Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 6sten geçmiş bulundum. 64gb modelini. 11.0.6 sürümü var, güncelleme yapmadım, sorgulayinca 12.0.3 mu ne cikiyor. Parmak izi çok yavaş geldi, başka bir sıkıntı göremedim şimdilik. Bu sürümde kalmak mantıklı mı yoksa güncelleme yapayım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm,128gb modelim var..ram ekleme 2gb ozelligini actim fakat cpu-z de ve kare butonuna basip sag ust kosede 6gb ram gorunuyor.. 8gb ram olmadi mi yada oldugunu nerden gorebiliriz???

• Ben son güncellemeyi yükledim beğendim güzel olmuş ekran dokunmatiği çok daha iyi ekran daha canlı geldi bana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefonu sıfırdan kurdum. Batarya performansında ciddi artış gözlemledim tavsiye ederim.

• First Premolar kullanıcısına yanıt

TR rom mu acaba sizinki?

Şuan bende TR romlu 12.5.4 sürümü var, çok akıcı ve parmak izi çok hızlı. Ben genelde 6s kullanırken de hep son güncellemeleri yapardım. Tavsiye ederim.

• tilgaz kullanıcısına yanıt

Fiziksel RAM görünüyordur gayet normal, bu son gelen özellik ile aynı Windows'taki usb belleklerin ReadyBoost ile sanal RAM şekline dönüştürülmesi gibi düşünebilirsiniz. Yani hafızayı geçici RAM olarak ayarlıyor.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl anlıyoruz hocam?
    Qfnmixm 11.0.6.0 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 24 Aralık 2021; 12:44:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt

Qfnmixm

ortadaki kod mi ise global,

eu ise avrupa, tr ise türkiye rom udur.

12.0.3 güncellemesini öneriyor ama yapmiyorum, seçeneklerden güncellemeleri önce alı da işaretledim. Başka yapmam gereken bir şey var mı acaba 12.5'i erken alabilmek için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

tsklr fakat bunun oldugunu ,gerceklesitigini,calıstıgına dari bir gosterge..vs yok

• tilgaz kullanıcısına yanıt

Ben kapattım. Şöyle bir sıkıntı yaşadım. Sanal ram açıkken doğrudan onu da kullanmaya çalışıyor. Dolayısıyla yavaşlığı hissettiriyor. Özellikle ram kullanımının arttığı zamanlar cihaz belirgin şekilde yavaşlıyor.

• birisi007 B kullanıcısına yanıt

Ayni şeyleri hissetmişiz hocam bende kapattım

• Hocam 12.5.4 güncellemesinden sonra ben de aynı sorunu yaşamaya başladım. 95 den sonra kağnı gibi oluyor resmen. Her güncelleme ile içine ediyolar telefonun pişman oldum

• ModelX kullanıcısına yanıt
    Yoo her güncellemeyle daha muazzam oluyor çevremde kullanan herkes aynı düşünüyor, herhalde yanlış ürün almışsınız

• Merhaba arkadaşlar yurt dışından aldığınız kayıt dışı kullanım süresi dolmuş veya dolacak tüm İphone ve diğer model telefonlarınıza pasaport kaydı gerekmeden geçici imei kaydı ile kullanmanızı sağlıyoruz pm atarak bilgi alabilirsiniz.

• İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    tüm birimler göreve

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

hemennnn

• Kaliteli bir ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?

• r.H kullanıcısına yanıt
    Var gor ekran koruyucusu teşekkürler iyi günler

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

Şu an ekranda o var zaten ancak çok ince hocam, çizikler için ancak koruma sağlıyor. Ben ekrana tam oturan, kırılmayı da mümkün olduğunca engelleyebilecek bir ürün arıyorum.

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.