıyorum aralarında bu sekilde 250-400 lira arasi fark olursa s10 lite tercih edilebilir.
    S10 lite'da kullanilan islemci amiral gemisi standartinda zaten diger donanimsal ozellikleri de orta sinif krtiterlerini fazlasiyla karşılıyor.
    Kamera yonunden ois var. Optik sabitliyici donanimsal anlamda bu fiyatlara baska tasiyan model yok. Ayrıca 4k da 60 fps video çekebiliyor ki bu ozellikte ust modellerde var sadece. Yalniz fotoğraf cekme yonunden biraz geride. Diyafram araligi a71'den kotu.

Oyun oynamak sizin icin onemliyse ve video cekim performansi saglam olsun derseniz s10 lite derim.

Oyun cok oynamam ama oynarkende ortalama deger sunsun ben daha cok fotograf cekerim video olarakta eis yeterli gelir derseniz mi note 10 lite tercih edilebilir.

Alıntıları Göster
    Güzel yazmışsınız ama plastik arka kapak 2 günde çizilince çok can sıkacaktır.

• Bu cihazı HepsiBurada dışında satan güvenilir bir site yok mu? Sırf PTT kargo ile çalıştıkları için çekiniyorum siparişi geçmeye.

• quote:

Şu görüntü titreme engelliyici özelliği varya herkes yok yok diye aklımı celdi.
    sonra videolarda baktım varmıs . eis sanırım
    sanırım mı baya sağlam halde varmış hemde. mizancell'in çektiği video da gördük. 4k çekim ve zoom anında bile devrede kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Bu cihazı HepsiBurada dışında satan güvenilir bir site yok mu? Sırf PTT kargo ile çalıştıkları için çekiniyorum siparişi geçmeye.
    Hepsiburada aras kargo ile gönderiyor artık. 2 hafta önce aldım arasla geldi. xiaomi türkiye ye sordum şuan için hepsiburada satıyor dedi ama trenyol'da mi store' 128 gb'nı satıyor oraya da bakabilirsiniz.
  • quote:

Güzel yazmışsınız ama plastik arka kapak 2 günde çizilince çok can sıkacaktır.

Alıntıları Göster
    zaten cam kullanan telefonların arkası da plastik hocam. sadece üzerine plastik alaşımlı cam kaplama yapılıyor. çizilmeye karşı biraz daha dirençli olacakları doğru ama klıfsız kullanımda hepsi istisnasız çiziliyor emin olun. s10 lite alacak adam da arkaya koruyucu kaplama çektirmeden veya kılıf olmadan kullanacağını zannetmiyorum. mi note 10 lite alanların çoğu da kılıfsız kullanmayacaktır.

Hocam merhaba, aldığınız telefonun satıcısı HB'da mıydı?
    Arasla çalışıyorlarsa siparişi geçebilirim bu akşam.
    Telefonu eşime alacağım, kılıf kullanmaz genelde.
    Siz memnun musunuz telefondan?

• quote:

Hocam merhaba, aldığınız telefonun satıcısı HB'da mıydı?
    Arasla çalışıyorlarsa siparişi geçebilirim bu akşam.
    Telefonu eşime alacağım, kılıf kullanmaz genelde.
    Siz memnun musunuz telefondan?
    Ben a71 almistim hocam. Saticisi evet Hepsiburadaydi. Son donemde aras kargo ile gönderim yapiyorlar. Baska urunlerde aldim saticisi Hepsiburada olan onlarda aras kargo ile geldi. Ayrica Trendyoldan da bakin. Satıcı mi store gozukuyor 128 gb’da.

• Mi 10 Youth nasıl acaba? Mi Note 10 lite ile çok farkı var mı? Türkiye'ye gelecek mi bu cihaz?
  • Mi store Hepsiburada da satisa baslamis, yalniz yaptiklari adilik. Kendi acikladiklari rakamin uzerinde 64 gb’tı 3999 liradan satiyorlar. Trendyolda da 128’ni ayni paraya satiyorlar. Ne yaptiklari belli degil sanirim yakinda zam gelecek.

• şu fiyatlar konusunda ülkece deliye döndük kim hangi firma yapıyor belli değil ya.
    kim kime ne tutturursa
    canon kamera gibi masallah ya bende farkettim :D
    Cevaplarınız için teşekkür ederim hocam. HB müşteri hizmetlerini aradım, kargo konusunda kesin konuşamıyorlar, PTT de olabilir dediler.
    Dediğiniz gibi Trendyol'a da baktım ama 128'lik ihtiyacımız yok ve zaten orada da mor renk yoktu. Sonuç olarak HB'den siparişi geçtim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.