Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.068
Cevap
222
Favori
582.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 892
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 715
  • Ortalama Mesaj Aralığı 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 447
  • Favoriye Eklediklerim 243
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ercaner jr. (1150 mesaj) efebora06 (715 mesaj) birisi007 (403 mesaj) srvngrc (366 mesaj) NightBlue-S (231 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3884 mesaj) Mobil (3847 mesaj) Mini (253 mesaj) Uygulama (3021 mesaj) (63 mesaj)
  • @
40 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
Giriş
    2782 Mesaj
    Arkadaslar selamlar ,

Mi Note 10 Lite , RedMi Note 9 pro arasinda hangisini tercih ederdiniz? Redmi modellerin genelde durability testlerden gecemedigini biliyorum , sanirim daha dusuk kalite malzeme kullaniliyor.Fakat o testler ne kadar gercekci onu da bilemiyoruz tabi.

Hem saglamlik acisindan hem de performans acisindan bir cihaz bakiniyorum uygun fiyatli.Mi Note 10 Lite kavisli ekran ve mi serisi oldugundan ilgimi cekti.Sormak istedigim cihazin herhangi bir kronik sorunu vs var mi? onerir misiniz? ve en merak ettigim kavisli ekran kullanimi rahat mi? kenarlara ellerimizi degince yanlis algilama yapiyor mu veya uygulamalarda ekrana olceklenememe sorunlari vs. oluyor mu? ve cihazin ekrani saglam mi , kavisli ekranlar duz ekranlara gore daha kirilmaya yatkin diye okumustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 18 Nisan 2021; 0:55:59 >
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

Eskiden pencereli kapaklı kılıflar vardı. ekranda saat cağrı vs. gibi özel atanan şeyler çıkıyordu. bu cihazda böyle bir özellik varmı yada rom'larda böyle birşey sunulmuşmu arkadaşlar.

• Binbaşı
    1489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Arkadaslar selamlar ,

Mi Note 10 Lite , RedMi Note 9 pro arasinda hangisini tercih ederdiniz? Redmi modellerin genelde durability testlerden gecemedigini biliyorum , sanirim daha dusuk kalite malzeme kullaniliyor.Fakat o testler ne kadar gercekci onu da bilemiyoruz tabi.

Hem saglamlik acisindan hem de performans acisindan bir cihaz bakiniyorum uygun fiyatli.Mi Note 10 Lite kavisli ekran ve mi serisi oldugundan ilgimi cekti.Sormak istedigim cihazin herhangi bir kronik sorunu vs var mi? onerir misiniz? ve en merak ettigim kavisli ekran kullanimi rahat mi? kenarlara ellerimizi degince yanlis algilama yapiyor mu veya uygulamalarda ekrana olceklenememe sorunlari vs. oluyor mu? ve cihazin ekrani saglam mi , kavisli ekranlar duz ekranlara gore daha kirilmaya yatkin diye okumustum.

Konunun son 10 sayfasını okuyun derim sorun yaşayan ne kadarsa memnun olan da bir o kadar. Cihaz çok sağlam, dayanıklı, premium bir cihaz. Ekranı güven veriyor öyle hemen kırılacak bir yapıda değil.

Kılıfsız kullanımda el yanlara değiyor. Kenarlara değmeyi engelle diye bir özellik var onu açmanız lazım. Düz ekrandan sonra epey güzel bir görünüm oluyor, resimlerde falan derinliği hissediyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 18 Nisan 2021; 11:55:26 >
    |
    |

• Binbaşı
    1489 Mesaj

Always on screen yani her zaman açık ekranı var. Siyah ekran üzerinde sadece saat görünüyor, bildirim gelirse uygulama ikonu görünüyor. Telefonun iki yanında ışıklar yanarak haber veriyor. Tam söylediğiniz kılıfların yaptıklarını yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CorozeB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4755 Mesaj

Telefonu çok ağırlaştırmayacak bir kılıf önerisi olan var mı düşürdüm kutunun içinden çıkanın renkleri soldu çarpan bölgelerde.  

• Yüzbaşı
    745 Mesaj

Cihazı kullanıyorum üstadım.dediğin özellikleride kullanıyorum.benim amacım hem kapaklı kılıf kullanmak hemde o pencereden kapağı kaldırmadan sık kullanılanlara erişebilmek.

|
    |
    TacoNikky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1489 Mesaj

Siyah clear view kılıf görmüştüm hocam, bulursam linkini atayım size.

|
    |
    CorozeB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Telefonu çok ağırlaştırmayacak bir kılıf önerisi olan var mı düşürdüm kutunun içinden çıkanın renkleri soldu çarpan bölgelerde.  

|
    |

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.