Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim, hayır ben henüz güncelleme yapmadım, ilk aldığımdan beri bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batboy178 -- 7 Mayıs 2021; 13:5:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

Telefon zaten büyük ve ağır, spigen kılıf da kendi kılıfına göre hafif sayılmaz. Sonuçta daha ağır bir telefon haline geliyor ancak güven verdiğini rahatlıkla ifade etmek isterim.

Bir risk satın alma durumu oluyor bu da bir çeşit.

Sonuç olarak telefonu daha kaba ve ağır yapıyor mu, evet yapıyor ancak daha güvenli hale getirdiğini düşünüyorum.

Merhaba fotoğraf koyabilme imkanınız var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, iyi forumlar herkese.

12.1.1.. sürümünden beri kızılötesi çalışmıyor. Kumanda olarak kullanamıyorum telefonu. Asmart Remote ve kendi uygulamalarını denedim bir sonuç alamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba dostlar, bu telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda soru işaretleri var. Telefonun kronik sorunları olduğuyla ilgili birçok farklı yerde yazılıp çizilenler var. Özellikle görüşme yaparken yakınlık sensörünün düzgün çalışmaması ve ekranın açılması en çok gözüme çarpan nokta. Güncellemelerle bu sorunlar çözüldü mü?

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Amazon vb. satış sitelerindeki kılıfın sayfasındakiler kadar güzel ve detaylı fotoğraflayamayacağım için fotoğraf koymadım. Her açıdan ve güzel bilgiler ile detaylıca çekmişler. Eğer soracak detay bir şey isterseniz cevaplamaya çalışayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valaroma V kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun bende hala devam etmekte.

• ucanturk45 U kullanıcısına yanıt

Hiçbir çözümü yok mu hocam peki bu durumun? Durum buyken telefonu tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: valaroma

Hiçbir çözümü yok mu hocam peki bu durumun? Durum buyken telefonu tavsiye eder misiniz?

Bu başlıkta bahsedilen hiçbir sorunu yaşamadım ( 3 haftadır kullanıyorum) sensör sorunu 1 kere olur gibi oldu onda da ben telefonu düzgünce kulağıma yaklaştırınca ekran kapandı ha zaten şöyle de bir durum var ben neredeyse hiç arama almadığım için umrumda değil sensör isterse komple bozulsun fark etmem bile.

Xiaomi telefonlarda var sensör sıkıntısı sadece bu modele özgü değil ama ben kasım ayında aldım, benimle birlikte 4 arkadaşım daha aldı hiçbirimiz o sorunu yaşamadı. Sorunsuz kullanıyoruz çok şükür

• 12.5 hakkında bilgi var mı 2.çeyrek bitmeden gelecek diyorlardı.

Ben de Kasım ayında aldım. Yaklaşık 6 aydır sadece birkaç kere sensör sorunu yaşadım. Ayrıca sensör sıkıntısı yaşansa bile telefonu yüzünüze dokundurarak konuşmadıkça yine bir sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batboy178 -- 9 Mayıs 2021; 15:27:42 >
  • Ben sensör sorunu için 12.5'i bekliyorum. Eğer çözülmezse servise göndereceğim. Beni çok rahatsız etmiyor ayda toplam 200 dakika falan oluyor görüşme sürem. Ancak Xiaomi'nin 1 yıldır bu sorunu çözmemiş olması beni rahatsız ediyor. 12.5 ile çözülürse sorun yok. Çözülmezse servise ve gerekirse THH'ye gideceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

12.5 hakkında bilgi var mı 2.çeyrek bitmeden gelecek diyorlardı.

İkinci çeyrek sonu deniyordu global için. Muhtemelen her zamanki gibi gecikir ve bize ancak yaz sonu gelir.

Zaten bahsedildi çokça bu husus. Hiç yaşamayan var telefondan soğuyan var.

Ben Ağustos ayında bir zincir marketin elektronik reyonundan TR garantili olarak satın aldım.

Aldığımdan beri bu sorun var. Artma ya da azalma gibi bir durum da söz konusu olmadı bende yazılım yukseltmeleriyle birlikte.

Bendeki durum şu şekilde oluyor; eğer telefonu dik bir vaziyette tutuyorsam, konuşma esnasında her yaklastirdigimda kapanıyor, her uzaklaştırdığımda da açılıyor. Yani olması gerektiği gibi.

Ama ne zaman bilgisayarda birşey yazmam ya da telefonu kulağım ile omzum arasına sıkıştırmam gereken başka bir durum olsa, işte o zaman ya çağrıyı bekleme moduna alırım, ya bir tuşa (rakama) defalarca basılmış olur ya da çağrıyı kapatırım yanağımla. Bir de telefon görüşmem bittiginde kapatmam gerektigi zaman telefonunu uzaklastirdigimda ekran açılmaz ve tekrar dik bir vaziyette kulağıma ya da avcumun içine yanastirip tekrar uzaklaştırmak gerekir. Bu durum olduğunda yanda bulunan açma kapama tuşu da ekranı uyandırmiyor malesef. Bu durum çağrı esnasında başka bir çağrı geldiğinde de ekranın açılmaması şeklinde zaman zaman karşıma çıkmakta.

Diğer telefonları bilmiyorum ama bendeki cihazda sensör kesinlikle sadece yakınlık ölçümü ile çalışmıyor. Yanına başka parametreler de alıyor mutlaka.

Bu arada bundan iki önceki telefonum da buna benzer sorun yasatirdi.

Bu sorunu hiç yasamayanlardan olmanız dileğiyle.

• Hiç yaşamadık o sorunu bende Ağustos ayında HB den aldım evofone garantili.

• Allah aşkına ne zaman gelecek şu güncelleme ya. Resmen soluk bir ekranla yaşıyorum. Harbi soğudum telefondan. Bu güncelleme ile düzelmezse satacağım.

• piperka106 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullanan çok tanıdığım var böyle bir sorun yaşayan yok, belki bir ayarınız yanlış olabilir

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

Valla ekran ve renk ile alakalı her şeyi denedim ama bulamadım bir türlü. Güncellemeyi yaptıktan sonra bu sorun oldum.

• piperka106 kullanıcısına yanıt
    Okuma moduna baktınız mı, son olarak fabrika ayarlarına döndürdünüz mü

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.